חב"דפדיה:בקשות ממפעילים

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
גרסה מ־12:08, 18 בפברואר 2014 מאת 173.3.199.145 (שיחה) (←‏ספאם: תקראו, אני מחקתי...)
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
בדף זה ניתן לבקש בקשות שונות שרק מפעילי המערכת יכולים ליישם. מפעילי המערכת יסרקו את הדף ויבצעו את השינויים המבוקשים, לפי שיקול דעתם, ויסירו את הבקשות הישנות מהדף.

אנא פרטו את בקשתכם ואת כל הפרטים הנחוצים כפריט רשימה (כלומר, להתחיל את השורה בתו *). מומלץ לחתום את שמכם, בסוף הבקשה על מנת שניתן יהיה לפנות אליכם לצורך בירור פרטים נוספים.

במקרה והבקשה אינה העברה או מחיקה, אנא פרטו את בקשתכם ואת כל הסיבות והפרטים הנחוצים.

בקשה ממפעילי המערכת: אנא אל תשתמשו בלחצן ה'שחזור' אלא הסירו את הבקשה ידנית לאחר הטיפול בה, וכתבו בתקציר האם היא טופלה או לא טופלה.

העברה

תבנית:בקשות ממפעיל מערכת/העברה

שמות מוטעים

מחיקה

רשמו כאן את שם הדפים שאותם ברצונכם למחוק כליל מהאתר. אנא השתמשו באפשרות זאת רק לאחר שביצעתם דיון על שם הערך בדף השיחה, או במידה וברור כי שם הערך מוטעה מיסודו, או במקרה של השחתה.

אופן רשימת הבקשה: רשמו את שמו של הערך בקישור פנימי. לדוגמא:הגנה

רשמו כאן את שם הדפים עליהם ברצונכם להפעיל הגנה. עדיף להימנע מהטלת הגנה על דפים, ויש לעשות זאת רק במקרה של השחתות חוזרות ונשנות. אנא ציינו את רמת ההגנה אותה ברצונכם להפעיל.

אופן רשימת הבקשה: רשמו את שמו של הערך בקישור פנימי. לדוגמא:ספאם

על מנת למנוע ספאם, כל האתרים נמצאים ברשימה השחורה ולא ניתן להוסיף אותם לחב"דפדיה, חוץ מרשימה לבנה של אתרים שסומנו בפירוש כאתרים מותרים על ידי מפעילי המערכת. אם ברצונכם להוסיף כתובת נוספת שאינה מצויינת ברשימה זו, אנא רשמו את בקשתכם בפסקה זו. מכיוון שלא ניתן לכתוב את הכתובת המלאה של האתר, שאינו מופיע עדיין ברשימה הלבנה, רשמו אותו ללא הקידומת www. או הקידומת http:// לדוגמה:
  • אם האתר החסום הוא http://chabadpedia.co.il. רישמו: נא להוסיף לרשימה הלבנה את האתר: chabadpedia.co.il


האתר מוסף שבת עדיין נחשב ברשימה השחורה. ראו בערך של משה שילת. 173.3.199.145 20:04, 16 בפברואר 2014 (UTC)

תוקן --שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים י"ז באדר א' ה'תשע"ד, למניינם 05:03, 17 בפברואר 2014 (UTC)
וואו. חוסר בבדיקה. פתחתי את הקישור שמופיע בערך של חיים גראביצר, לאתר הנ"ל, ויש למטה פרסומות לא ראויות. !!! להבא צריך לבדוק שוב. • שנוזעל - שיחה • י"ח באדר א' ה'תשע"ד 01:18, 18 בפברואר 2014 (UTC)
יש לציין כי אין לי גישה לשום אתר ברשת כמעט, וכאשר משתמשים מכובדים וותיקים כמותכם מבקשים בקשה כזו, האחריות מוטלת עליכם. --שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים י"ח באדר א' ה'תשע"ד, למניינם 01:33, 18 בפברואר 2014 (UTC)
שנוזל, נראה לי שנפלה אצלך טעות. פתחתי כמה פעמים מכמה דפדפנים והוא לא מציג לי פרסומות, בטח לא פרסומות לא ראויות. ומלבד זאת, שזה אתר של עיתון דתי-לאומי בסגנון ערוץ 7, ככה שאם יש שם פרסומות לא ראויות, זו בוודאי טעות שתתוקן תוך דקות ברגע הראשון שמישהו יפנה את תשומת ליבם של עורכי האתר. 173.3.199.145 01:37, 18 בפברואר 2014 (UTC)
בבדיקה חוזרת מתברר שזה אכן לא פרסומות. אבל זה כן קישורים לכתבות באתרים אחרים. הקישורים מופיעים בריבוע, בתוכו 4 כתבות (2X2) עם תמונה. מעל יש קישור 'למה אתה רואה מודעות אלו?' (בתרגום מאנגלית), ובקישור מסמך הפורט כמה סיבות למה רואים את הקישורים. תודות לתרגום גוגל לא ממש הצלחתי להבין מה כתוב שם, אבל הרעיון הוא שהאתר 'המארח' עושה באמצעותם כסף (במילה אחת: פרסומת). לא יודע מה לומר. • שנוזעל - שיחה • י"ח באדר א' ה'תשע"ד 02:15, 18 בפברואר 2014 (UTC)
שנוזעל, בבדיקה שלי איני רואה שום פרסומות באתר גם לא בתחתית הדף. ככל הנראה הדפדפן שלך נגוע בתוסף ש'משתיל' פרסומות בתוך אתרים רגילים בהם אתה גולש. הדבר התפרסם לאחרונה. כמדומני שזה נפוץ במיוחד בדפדפן גוגל כרום. --שיעשיחה י"ח באדר א' ה'תשע"ד 11:18, 18 בפברואר 2014 (UTC)

הרשאות

הוספת תמונות

יישר כח גדול על ההעלאה. בפעם הבאה, כפי ששיע ביקש, כדאי לציין בכל תמונה את הקישור המדוייק שלה (אם כי לענ"ד אחרי שגוגל כרום הוסיפו את האפשרות "חפש תמונה זו בגוגל", זה ממש מיותר). שייע, מה דעתך? 173.3.199.145 19:43, 16 בפברואר 2014 (UTC)

אולי זה נצרך רק במקומות בהם חותכים את התמונה לפני ההעלאה, כמו מה ששלום עשה לאחרונה לתמונה של וועלוועל סגל. 173.3.199.145 19:48, 16 בפברואר 2014 (UTC)
למעשה זו עבודה נפרדת שאינה קשורה להעלאה כ"כ (מבחינת זמן), וכל אחד יכול לעשות זאת על ידי לחיצה על לשונית העריכה של התמונה. --שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים ט"ז באדר א' ה'תשע"ד, למניינם 23:03, 16 בפברואר 2014 (UTC)
אפשרות חיפוש התמונות של גוגל אינה רלוונטית. עיקר הבעיה היא, אם יבוא יום ואדם יטען שהתמונה כאן מפרה זכויות, לא בטוח שהמקור שלה עדיין יהיה ברשת, לא בטוח ששירות החיפוש תמונות של גוגל ימשיך לעבוד כפי שהוא עובד היום, בנוסף גם כיום הוא לא מספיק מדוייק ומקיף ולא מוצא הכל, בנוסף הוא חסום למשתמשי רימון באה"ק. --שיעשיחה י"ח באדר א' ה'תשע"ד 11:21, 18 בפברואר 2014 (UTC)