שיחת משתמש:Simche

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
ההודעה האחרונה בדף השיחה של Simche התקבלה מהמשתמש/ת חיים נהר בתאריך י"ב בטבת ה'תשע"א.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום Simche, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ומקווים כי תיקח חלק בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון: חתימה2.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך תוכל לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

אשמח לעזור בכל המצטרך. אסאך הצלחה, און א פריילעכע טאג, היום ב' באלול ה'תש"ע שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים 14:54, 12 באוגוסט 2010 (UTC)

חתימה[עריכה]

בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון: חתימה2.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך תוכל לעצב בדף ההעדפות האישיות. --אסאך הצלחה, און א פריילעכע טאג, היום ה' באלול ה'תש"ע שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים 12:59, 15 באוגוסט 2010 (UTC)

אני רוצה להפנות את תשומת ליבך לאפשרות החתימה שכבר הובעה בפניך על ידי שלום. בהצלחה! --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), י' בחשוון ה'תשע"א 14:14, 18 באוקטובר 2010 (UTC)

הרב יגאל פיזם[עריכה]

אני מבקש מב' הצדדים לכבד איש את רעהו, לערוך שינויים לאחר דיון מתורבת ולא לרדת לפסים אישיים. בהצלחה! --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), כ"ד בחשוון ה'תשע"א 00:31, 1 בנובמבר 2010 (UTC)

הרשאות להעלאת תמונות[עריכה]

לתשומת לבך

קיבלת הרשאה להעלאת תמונות לחב"דפדיה.

תקוותנו כי הרשאה זו תהיה לך לעזר בשיפור ויעול המיזם.

בכדי להעלות תמונה, לחץ על השורה "העלאת קובץ לשרת" שבתיבת הכלים (מצידו הימני של המסך), או לחץ כאן.

לעזרה אודות העלאת תמונות ראו עזרה:העלאת תמונות. למידע על כללי זכויות היוצרים, ראו זכויות יוצרים של תמונות.


הצלחה. נכתב ע"י חבדניק ששכח לחתום את שמו.

שמחה, האם אתה שם לב לפעמים לדף השיחה שלך? בברכה, שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים י' בכסלו ה'תשע"א, למניינם 06:23, 17 בנובמבר 2010 (UTC)

לפעמים אני שם לב וגם יש לי זמן להגיב. למה אתה שואל?--אין עוד מלבדו! יחי המלך המשיח! 02:43, 18 בנובמבר 2010 (UTC)

רציתי לבקש ממך כמה דברים: למרות שהדיון כבר עומד לדעתי לקראת סיום: כל מסמך שאתה מעלה, אם הוא עם קוים אדומים המורים על הקטע המדויק השייך, הוא מועיל הרבה יותר ויותר. ועוד והוא העיקר: כל מסמך, כדאי לציין בצידו מה הוא מלמד. יש כאן כ"כ הרבה מסמכים, שכדי להעלות מהם מידע זה כמו מחט וכו'. אוכל ללמד אותך בקלות איך עושים זאת. בנוסף לכך: כדאי להמעיט קצת בכתבות שלימות שאינם קשורים ישירות, הרי לכל אחד יש כתבות בעיתונים וכו' ואין לדבר סוף, המצב הוא כעת שאין כבר ויכוח על עובדות. ראה הצעתי בדף השיחה. בברכה, שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים י"א בכסלו ה'תשע"א, למניינם 05:59, 18 בנובמבר 2010 (UTC)

תודה על הערה, בהחלט צריך להדגיש באדום כהמלצתך. העז"ה אשתדל לעשות זאת בהקדם. 2. ראיתי עכשיו שענו לך ואני חושב שזה ממש נכון. זה מצחיק לכתוב לא רשמי כאשר כל בר דעת שקורא את כל החומר ואני לא מדבר על ותיקי הקריות וכו' שיודעים שהוא האיש של הרבי בקריות מאז ומקדם - השליח הראשון. איני מבין מדוע צריך להתייחס לטענות של עולם מלא כאשר הוכיחו כאן שהוא שיקר וזייף את המציאות?! המוציא מבחריו עליו הראיה שיוכיח שלא! 2. יש מסמכים מר' ישראל לייבוב אל יבדלחט"א הרב פיזם. במשך הזמן הקרוב מישהו בקריות יתפנה לסרוק ולשלוח. 3. יש לרב פיזם בעצמו מאות דיווחים שכתב לרבי בם מתואר כל ההתפתחות של המוסדות וההתייעצויות עם הרבי מתשכ"ה-ו!!! מה יש לנו יותר רשמי וברור שהרבי כותב לו במכתבים אישיים על עניני המוסדות! בכתי"ק!!! שהמזכירות שולחים אליו את מכתב הרבי לקייטנים, ועוד ועיקר שהרבי כותב לו את בתואר עוסק בצ"צ! זה הרבי כתב רק למי שפעל השליחות וכיו"ב! אז מה עוד צריך?! זה לא רשמי?! נכתב ע"י Simche ששכח לחתום את שמו.

דבריך דברי טעם. בקשר לקובץ שהעלית - הוא בעייתי, מכיון שיש בו מרכאות = כאלו ", יש להעלות אותו שוב בשם ללא מרכאות. בברכה, שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים י"א בכסלו ה'תשע"א, למניינם 06:26, 18 בנובמבר 2010 (UTC)

אני שמוכנע שכל בר דעת שמעיין וחש את רוח הדברים בין שהגירסא שלי ושל מוני היא הנכונה והאמיתית. ובמילים פשוטות כפי ששמעתי מר' בועז קלי ור' ישראל דוד - אי אפשר להכחיש את המציאות, הוא השליח הראשון של הרבי בקריות!--simche אין עוד מלבדו! יחי המלך המשיח! 06:37, 18 בנובמבר 2010 (UTC)

ראה את העדכון בדף השיחה. בברכה, שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים ט"ו בכסלו ה'תשע"א, למניינם 00:39, 22 בנובמבר 2010 (UTC)

יגאל פיזם[עריכה]

אודה לך על תגובתך לסיכום הדיון בשיחה:יגאל פיזם#סיכום לקראת פשרה. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), י"ב בטבת ה'תשע"א 22:01, 19 בדצמבר 2010 (UTC)