הבדלים בין גרסאות בדף "ציצית הלכה למעשה (ספר)"

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
שורה 1: שורה 1:
#הפניה [[אליהו יוחנן גוראריה]]
+
הספר '''ציצית הלכה למעשה''' הוא ליקוט דיני ומנהגי [[ציצית]] מלוקטים מספרי הראשונים ואחרונים -  על-פי שיטת [[חב"ד]] - [[אדמו"ר הזקן]], [[אדמוR" הצמח צדק]] והוראותיו של [[ הרבי]], יחד עם [[מנהגי חב"ד]].
 +
 
 +
את הספר ערך הרב [[אליהו יוחנן גוראריה]], רבה הראשי של [[חולון]]. בעריכת המהדורה השניה השתתפו גם הרב [[אברהם אלאשוילי]]{{הערת שוליים|לימים ראש [[מכון הספר]].}} והרב [[יעקב הורביץ]].
 +
 
 +
המהדורה הראשונה של הספר יצאה לאור בצורה מצומצמת על ידי המחבר ב[[חולון]] בשנת [[תשמ"ח]]. המהדורה השניה יצאה לאור עם הוספות והרחבות רבות בפורמט מהודר על ידי [[מכון אהלי שם]] סניף [[ארצות הברית]] בשנת [[תשנ"ה]], והיא הוקדשה לעילוי נשמתו של הרב [[אליעזר קרסיק]], {{הערת שוליים|סבו של הרב גוראריה, אם-אמו מ' שיינה טעמא גורארי'.}}.
 +
 
 +
{{הערות שוליים}}
 +
 
 +
[[קטגוריה:ביאורים בהלכה]]

גרסה מ־17:23, 25 באפריל 2010

הספר ציצית הלכה למעשה הוא ליקוט דיני ומנהגי ציצית מלוקטים מספרי הראשונים ואחרונים - על-פי שיטת חב"ד - אדמו"ר הזקן, אדמוR" הצמח צדק והוראותיו של הרבי, יחד עם מנהגי חב"ד.

את הספר ערך הרב אליהו יוחנן גוראריה, רבה הראשי של חולון. בעריכת המהדורה השניה השתתפו גם הרב אברהם אלאשוילי[1] והרב יעקב הורביץ.

המהדורה הראשונה של הספר יצאה לאור בצורה מצומצמת על ידי המחבר בחולון בשנת תשמ"ח. המהדורה השניה יצאה לאור עם הוספות והרחבות רבות בפורמט מהודר על ידי מכון אהלי שם סניף ארצות הברית בשנת תשנ"ה, והיא הוקדשה לעילוי נשמתו של הרב אליעזר קרסיק, [2].

הערות שוליים

  1. לימים ראש מכון הספר.
  2. סבו של הרב גוראריה, אם-אמו מ' שיינה טעמא גורארי'.