שיחת משתמש:משה כהן

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
משה כהן ענה על ההודעה האחרונה בדף שיחתו בתאריך ט' בחשוון ה'תשפ"א.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום משה כהן, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ותרומותיך יהיו השתתפות בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון חתימהמעודכן.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך ניתן לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

--מנדי קרומבישיחהלכשיפוצו מעיינותיך חוצה • 15:39, 15 בספטמבר 2020 (UTC)

בקשה

שלום ר' משה בבקשה לא לערוך בדפי שיחה של ערכים מה שכתבו אחרים אלא רק בערכים עצמם מה שאנשים כותבים זה פרטי שלהם אין טעם למחוק, בהצלחה. --דוד קורצוג - שיחה, 16:58, כ"ג בתשרי, ה'תשפ"א 16:58, 11 באוקטובר 2020 (UTC)

דף משתמש

סדרתי לך את דף המשתמש שלך --שמואל חיים 4.pngשיחה 12:15, 13 באוקטובר 2020 (UTC)

תודה משה כהן - שיחה, 12:16, כ"ה בתשרי, ה'תשפ"א 12:16, 13 באוקטובר 2020 (UTC)

מקור

נשמח שתציין את מקור ההעתקה של מה שהכנסת בחלוקת התניא והסידור. מכאן ולהבא ראה את חב"דפדיה:זכויות יוצרים ותשתדל לציין כל העתקה ממקור חיצוני אחר בתקציר העריכה או בדף השיחה. בתודה מראש ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 17:18 • ט' בחשוון ה'תשפ"א

זה מתוך איזה קובץ של ועד התמימים העולמי כמדומני משה כהן - שיחה, 19:20, ט' בחשוון, ה'תשפ"א 19:20, 27 באוקטובר 2020 (UTC)

הסידור והתניא מימי הספירה ל"ב יש לי אותם בבית ויש לי מידע על החלוקה הזאת. החלוקה בחוץ מתוך הקובץ שלהם משה כהן - שיחה, 19:25, ט' בחשוון, ה'תשפ"א 19:25, 27 באוקטובר 2020 (UTC)