יצירת הדף "קיוב"

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

אזהרה: דף בשם זה נמחק בעבר.

כדאי לשקול אם יהיה זה נכון להמשיך לערוך את הדף. יומני המחיקות וההעברות של הדף מוצגים להלן:

  • 16:35, 13 במאי 2010 חיים נהר שיחה תרומות מחק את הדף קיוב (ספאם!: תוכן היה: 'ZVDlv4 <a href="http://qwjmmbddzmsr.com/">qwjmmbddzmsr</a>, [url=http://sungkaczhaqx.com/]sungkaczhaqx[/url], [link=http://osyirmautniz.com/]osyirm…' והתורם היחיד היה [[Special:Contributions/141.30.37.133|)
  • 17:47, 7 במרץ 2010 חיים נהר שיחה תרומות מחק את הדף קיוב (יוצר אשליה של ערך. תוכן היה: '#REDIRECT:קייב' והתורם היחיד היה Elchanan)

אזהרה: אינכם מחוברים לחשבון. כתובת ה־IP שלכם תוצג בפומבי אם תבצעו עריכות כלשהן. אם תיכנסו לחשבון או תיצרו חשבון, העריכות שלכם תיוחסנה לשם המשתמש שלכם ותקבלו גם יתרונות אחרים.

לתשומת לבך: תרומתך לחב"דפדיה תפורסם תחת תנאי הרישיון GNU Free Documentation License 1.2 (אפשר לעיין בדף חב"דפדיה:זכויות יוצרים לפרטים נוספים). אם אינך רוצה שעבודתך תהיה זמינה לעריכה על־ידי אחרים, שתופץ לעיני כול, ושאחרים יוכלו להעתיק ממנה תוך ציון המקור – אין לפרסם אותה פה.
כמו־כן, שמירת העריכה משמעה הבטחה שכתבת את הטקסט הזה בעצמך, או העתקת אותו ממקור שאינו מוגן בזכויות יוצרים. אין לעשות שימוש בחומר המוגן בזכויות יוצרים ללא רשות!

ביטול עזרה בעריכה (נפתח בחלון חדש)