הבדלים בין גרסאות בדף "חב"דפדיה:בקשות ממפעילים"

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
(מחיקה: דיון מיותר)
(יש להבהיר הצורך)
שורה 34: שורה 34:
 
:::הנחה מניין לך שנאה? תבדוק שוב לאיזה אתר ביקשת לקשר, כשפותחים אתר זה פותח לכל העמודים שלו... --[[משתמש:שיע.ק|שיע]] • [[שיחת משתמש:שיע.ק|שיחה]] ג' בחשוון ה'תשע"ח 18:35, 23 באוקטובר 2017 (UTC)
 
:::הנחה מניין לך שנאה? תבדוק שוב לאיזה אתר ביקשת לקשר, כשפותחים אתר זה פותח לכל העמודים שלו... --[[משתמש:שיע.ק|שיע]] • [[שיחת משתמש:שיע.ק|שיחה]] ג' בחשוון ה'תשע"ח 18:35, 23 באוקטובר 2017 (UTC)
 
:::סליחה!.. איני מכירו, אולי תחכים אותי, מהו האתר ההוא (הוא חסום לי באתרוג) אתר לשיתוף קבצים?
 
:::סליחה!.. איני מכירו, אולי תחכים אותי, מהו האתר ההוא (הוא חסום לי באתרוג) אתר לשיתוף קבצים?
 
====יש להבהיר הצורך====
 
נא פרטו באילו ערכים לדעתכם יש להכניס קישור לאתרים אלו.
 
*hwww.machonso.org
 
* alysefer.com - אנא הוסיפו את האתר לרשימה הלבנה בצורה הנכונה, הוספתם אותו עם טעות כתיב... תודה
 
  
 
== בקשת הרשאות ==
 
== בקשת הרשאות ==

גרסה מ־20:34, 20 בדצמבר 2017

בדף זה ניתן לבקש בקשות שונות שרק מפעילי המערכת יכולים ליישם. מפעילי המערכת יסרקו את הדף ויבצעו את השינויים המבוקשים, לפי שיקול דעתם, ויסירו את הבקשות הישנות מהדף.

אנא פרטו את בקשתכם ואת כל הפרטים הנחוצים כפריט רשימה (כלומר, להתחיל את השורה בתו *). מומלץ לחתום את שמכם, בסוף הבקשה על מנת שניתן יהיה לפנות אליכם לצורך בירור פרטים נוספים.

במקרה והבקשה אינה העברה או מחיקה, אנא פרטו את בקשתכם ואת כל הסיבות והפרטים הנחוצים.

בקשה ממפעילי המערכת: אנא אל תשתמשו בלחצן ה'שחזור' אלא הסירו את הבקשה ידנית לאחר הטיפול בה, וכתבו בתקציר האם היא טופלה או לא טופלה.

רשמו כאן את הדפים שאותם ברצונכם להעביר משמם העכשווי לשם אחר. אנא השתמשו רק באפשרות זאת ואל תעבירו את התוכן באופן ידני, דבר הגורם לאיבוד היכולת לבדוק את הגרסאות הקודמות ואת רשימת התורמים במקום המתאים.

אופן רשימת הבקשה: רשמו את שמו העכשווי של הערך בקישור פנימי וכן את השם החדש שהינו ריק כעת או משמש כהפניה. לדוגמא:שמות מוטעים

אם אפשר לשנות את שם הערך "ישועה חדד" ל"ישועה חדאד" תודה.

מחיקה

רשמו כאן את שם הדפים שאותם ברצונכם למחוק כליל מהאתר. אנא השתמשו באפשרות זאת רק לאחר שביצעתם דיון על שם הערך בדף השיחה, או במידה וברור כי שם הערך מוטעה מיסודו, או במקרה של השחתה.

אופן רשימת הבקשה: רשמו את שמו של הערך בקישור פנימי. לדוגמא:הגנה

רשמו כאן את שם הדפים עליהם ברצונכם להפעיל הגנה. עדיף להימנע מהטלת הגנה על דפים, ויש לעשות זאת רק במקרה של השחתות חוזרות ונשנות. אנא ציינו את רמת ההגנה אותה ברצונכם להפעיל.

אופן רשימת הבקשה: רשמו את שמו של הערך בקישור פנימי. לדוגמא:ספאם

על מנת למנוע ספאם, כל האתרים נמצאים ברשימה השחורה ולא ניתן להוסיף אותם לחב"דפדיה, חוץ מרשימה לבנה של אתרים שסומנו בפירוש כאתרים מותרים על ידי מפעילי המערכת. אם ברצונכם להוסיף כתובת נוספת שאינה מצויינת ברשימה זו, אנא רשמו את בקשתכם בפסקה זו. מכיוון שלא ניתן לכתוב את הכתובת המלאה של האתר, שאינו מופיע עדיין ברשימה הלבנה, רשמו אותו ללא הקידומת www. או הקידומת http:// לדוגמה:
  • אם האתר החסום הוא http://chabadpedia.co.il. רישמו: נא להוסיף לרשימה הלבנה את האתר: chabadpedia.co.il


http://www.chabad.org.il/Articles/Article.asp?ArticleID=1205&CategoryID=755 האתר האחרון ברשימה פה. משום מה לא מקשר, למרות שהוא תחת אתר צעירי אגודת חב"ד - אפילו כשלא מוקף בסוגריים מרובעות.--קער אַ וועלט היינט! - שיחה 15:16, 23 באוקטובר 2017 (UTC)

לא הבנתי איזה אתר? --שיעשיחה ג' בחשוון ה'תשע"ח 18:39, 23 באוקטובר 2017 (UTC)
כתובת הקובץ האחרון שברשמה שבקישור הנ"ל שייך לאתר צא"ח - שפתוח אצלנו, אבל משום מה הוא חוסם אותו בעקבות הסיומת שלו - /_Uploads/files/rambam31takan.pdf. נסה לקשר אליו עם הקידומת של האתר ותראה שנחסם.--קער אַ וועלט היינט! - שיחה 13:38, 24 באוקטובר 2017 (UTC)

הקובץ הועלה

  • files.org.il/BRPortalStorage/a/2/17/11/79-79ubaSr0RK.pdf

קישור לביאורים במאמרי רבינו בערך גדול יהיה תשכ"ב--הנחה - שיחה 22:22, 9 באוגוסט 2017 (

הנחה אין הצדקה לפתוח האתר, הקובץ הועלה וניתן לקשר אליו. --שיעשיחה כ"ט בתשרי ה'תשע"ח 21:50, 19 באוקטובר 2017 (UTC)

להלן קישור לקובץ שהועלה

מה הבעיה באתר, מהי השנאה הזו לכל מה שלא עולה בקנה אחד עם החשיבה שלך...-- •   •  בערך מצוות בטלות לעתיד לבוא כבר ביקרת?? • הנחה •  לשיחה עימי  •  09:11, ב' בחשוון, ה'תשע"ח (22 באוק' למניינם), ימות המשיח 09:11, 22 באוקטובר 2017 (UTC)
הנחה מניין לך שנאה? תבדוק שוב לאיזה אתר ביקשת לקשר, כשפותחים אתר זה פותח לכל העמודים שלו... --שיעשיחה ג' בחשוון ה'תשע"ח 18:35, 23 באוקטובר 2017 (UTC)
סליחה!.. איני מכירו, אולי תחכים אותי, מהו האתר ההוא (הוא חסום לי באתרוג) אתר לשיתוף קבצים?

בקשת הרשאות

אשמח אם אוכל לקבל הרשאה להעלאת קבצים. חיים משיחהימות המשיח, ג' בכסלו ה'תשע"ח 13:27, 21 בנובמבר 2017 (UTC)

קיבלת אוטומטית, בהצלחה. בכל בעיה תוכל לפנות אלי בדף שיחתי.--Men770 - שיחה. כעת,ד' בכסלו ה'תשע"ח, 16:43 מגיע משיח! יחי המלך!

תקלות

החלפת טקסט

  • החלפת "שוטר" ב"[[שוטר]]".

שונות

  • אשמח אם ייחסם המשחית "רבי שאלתיאל", הוא נכנס לערכים (הערך שאני ראיתי עכשיו היה הגאון מווילנא) וכותב ברכות יומולדת לכל מיני חברים שלו. 164.138.116.62 08:06, 4 בדצמבר 2017 (UTC)