פתיחת התפריט הראשי

למקרה שמישהו יצטרך, מועתק מלוח המודעות

השיטה שלי להוספת כתובת היא פשוטה אני לוקח כתובת אם אותה סיומת אתר שאני רוצה להוסיף. לדוגמא אני רוצה להוסיף את http://lahak.org/ אז אני לוקח את הכתובת הקיימת \bhebrewbooks\.org\b אני מוריד מהכתובת את שם האתר בלבד (ומשאיר את הנקודות, את הסיומת org ואת האותיות -b והסימני ה- \ ) התוצאה היא: \b\.org\b ובמקום בו הייתה כתובת האתר הקודם אני מדביק את כתובת האתר החדשה ללא סיומת. בדוגמה הנ"ל זה: lahak והתוצאה הסופית תהיה \blahak\.org\b

בהצלחה --שיעשיחה ה' באייר ה'תשע"ג 17:51, 15 באפריל 2013 (IDT)

מידע ברורעריכה

לעתים כשאני רוצה להוסיף קישור לפרק בתנ"ך וכיו"ב, איך עלי לדעת איזה אתר פתוח שאני יכול לקשר אליו, הרי לא יתכן שאני ינסה לקשר עשרות אתרים עד שאמצא!--הנחה - שיחה 11:13, 31 ביולי 2016 (UTC)

אי אפשר להכניס קישורים לערכים!עריכה

כל קישור צריך להיכנס רשימה הלבנה. גם אם הוא באינפו.

מה זה? אי אפשר להכניס שום קישור עד כמה ימים שמפעילי מערכת יכניסו את הקישור לרשימה הלבנה, אולי תעשו לפחות את כל הקישורים מאינפו?

זה יקל על עורכי האתר.--● שם טובשיחהעדיין לא תרמתם לעלון של חב"דפדיה? תרמו לנו >> יחי המלך המשיחכ"ב בתמוז ה'תש"ף 13:37, 14 ביולי 2020 (UTC)

כל הקישורים מאינפו פתוחים, כנראה שאתה לא מכניס אותם נכון ● חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח שליט"א • 17:24 • כ"ב בתמוז ה'תש"ף
חזרה לדף "Spam-whitelist".