שיחת משתמש:Shalom

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
ההודעה האחרונה בדף השיחה של Shalom התקבלה מהמשתמש/ת חלוקה בוט בתאריך י"ג באלול ה'תש"ף.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום Shalom, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ותרומותיך יהיו השתתפות בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון חתימהמעודכן.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך ניתן לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

--chabadnik - שיחה 14:21, 10 יוני 2007 (EDT)

הפנית תשומת הלב[עריכה]

בימים האחרונים החל להתבסס פורטל:הקהל, לרגל שנה זו - שנת "הקהל". הינך מוזמן לבקר בפורטל, לכתוב ערכים שזקוקים לשכתוב, ולהוסיף כיד ה' הטובה עליך בערכים הקיימים. בהצלחה! איציק 770 * "הקהל את העם האנשים, הנשים והטף"

הידעת?[עריכה]

רעיון של תיבת "הידעת?" מצויינת ולדעתי כדאי בעמוד הראשי. באם תיקח על עצמך את הפרוייקט, אדאג לכל הצרכים הטכניים. --בהצלחה. חיים נהר (שיחה) 11:14, 12 נובמבר 2009 (IST)

ברכות[עריכה]

ברכות לרגל כניסתך לפעילות כאן, בספר הערכים הגדול בליובאויטש - חב"דפדיה. אשמח לעזור בכל אשר יידרש. הצלחה מרובה! חסיד חב"ד (שיחה)

ישר כח על הערכים שאתה מוסיף, במיוחד שלמה מקרלין, ערך מוצלח, מושקע, מעניין ונחוץ. כדאי אולי לערוך מעט את מלחמת נאפוליון. ונזכה במהרה בימינו לחזות פני מלך - הוא ניהו אד"ש זאל געזונט זיין. חסיד חב"ד (שיחה)

אני צריך לכך מחשב עם א' האתרים החיצוניים... בעז"ה יצא לי להיות ליד כזה מחשב, ואני יעתיק משם כמה מושגים טכניים, אודות זמן המלחמה וכיו"ב. לא שכחתי אודות כך.

וודאי וודאי שלא שכחת. לא כזו עלתה על דעתי מעולם. "אין מזרזין אלא למזורזין" וכו' וכו'. אולי כדאי עכ"פ עריכה כללית - לשונית כו' האי. ונזכה במהרה בימינו לחזות פני מלך - הוא ניהו אד"ש זאל געזונט זיין. חסיד חב"ד (שיחה)

תבנית:הידעת?/ארכיון[עריכה]

בעקבות ההתעוררות שלך בעניין תיבת הידעת, יצרנו (סומכוס ואני) תבנית מיוחדת בה תוכל להזין את ה"הידעת?" כשמידי כמה ימים זה יוחלף. בינתיים זה יוצג בעמוד הראשי. כך על פי בקשת מספר חב"דפדים, להוסיף תיבה נוספת בעמוד הראשי וכך מסתדר גם יותר מבחי' טכנית. תוכן להגיע לתבנית באמצעות הקישור של כותרת פיסקה זו. בינתיים עידכנתי כבר את מה שהכנסת לדף השיחה שלי ומכאן ולהבא הכנס זאת ישר לתבנית האמורה. בכל עניין נוסף אהיה בדף השיחה שלי. --בהצלחה. חיים נהר (שיחה) 01:38, 16 נובמבר 2009 (IST)

שחזור[עריכה]

שלום, שלום! כשישנם מספר השחתות באותו ערך ע"י אותו תורם יש ללחוץ על "שיחזור" שמבטל את כל העריכות לאותו משתמש ולא "ביטול" שמשחזר רק את העריכה האחרונה. --בהצלחה! חיים נהר (שיחה) 11:44, 6 בדצמבר 2009 (UTC)

אני לא רואה את האופצי' שחזור, ייתכן שזה שייך רק לפרופיל של משתמשים מסוימים.--Shalom 17:16, 6 בדצמבר 2009 (UTC)
סליחה, זה אכן אופציה למפעילי מערכת בלבד. בכל אופן תוכל לחזור לגרסא האחרונה קודם ההשחתה ולשמור אותה. --בהצלחה! חיים נהר (שיחה) 17:55, 6 בדצמבר 2009 (UTC)

ישר כח![עריכה]

על הטיפול כמו ערכים תומכי תמימים ברינואה ועוד. המשך בדרכך זו והקפצת את חב"דפדיה....--בהצלחה רבה ומופלגה בשליחות היחידה!. חסיד חב"ד - שוחחו עימי!

מצטרף לחסיד וממליץ על לחיצה על "ערך אקראי" (בסרגל ניווט שבימין מסך זה) ולשדרג, לשנות, להוסיף ולייעל. --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שוחח עימי) 12:31, 1 בינואר 2010 (UTC)

תשובה[עריכה]

כתבתי לך תשובה בדף המשתמש שלי. --שלום 18:47, 12 בינואר 2010 (UTC)

הדף עודכן. ראה. --שלום 19:38, 12 בינואר 2010 (UTC)