הבדלים בין גרסאות בדף "חב"דפדיה:מדיניות וכללי כתיבה"

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
(עריכה)
שורה 1: שורה 1:
 
'''מדיניות חב"דפדיה''' נקבעת על ידי התורמים בהצבעה דמוקרטית ובכפוף להנהלה הרוחנית.
 
'''מדיניות חב"דפדיה''' נקבעת על ידי התורמים בהצבעה דמוקרטית ובכפוף להנהלה הרוחנית.
 +
 +
 +
__TOC__
 +
  
 
==תוארי הרבי==
 
==תוארי הרבי==
בעקבות הסכמה ב[[חב"דפדיה:אולם דיונים#הרבי|אולם דיונים]] על ההדגשה בדבר נצחיות חייו של הרבי ותפקידו כמלך המשיח - בערך [[אדמו"ר שליט"א]], כשבשאר הערכים לא תהיה הקפדה על הוספת תוארים אלו. יחד עם זאת '''מושלל''' לכתוב תוארים של היפך החיים על הרבי (בהתבסס על שיחות הרבי בדבר נצחיות חייו של משה שבדור - נשיא הדור).
+
ההדגשה בדבר נצחיות חייו של הרבי ותפקידו כמלך המשיח - בעיקר בערך [[אדמו"ר שליט"א]]. בשאר הערכים לא תהיה הקפדה על הוספת תוארים אלו. יחד עם זאת מושלל לכתוב תוארים של היפך החיים על הרבי (בהתבסס על שיחות הרבי בדבר נצחיות חייו של משה שבכל דור - נשיא הדור)<REF>הוחלט ב[[חב"דפדיה:אולם דיונים#הרבי|אולם דיונים]]</REF>.  
  
 
==השחתות==
 
==השחתות==
כמו כל דבר בקדושה, גם לחב"דפדיה יש מתנגדים המשתמשים ב"חזקת הכשרות" שלהם על מנת להשחית את המיזם או חלקו. בהתאם לכך נקבעו כללים לנקיטת צעדים למען הזהר את המשחיתים בטרם נאלץ לפנות לרשויות האחראיות על כך. המדיניות נקבעה בדף - '''[[חב"דפדיה:מדיניות חסימות]].
+
כמו כל דבר בקדושה, גם לחב"דפדיה יש מתנגדים המשתמשים ב"חזקת הכשרות" שלהם על מנת להשחית את המיזם או חלקו. לכן נקבעו כללים לנקיטת צעדים למען הזהר את המשחיתים בטרם נאלץ לפנות לרשויות המטפלות בפשעים מסוג זה. המדיניות נקבעה בדף '''[[חב"דפדיה:מדיניות חסימות]]'''.
  
 +
{{הערות שוליים}}
 
[[קטגוריה:חב"דפדיה]]
 
[[קטגוריה:חב"דפדיה]]

גרסה מ־22:57, 2 במרץ 2010

מדיניות חב"דפדיה נקבעת על ידי התורמים בהצבעה דמוקרטית ובכפוף להנהלה הרוחנית.תוארי הרבי

ההדגשה בדבר נצחיות חייו של הרבי ותפקידו כמלך המשיח - בעיקר בערך אדמו"ר שליט"א. בשאר הערכים לא תהיה הקפדה על הוספת תוארים אלו. יחד עם זאת מושלל לכתוב תוארים של היפך החיים על הרבי (בהתבסס על שיחות הרבי בדבר נצחיות חייו של משה שבכל דור - נשיא הדור)[1].

השחתות

כמו כל דבר בקדושה, גם לחב"דפדיה יש מתנגדים המשתמשים ב"חזקת הכשרות" שלהם על מנת להשחית את המיזם או חלקו. לכן נקבעו כללים לנקיטת צעדים למען הזהר את המשחיתים בטרם נאלץ לפנות לרשויות המטפלות בפשעים מסוג זה. המדיניות נקבעה בדף חב"דפדיה:מדיניות חסימות.

הערות שוליים

  1. הוחלט באולם דיונים