שיחת משתמש:Oren neu dag

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
ההודעה האחרונה בדף השיחה של Oren neu dag התקבלה מהמשתמש/ת 77.125.102.128 בתאריך י"ז באלול ה'תשס"ט.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום Oren neu dag, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ומקווים כי תיקח חלק בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון: חתימה2.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך תוכל לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד
. חסיד חב"ד* אידישעפדיה
ברוך הבא! מכיוון שאתה אמון על ערכי תנועת 'העבודה', ומאידך ויקיפד ותיק, הרי שעליך ללמוד היטב ולהכין עצמך היטב בכדי להכיר את מטרות ודיעות הויקיחב"דפדים, ואז לסייע בנחישות וברגישות. איני אומר זאת כציווי/הוראה, אלא כעצה מיהודי טוב ליהודי טוב פיני 04:32, 3 יוני 2009 (EDT)

שלום אורן[עריכה]

עניתי לך בדף השיחה שלי. חסיד חב"ד* אידישעפדיה* המהפכה החדשה

פצצת אטום[עריכה]

התיקון שלך בערך פצצת אטום מצויין. בנושאים כאלה, שאין לנו - ברובינו- כ"כ הבנה בהם, תוכל להיות לנו לעזר רב. בהצלחה בהמשך דרכך, חסיד חב"ד* אידישעפדיה* המהפכה החדשה