הבדלים בין גרסאות בדף "שיחה:יונה יחיאל מצגר"

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
(יצירת דף עם התוכן "אשמח לשמוע את חוות דעת המשתמשים הנכבדים האם ניתן לעובדות לקלקל ולהחליש את פיסקת 'נבואת ה...")
 
(גרסת ביניים אחת של אותו משתמש אינה מוצגת)
שורה 1: שורה 1:
 
אשמח לשמוע את חוות דעת המשתמשים הנכבדים האם ניתן לעובדות לקלקל ולהחליש את פיסקת 'נבואת הרבי'?
 
אשמח לשמוע את חוות דעת המשתמשים הנכבדים האם ניתן לעובדות לקלקל ולהחליש את פיסקת 'נבואת הרבי'?
במהלך אותה חלוקה נאמר משפט שמסביר את קשר האביב לכאן ומשום מה דולג פה והוא - "(והרי חודש האביב קשור עם חירות, זמן חירותנו)'תל' על 'אביב'" כשלאור זאת ברור שהרבי מתייחס פשוט לעיר תל אביב (בה שימש אז הרב מצגר כרב) והמשמעות היא שבשמה מודגש חירות ותל וכו' ואין כל צורך להגיע למשמעויות פנימיות ונסתרות ולא ברור מדוע "אף אחד לא ידע להסביר לרב מצגר את כוונת דבריו של הרבי בנוגע ל"חודש האביב"". מקסימום אפשר לכתוב ע"ד הרמז שאח"כ גם הבחירות היו בזה ואולי גם לכך ירמזון הדברים--[[משתמש:חייל של המלך|חייל של המלך]] - [[שיחת משתמש:חייל של המלך|שיחה]], 19:46, א' בניסן, ה'תש"ף 19:46, 26 במרץ 2020 (UTC)
+
במהלך אותה חלוקה נאמר משפט שמסביר את קשר האביב לכאן ומשום מה דולג פה והוא - "(והרי חודש האביב קשור עם חירות, זמן חירותנו) ו'תל' על 'אביב'". לאור זאת ברור שהרבי מתייחס פשוט לעיר תל אביב בה שימש אז הרב מצגר כרב (בר"ד דברי משיח נכתב 'רבה של צפון תל אביב' כשכנראה כך הוצג לרבי' והמשמעות היא שבשמה מודגש חירות ותל וכו' ואין כל צורך להגיע למשמעויות פנימיות ונסתרות ולא ברור מדוע "אף אחד לא ידע להסביר לרב מצגר את כוונת דבריו של הרבי בנוגע ל"חודש האביב"". מקסימום אפשר לכתוב ע"ד הרמז שאח"כ גם הבחירות היו בזה ושהרב מצגר אמר שאולי גם לכך ירמזון הדברים--[[משתמש:חייל של המלך|חייל של המלך]] - [[שיחת משתמש:חייל של המלך|שיחה]], 19:46, א' בניסן, ה'תש"ף 19:46, 26 במרץ 2020 (UTC)

גרסה מ־19:48, 26 במרץ 2020

אשמח לשמוע את חוות דעת המשתמשים הנכבדים האם ניתן לעובדות לקלקל ולהחליש את פיסקת 'נבואת הרבי'? במהלך אותה חלוקה נאמר משפט שמסביר את קשר האביב לכאן ומשום מה דולג פה והוא - "(והרי חודש האביב קשור עם חירות, זמן חירותנו) ו'תל' על 'אביב'". לאור זאת ברור שהרבי מתייחס פשוט לעיר תל אביב בה שימש אז הרב מצגר כרב (בר"ד דברי משיח נכתב 'רבה של צפון תל אביב' כשכנראה כך הוצג לרבי' והמשמעות היא שבשמה מודגש חירות ותל וכו' ואין כל צורך להגיע למשמעויות פנימיות ונסתרות ולא ברור מדוע "אף אחד לא ידע להסביר לרב מצגר את כוונת דבריו של הרבי בנוגע ל"חודש האביב"". מקסימום אפשר לכתוב ע"ד הרמז שאח"כ גם הבחירות היו בזה ושהרב מצגר אמר שאולי גם לכך ירמזון הדברים--חייל של המלך - שיחה, 19:46, א' בניסן, ה'תש"ף 19:46, 26 במרץ 2020 (UTC)