הבדלים בין גרסאות בדף "משה וולפסון"

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
תגיות: עריכה ממכשיר נייד עריכה דרך האתר הנייד
(15 גרסאות ביניים של 8 משתמשים אינן מוצגות)
שורה 1: שורה 1:
[[קובץ:Rav moshe wolfson.jpg|ממוזער|שמאל|רבי משה וולפסון]]
+
[[קובץ:Rav-moshe-wolfson.jpg|ממוזער|שמאל|רבי משה וולפסון]]
רבי '''משה וולפסון''' שליט"א, רבה של קהילת "אמונת ישראל" בבורו פארק, מונסי, ירושלים וביתר, ומשגיח ישיבת "תורה ודעת".
+
רבי '''משה וולפסון''' רבה של קהילת "אמונת ישראל" ב[[בורו פארק]], [[מונסי]], [[ירושלים]] ו[[ביתר]], ו[[משגיח]] [[ישיבת תורה ודעת]] ונחשב מבעלי ה[[מוסר]] החשובים כיום וחיבר ספרי אמונת עיתך.
  
מספר על רוח הקודש גלויה שראה ברבי. פעם אחת היה זקוק לישועה גדולה, באותה תקופה שהה ב[[ארץ ישראל]]. וקיבל על עצמו לומר בכל יום קריאת שמע שעל המיטה בבית המדרש של [[אדמו"ר הצמח צדק]] בעיר העתיקה. לאחר [[קריאת שמע שעל המיטה]] היה אומר את מזמור נא ש[[בתהילים]], כשהוא חוזר שוב ושוב על הפסוק "לב נשבר ונדכה אלקים לא תבזה". לאחר מכן כשחזר לחו"ל ובא לרבי, אמר לו [[הרבי]]: שהשי"ת יקבל את כל תפילותיך, ובפרט בפסוק לב נשבר ונדכה.  
+
==רוח הקודש==
 +
מספר על [[רוח הקודש]] גלויה שראה ברבי. פעם אחת היה זקוק לישועה גדולה, באותה תקופה שהה ב[[ארץ ישראל]]. וקיבל על עצמו לומר בכל יום [[קריאת שמע שעל המיטה]] בבית המדרש של [[אדמו"ר הצמח צדק]] בעיר העתיקה. לאחר [[קריאת שמע שעל המיטה]] היה אומר את מזמור נא ש[[בתהילים]], כשהוא חוזר שוב ושוב על הפסוק "לב נשבר ונדכה אלקים לא תבזה". לאחר מכן כשחזר לחו"ל ובא לרבי, אמר לו [[הרבי]]: שהשי"ת יקבל את כל תפילותיך, ובפרט בפסוק לב נשבר ונדכה.  
  
כשביקש מהרבי את ברכתו טרם עבר ניתוח מסוכן בלבו, אמר הרבי כי אל לו לחשוש שכן הרופאים ימצאו שם רק דברים טובים, לב מלא ב[[אהבת השם]]... <REF>[http://video.chabad.info/newvideo/video.php?id=1335 בביקור אצל הרבי 10:39] </REF>
+
כשביקש מהרבי את ברכתו טרם עבר ניתוח מסוכן בלבו, אמר הרבי כי אל לו לחשוש שכן הרופאים ימצאו שם רק דברים טובים, לב מלא ב[[אהבת השם]]... {{הערה|1=[http://old2.ih.chabad.info/newvideo/video.php?id=1335 בביקור אצל הרבי 10:39]}}
 +
==עם חב"ד והרבי==
 +
הרב וולפסון מוסר שיעורים בקביעות ב[[ספר התניא]], ורבים משיעוריו נמכרים בסדרת קלטות בבית מדרשו.
  
משתתף בכל שנה ושנה בארועי [[י"ט כסליו]] המתקיימים באולמי ויז'ניץ בבארא פארק.
+
הרב וולפסון משתתף בכל שנה ושנה בארועי [[י"ט כסלו]] המתקיימים באולמי ויז'ניץ בבורו פארק, ומוסר את דבריו בקשר בין [[פרשת וישב]], [[מלך המשיח]] ו[[תורת החסידות]].
 +
הרבי אמר עליו שהוא אומר [[מוסר]] באופן שהוא גם מתוק.
  
 
== לקריאה נוספת ==
 
== לקריאה נוספת ==
 
+
*[[שמן ששון מחבריך]]
[[שמן ששון מחבריך]]
 
  
 
{{הערות שוליים}}
 
{{הערות שוליים}}
  
 
[[קטגוריה:רבנים]]
 
[[קטגוריה:רבנים]]
 +
[[קטגוריה:צוות ישיבת תורה ודעת]]

גרסה מ־20:04, 4 באוגוסט 2018

רבי משה וולפסון

רבי משה וולפסון רבה של קהילת "אמונת ישראל" בבורו פארק, מונסי, ירושלים וביתר, ומשגיח ישיבת תורה ודעת ונחשב מבעלי המוסר החשובים כיום וחיבר ספרי אמונת עיתך.

רוח הקודש

מספר על רוח הקודש גלויה שראה ברבי. פעם אחת היה זקוק לישועה גדולה, באותה תקופה שהה בארץ ישראל. וקיבל על עצמו לומר בכל יום קריאת שמע שעל המיטה בבית המדרש של אדמו"ר הצמח צדק בעיר העתיקה. לאחר קריאת שמע שעל המיטה היה אומר את מזמור נא שבתהילים, כשהוא חוזר שוב ושוב על הפסוק "לב נשבר ונדכה אלקים לא תבזה". לאחר מכן כשחזר לחו"ל ובא לרבי, אמר לו הרבי: שהשי"ת יקבל את כל תפילותיך, ובפרט בפסוק לב נשבר ונדכה.

כשביקש מהרבי את ברכתו טרם עבר ניתוח מסוכן בלבו, אמר הרבי כי אל לו לחשוש שכן הרופאים ימצאו שם רק דברים טובים, לב מלא באהבת השם... [1]

עם חב"ד והרבי

הרב וולפסון מוסר שיעורים בקביעות בספר התניא, ורבים משיעוריו נמכרים בסדרת קלטות בבית מדרשו.

הרב וולפסון משתתף בכל שנה ושנה בארועי י"ט כסלו המתקיימים באולמי ויז'ניץ בבורו פארק, ומוסר את דבריו בקשר בין פרשת וישב, מלך המשיח ותורת החסידות. הרבי אמר עליו שהוא אומר מוסר באופן שהוא גם מתוק.

לקריאה נוספת

הערות שוליים