עריכת הדף "שיחה:ברוך הבא מלך המשיח"

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

דף זה הוא דף שיחה ויש לשמור בו על כללי דרך ארץ שקדמה לתורה, ועל הנהגתו של חסיד. בסוף כל הודעה נהוג לחתום על ידי ארבעה טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון: חתימהמעודכן.png (מופיע מעל חלונית העריכה).

אזהרה: אינכם מחוברים לחשבון. כתובת ה־IP שלכם תוצג בפומבי אם תבצעו עריכות כלשהן. אם תיכנסו לחשבון או תיצרו חשבון, העריכות שלכם תיוחסנה לשם המשתמש שלכם ותקבלו גם יתרונות אחרים.

ניתן לבטל את העריכה. אנא בדקו את השוואת הגרסאות שלהלן כדי לוודא שזה אכן מה שאתם רוצים לעשות, ולאחר מכן שמרו את השינויים למטה כדי לסיים את ביטול העריכה.

גרסה אחרונה הטקסט שלך
שורה 10: שורה 10:
  
 
אציין גם כי חשוב לקשר ערך זה לערך על ניידות חב"ד וגם שם להוסיף קטע אודות קמפיין זה שהינו מהגדולים ביותר שקיימו הניידות ומהגדולים בפעילות החבדית בכלל.
 
אציין גם כי חשוב לקשר ערך זה לערך על ניידות חב"ד וגם שם להוסיף קטע אודות קמפיין זה שהינו מהגדולים ביותר שקיימו הניידות ומהגדולים בפעילות החבדית בכלל.
 
ע"פ הידוע לי: (נדמה לי כתוב כך ביומן של י' שבט תשנ"ג וסביבותיו) היתה זמן מועט גם תמונתו של הרבי שליט"א בשלט 'ברוך הבא'.
 
 
השלט נתלה בפורים נ"ג (עם התמונה) והורד בסיום החג ע"י 'ידידי חב"ד'.
 
 
אם מישהו יכול להאיר ולהוסיף פרטים אשמח.--[[מיוחד:תרומות/37.46.39.86|37.46.39.86]] 17:14, 9 בפברואר 2017 (UTC)
 

לתשומת לבך: תרומתך לחב"דפדיה תפורסם תחת תנאי הרישיון GNU Free Documentation License 1.2 (אפשר לעיין בדף חב"דפדיה:זכויות יוצרים לפרטים נוספים). אם אינך רוצה שעבודתך תהיה זמינה לעריכה על־ידי אחרים, שתופץ לעיני כול, ושאחרים יוכלו להעתיק ממנה תוך ציון המקור – אין לפרסם אותה פה.
כמו־כן, שמירת העריכה משמעה הבטחה שכתבת את הטקסט הזה בעצמך, או העתקת אותו ממקור שאינו מוגן בזכויות יוצרים. אין לעשות שימוש בחומר המוגן בזכויות יוצרים ללא רשות!

ביטול עזרה בעריכה (נפתח בחלון חדש)