חב"דפדיה:ארגז החול

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
דף זה הינו ארגז החול של חב"דפדיה. מטרתו של דף זה, לאפשר לכם לנסות את כלי העריכה של חב"דפדיה. על מנת לערוך עמוד זה לחצו על הסימנייה עריכה בראש העמוד.

התוכן בדף זה ינוקה מדי פעם ללא אזהרה מראש. לכן, ממש לא מומלץ להשתמש בארגז לכתיבת ערכים, אלא רק לניסויי עריכה. טקסט שברצונכם לשמור עד לכתיבת הערך בפועל, מומלץ לשמור בארגז חול משלכם שישכון במרחב המשתמש שלכם, למשל משתמש:אנונימי/כמות ואיכות.

בכל שאלה ניתן לפנות כאן, או בכתובת הדואר-אלקטרוני: ‫chabadpedia.a@gmail.com‬

הרב משה כהן שליח הרבי ומנהל מוסדות חבד בעיר רעננה ומנהל גשמי של ישיבת חבד רעננה מוכר בקרב כל ראשי קהילות רעננה ואנשי העירייה קהילת חב"ד ברעננה מבוססת על בעלי משפחות מתושבי העיר, שהתקרבו לתורה ולחסידות בעקבות השתתפות בשיעוריהם של המשפיע הרב ראובן דונין

לאחר מספר שנים של פעילות חב"דית בעיר, התקרבו צעירים רבים לחסידות חב"ד, ונכנסו ללמוד בישיבת חסידי חב"ד ליובאוויטש צפת, ובקיץ של שנת תש"ס הוקמה על ידם ישיבת בין הזמנים, בה נמסרו שיעורים מידי יום על ידי המשפיעים ר' זלמן לנדא ור' ראובן דונין.

לאחר הקמת ישיבת בין הזמנים הרב דונין החל לבקר בעיר בתדירות גבוהה, וגיבש סביבו קבוצת מקורבים שהיו מגיעים לשמוע את שיעוריו, ומתארחים אצל השליח הרב משה כהן בשבתות וחגים בית חבד מוקם במקום רחב ידיים במרכז העיר רעננה, ובמקום מתקיימים מידי יום מנינים רבים עם עשרות מתפללים, והמקום רוחש פעילות של שיעורי תורה וחסידות, התוועדויות חסידיות, הרצאות וכינוסים.

לקראת שנה"ל תשע"ט נפתחה במקום ישיבת תומכי תמימים ע"י הרב משה כהן המשמש כמנהל גשמי לישיבה ולראש הישיבה מונה הרב שלמה זלמן לנדא, ישיבה זו היא אחת מסניפי ישיבת חח"ל צפת.

נכון לשנת תשע"ג מונה כארבעים משפחות של חסידי חב"ד, והדמות הרוחנית המלווה את קהילת חבד בעיר הוא הרב זלמן לנדא.

כותרת

אברהם פלדמן

הזחה

תוספת בדיקה

כותרת משנית

  1. ניתן
  2. למספר
כאן לומדים כיצד לערוך בחב"דפדיה

חדש בחבדפדיה

ועוד חידוש


וחידוש אחרון

הערות שוליים

הערות שוליים

  1. כך מזינים הערה