עריכת הדף "שיחה:ברוך הבא מלך המשיח"

קפיצה אל: ניווט, חיפוש

דף זה הוא דף שיחה ויש לשמור בו על כללי הנימוס. בסוף כל הודעה נהוג לחתום על ידי ארבעה טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון: חתימה.png (מופיע מעל חלונית העריכה).

אזהרה: אינכם מחוברים לחשבון. כתובת ה־IP שלכם תוצג בפומבי אם תבצעו עריכות כלשהן. אם תיכנסו לחשבון או תיצרו חשבון, העריכות שלכם תיוחסנה לשם המשתמש שלכם ותקבלו גם יתרונות אחרים.

ניתן לבטל את העריכה. אנא בִדקו את השוואת הגרסאות שלהלן כדי לוודא שזה אכן מה שאתם רוצים לעשות, ולאחר מכן שִמרו את השינויים למטה כדי לסיים את ביטול העריכה.
גרסה אחרונה הטקסט שלך
שורה 10: שורה 10:
  
 
אציין גם כי חשוב לקשר ערך זה לערך על ניידות חב"ד וגם שם להוסיף קטע אודות קמפיין זה שהינו מהגדולים ביותר שקיימו הניידות ומהגדולים בפעילות החבדית בכלל.
 
אציין גם כי חשוב לקשר ערך זה לערך על ניידות חב"ד וגם שם להוסיף קטע אודות קמפיין זה שהינו מהגדולים ביותר שקיימו הניידות ומהגדולים בפעילות החבדית בכלל.
 
ע"פ הידוע לי: (נדמה לי כתוב כך ביומן של י' שבט תשנ"ג וסביבותיו) היתה זמן מועט גם תמונתו של הרבי שליט"א בשלט 'ברוך הבא'.
 
 
השלט נתלה בפורים נ"ג (עם התמונה) והורד בסיום החג ע"י 'ידידי חב"ד'.
 
 
אם מישהו יכול להאיר ולהוסיף פרטים אשמח.--[[מיוחד:תרומות/37.46.39.86|37.46.39.86]] 17:14, 9 בפברואר 2017 (UTC)
 

שימו לב: תרומתכם לחב"דפדיה תפורסם תחת תנאי הרישיון GNU Free Documentation License 1.2 (ראו חב"דפדיה:זכויות יוצרים לפרטים נוספים). אם אינכם רוצים שעבודתכם תהיה זמינה לעריכה על־ידי אחרים, שתופץ לעיני כול, ושאחרים יוכלו להעתיק ממנה בציון המקור – אל תפרסמו אותה פה. כמו־כן, אתם מבטיחים לנו כי כתבתם את הטקסט הזה בעצמכם, או העתקתם אותו ממקור שאינו מוגן בזכויות יוצרים. אל תעשו שימוש בחומר המוגן בזכויות יוצרים ללא רשות!

ביטול | עזרה בעריכה (נפתח בחלון חדש)