שיחה:ישראל הגר

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
גרסה מ־08:42, 9 במאי 2019 מאת 195.60.232.145 (שיחה) (←‏כותרת המשוב: פסקה חדשה)
(הבדל) → הגרסה הקודמת | הגרסה האחרונה (הבדל) | הגרסה הבאה ← (הבדל)
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

הרבי אמר שיחזור לגדלותו. יש מקור לכך? פיני · (טובת הזולת) 03:41, 4 ביולי 2011 (UTC)

שמעתי מכלי ראשון ששמע ממנו והדבר נאמר על ידו ליותר מאדם אחד. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), ב' בתמוז ה'תשע"א 12:39, 4 ביולי 2011 (UTC)
בנושא רגיש שכזה צריך זהירות. צריך להחליט איך מתייחסים לשמועה חב"דפדית. ---בואו לעזרת ולהרחבת המשיח! חסיד חב"ד - חדר אורחים

תולדות חייו

הם אגב, ממש 'קורות'.. יש המון מה לכתוב עליו, על גדילתו בין חסידים. אך צריך לדברים מקורות כתובים, ואיני יודע היכן למצוא אותם. • שנוזעל - שיחה • כ"ח באדר ב' ה'תשע"ד 19:05, 30 במרץ 2014 (UTC)

מידע אישי ברור: אין איפה למצוא כתוב (וגם אין ענין לכתוב היפך כבוד המשפחה...). אם תרצה לדעת, תוכל לברר אצל הבני ברקים מגיל שלושים ומעלה. 24.228.93.128 02:11, 31 במרץ 2014 (UTC)

כותרת המשוב

שלום וברכה כידוע לכולם שוררת מחלוקת גדולה בין שני בין שני האחים האדמורי"ם מויזניץ , לא במובן האישי, שכידוע הם נפגשים תמידין כסדרם בשמחות אחד אצל השני, אולם על עצם ההנהגה של כל אחד שוררת מחלוקת עצומה ביניהם, שאת פרטיה אפשר לשמוע אצל כל אחד מחסידיהם, ולכן לא נאה שתיכנסו לנישה הזאת ולכתוב בנושא של מחלוקת זו, ולכן מה שכתבתם שלא רצה להתמנות אלא אם אחיו יתמנה גם כן - זהו שקר גמור ובדיה שאין לה כל שחר ובפרט שבמובן ההנהגתי הן חולקים אחד על השני על עצם ההתמנות, וזה שמועות שצד אחד מסה לספר לכל העולם בשביל להרבות שבחו בעולם, אנו לא מבקשים שתחוו דעה אלא תימחקו את קטע זה כי זה פגיעה עצומה בכבוד כ"ק מרן האדמו"ר שליט"א על אחריותכם המלאה! וכידוע לכם שכל מילה שקר שכתובה באינטרנט אין סוף לעונש על דבר זה כשמיליונים קוראים זאת, ולכן אנו דורשים דרישה מוחלטת למחוק זאת !