עריכת הדף "מאפיית מצות כפר חב"ד"

קפיצה אל: ניווט, חיפוש

אזהרה: אינכם מחוברים לחשבון. כתובת ה־IP שלכם תוצג בפומבי אם תבצעו עריכות כלשהן. אם תיכנסו לחשבון או תיצרו חשבון, העריכות שלכם תיוחסנה לשם המשתמש שלכם ותקבלו גם יתרונות אחרים.

ניתן לבטל את העריכה. אנא בִדקו את השוואת הגרסאות שלהלן כדי לוודא שזה אכן מה שאתם רוצים לעשות, ולאחר מכן שִמרו את השינויים למטה כדי לסיים את ביטול העריכה.
גרסה אחרונה הטקסט שלך
שורה 26: שורה 26:
 
ר' יוסף פרמן, מקים המאפיה זכה לקבל מ[[הרבי]] עוד בשנות היו"דים בקבוקי '[[משקה]]' "בשביל המאפיה". בהזדמנות אחרת הניח הרבי בכף ידו של ר' יוסף עוגת '[[לעקאח]]', תוך אזהרה על דרך הצחות: "שלא תערבב מזה במצות".
 
ר' יוסף פרמן, מקים המאפיה זכה לקבל מ[[הרבי]] עוד בשנות היו"דים בקבוקי '[[משקה]]' "בשביל המאפיה". בהזדמנות אחרת הניח הרבי בכף ידו של ר' יוסף עוגת '[[לעקאח]]', תוך אזהרה על דרך הצחות: "שלא תערבב מזה במצות".
  
הרבי דחף כל הזמן את עסקני חב"ד ב[[ארץ הקודש]] להתייחס למאפיה כאל 'מוסד' לכל דבר למען פיתוחו. הרבי ייעד את המאפיה למפעל שייצר [[מצה שמורה]] לכל העולם. בתחילה התרשלו העסקנים בעבודתם והרבי הגדיר את חוסר העניין שגילתה העסקונה במאפייה, כלא פחות מ"רשלנות איומה", ואיחל כי {{ציטוטון|יהי רצון שבמרץ הכי גדול יתעסקו בכל הנ"ל, בתוככי שאר הפעולות לביסוס [[כפר חב"ד]] והתפתחותו הן בכמות והן באיכות, ויצליחו, וכנאמר מאז ומקדם שמכפר חב"ד [[הפצת המעיינות|יפוצו המעיינות חוצה]], וכאיגרת הקודש של [[הבעל שם טוב]], יקרב זה קיום הייעוד ד[[מלך המשיח|קאתי מר דא מלכא משיחא]]}}.
+
הרבי דחף כל הזמן את עסקני חב"ד ב[[ארץ הקודש]] להתייחס למאפיה כאל 'מוסד' לכל דבר למען פיתוחו. הרבי ייעד את המאפיה למפעל שייצר [[מצה שמורה]] לכל העולם. בתחילה התרשלו העסקנים בעבודתם והרבי הגדיר את חוסר העניין שגילתה העסקונה במאפייה, כלא פחות מ"רשלנות איומה", ואיחל כי {{ציטוטון|יהי רצון שבמרץ הכי גדול יתעסקו בכל הנ"ל, בתוככי שאר הפעולות לביסוס כפר חב"ד והתפתחותו הן בכמות והן באיכות, ויצליחו, וכנאמר מאז ומקדם שמכפר חב"ד [[הפצת המעיינות|יפוצו המעיינות חוצה]], וכאיגרת הקודש של [[הבעל שם טוב]], יקרב זה קיום הייעוד ד[[מלך המשיח|קאתי מר דא מלכא משיחא]]}}.
  
 
== ביקורי אישים ==
 
== ביקורי אישים ==

שימו לב: תרומתכם לחב"דפדיה תפורסם תחת תנאי הרישיון GNU Free Documentation License 1.2 (ראו חב"דפדיה:זכויות יוצרים לפרטים נוספים). אם אינכם רוצים שעבודתכם תהיה זמינה לעריכה על־ידי אחרים, שתופץ לעיני כול, ושאחרים יוכלו להעתיק ממנה בציון המקור – אל תפרסמו אותה פה. כמו־כן, אתם מבטיחים לנו כי כתבתם את הטקסט הזה בעצמכם, או העתקתם אותו ממקור שאינו מוגן בזכויות יוצרים. אל תעשו שימוש בחומר המוגן בזכויות יוצרים ללא רשות!

ביטול | עזרה בעריכה (נפתח בחלון חדש)