הבדלים בין גרסאות בדף "חב"דפדיה:מדיניות וכללי כתיבה"

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
(באם יש למישהו ערעור, אעביר זאת לאולם דיונים)
(←‏השפה העברית: ראה דף שיחה)
שורה 10: שורה 10:
  
 
==השפה העברית==
 
==השפה העברית==
כיון שמטרת החב"דפדיה היא להיחשף לכל קורא עברית (בשלב זה..), לכן שמות הערכים יינתנו כפי הכללים הקבועים בעברית תיקנית ובגוף הערך יובא השם המקובל בעגה ה[[חב"ד]]ית. כמו כן, יעודכנו הפניות בהתאם.
+
כיון שמטרת החב"דפדיה היא להיחשף לכל קורא עברית (בשלב זה..), לכן שמות הערכים יינתנו כפי הכללים הקבועים בעברית תיקנית, לבד ממקרים יוצאי דופן. בגוף הערך יובא השם המקובל בעגה ה[[חב"ד]]ית. כמו כן, יעודכנו הפניות בהתאם.
  
 
{{הערות שוליים}}
 
{{הערות שוליים}}
 
[[קטגוריה:חב"דפדיה]]
 
[[קטגוריה:חב"דפדיה]]

גרסה מ־17:36, 7 במרץ 2010

מדיניות חב"דפדיה נקבעת על ידי התורמים בהצבעה דמוקרטית ובכפוף להנהלה הרוחנית.

תוארי הרבי

ההדגשה בדבר נצחיות חייו של הרבי ותפקידו כמלך המשיח - בעיקר בערך אדמו"ר שליט"א. בשאר הערכים לא תהיה הקפדה על הוספת תוארים אלו. יחד עם זאת מושלל לכתוב תוארים של היפך החיים על הרבי (בהתבסס על שיחות הרבי בדבר נצחיות חייו של משה שבכל דור - נשיא הדור)[1].

השחתות

כמו כל דבר בקדושה, גם לחב"דפדיה יש מתנגדים המשתמשים ב"חזקת הכשרות" שלהם על מנת להשחית את המיזם או חלקו. לכן נקבעו כללים לנקיטת צעדים למען הזהר את המשחיתים בטרם נאלץ לפנות לרשויות המטפלות בפשעים מסוג זה. המדיניות נקבעה בדף חב"דפדיה:מדיניות חסימות.

השפה העברית

כיון שמטרת החב"דפדיה היא להיחשף לכל קורא עברית (בשלב זה..), לכן שמות הערכים יינתנו כפי הכללים הקבועים בעברית תיקנית, לבד ממקרים יוצאי דופן. בגוף הערך יובא השם המקובל בעגה החב"דית. כמו כן, יעודכנו הפניות בהתאם.

הערות שוליים

  1. הוחלט באולם דיונים