פתיחת התפריט הראשי

הערך זקוק בדחיפות לעריכה.

הסרתי מתוך הערך כמה נתונים שכדאי לשלבם לאחר העריכה המחודשת:

משפיעים בעברעריכה

ראש ישיבה בעבר הרב ישראל גרוסמן

--ישראל (שיחה | תרומות) 23:27, 11 אוגוסט 2007 (EDT)

מישהו יודע קצת פרטים על המצב כיום?עריכה

כמה תלמידים, שלוחים מהיכן? קבוצות מיוחדות שיש שם ועוד? --אדג. עושים כבוד לליובאויטש. חבדפדיה. צו השעה 14:17, 16 אוגוסט 2009 (IDT) נזכרתי, היא לא במקרה נושאת את השם (יחד עם לוד) "המרכזית", זה נכון לא נכון, להתייחס לעובדות, לא לאיחולים ומשאלות--אדג. עושים כבוד לליובאויטש. חבדפדיה. צו השעה 14:17, 16 אוגוסט 2009 (IDT)

חסר המון פרטים. כיום יש בישיבה 200 בחורים בארבעה שיעורים, בנוסך יש מכון סמיכה לתלמידים השלוחים ועוד.

בכלל אני חושב שראוי לעשות ערך על ישיבת לוד בפרדס, וערך נפרד על ישיבת לוד כיום ועל ישיבת הכפר היום. לאחר בדיקה הזדעזעתי- אין ערך על מרכז מוסדות חב"ד בארץ שפעל עד לשנים האחרונות ואיגד בתוכו את ישיבות חב"ד בלוד כפ"ח מגדל העמק נחה"ח. הכוללים בכפר ונחלה, ובתי ספר למלאכה בנחלה והכפר.

וכן אין ערך בכלל לבתי ספר למלאכה!

זאת מלבד שערכים שכן עוסקים בישיבות הנזכרות חסרות במאד!

הישיבה כיוםעריכה

נכון לשנת הלימודים תשע"ו לומדים בישיבה כ-200 תלמידים המחולקים לארבעה שיעורים. לאחר שיעור ג' בישיבה ממשיכים התל' לשנת לימודים נוספת בקבוצה ב[[ישיבת תות"ל המרכזית 770].כמו"כ מפעילים תלמידי הישיבה את מחנה הקיץ גן ישראל - ארץ הקודש ואת ועד תלמידי התמימים.


130? נשמע מופרך. ---משיח עכשיו! חסיד חב"ד - חדר אורחים

מלחמת עריכהעריכה

אתמול נרשם משתמש ששמו מעיד על מטרתו, ושינה כמה פרטים בערך. משתמש נוסף נרשם ושחזר את העריכה. משום מה החליט אחד המשתמשים הותיקים לנהוג בבריונות, ולאיים על המשחזר תוך אמירות מתנשאות חסרות בסיס.

באם אכן רוצים להיצמד לשינוי שבוצע אתמול, יש לערוך על כך דיון בין המשתמשים, ולהביא מקורות ברורים וגלויים לדבר. וד"ל -- דָּרַךְ כּוֹכָבשיחה • 12:49, י"ד בתמוז, הקהל ה'תשע"ו (20 ביולי למניינם), ימות המשיחיחי המלך המשיח!

תודה. המשנה ידו על התחתונה, והחל מעתה אין לשנות ללא הסכמת רוב בדף שיחה. שָׁלוֹם - חַסִידִִים מְשׂוֹחֲחִים י"ד בתמוז ה'תשע"ו, למניינם 14:32, 20 ביולי 2016 (UTC)
מצטרף לדברי שיע בתקציר העריכה, חבל עם המשפטים המיותרים האלו. אמנם כפי שציין להתראות בתקציר העריכה - עכשיו לא נשאר אפי' אזכור אחד של הרבי בערך (גם לא לצד השלילה...) ובאמת היה כדאי לו היה מרחיב מאן דהוא את ההיסטוריה המפוארת של הישיבה, הרצופה בהוראות מהרבי, ואז היתה נפתרת (גם) בעיה זו. • קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 05:22, כ' בתמוז, הקהל ה'תשע"ו

סליחה על הכניסה לדיון ישן אבל לעניות דעתי אין מתאים כלל וכלל לכתוב לגבי דעות כאלה או אחרות של ישיבה בתוך הערך דבר זה אינו נוגע אנציקלופדית. ועל כן ראויה היתה המחיקה וחבל שלא כותבים על ישיבה זו יותר --חיים - בכל יום שיבוא 19:55, 7 באוגוסט 2016 (UTC)

מן הראוי להזכיר אנשי מפתח ולפחות מי שנמנו מראשי הישיבה בעבר כמו הרב משה לנדא, הרב אליהו לנדא, הרב מונקע גרוזמן, להבחל"ח הרב זליג פלדמן, הרב גרוסמן ועוד. 91.195.162.2 14:57, 1 בנובמבר 2016 (UTC)

הרב אופן כמשפיע ראשי בישיבהעריכה

ניתן להוסיף בגוף הערך פרט חשוב, אשר הרב יוסף יצחק אופן שימש כממשיך המשפיע ר' שלמה חיים קסלמן ע"ה (במסירת שיעורי תניא וחסידות שלו וכו'), עדי בחירתו של ר' מענדל למשפיע. בנוסף, נכנס ליחידות לרבי מלך המשיח כמשפיע הישיבה.

--95.86.80.165 13:08, 9 בפברואר 2020 (UTC)

נראה לי שהתבלבלת, יש לך מקור לדברים אלו? ● חלוקת קונטרסים - שיחה - יחי המלך המשיח שליט"א - י"ד בשבט ה'תש"ף 23:17, 9 בפברואר 2020 (UTC)
חזרה לדף "תומכי תמימים כפר חב"ד".