שיחת משתמש:Abhtur770

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
ההודעה האחרונה בדף השיחה של Abhtur770 התקבלה מהמשתמש/ת חצקל בתאריך ל' באב ה'תשע"ה.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום Abhtur770, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ומקווים כי תיקח חלק בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון: חתימה2.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך תוכל לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

לכל אשר תחפוץ תוכל לפנות לדף השיחה שלי, אשמח לעזור. --חיים נהר (שיחה) 07:34, 24 יולי 2007 (EDT)

הצעה, אנא חווה דעתך[עריכה]

באולם הדיונים, תחת כותרת המשנה "הצעה למתקפת עריכת הערכים". יואל * משנה חב"דפדית על רגל אחת

ישנה התפתחות באולם הדיונים, אנא היכנס וכתוב את דעתך - היא מאוד חשובה לנו ולכל חב"דפדיה. תודה רבה! יואל * משנה חב"דפדית על רגל אחת

אזהרה[עריכה]

אזהרה!
שים לב!
עריכתך חרגה מהכללים המקובלים בחב"דפדיה ולכן היא שוחזרה. אנו מאמינים שדבר זה נעשה בתום לב ומקווים שלא יחזור על עצמו.

אם לדעתך נפלה טעות או שיש להציג את הדברים באופן אחר, הינך מוזמן להעלות את הנושא לדיון בדף השיחה.

באם יש לכם הערות לגבי הודעה זו או שאתם חושבים שאינה נכונה, אנא כיתבו זאת כאן!
אזהרה!
חסימה זמנית!
השחתותיך ו/או התעלמותך מאזהרותנו גרמו לחסימתך באופן זמני (ליום)! אנו מקווים שזמן זה יאפשר לך לחשוב ולהתבונן על מעשיך, להתחרט עליהם ולשוב לתרום בהתאם לכללים הנהוגים בחב"דפדיה.
באם יש לכם הערות לגבי הודעה זו או שאתם חושבים שאינה נכונה, אנא כיתבו זאת כאן!


מי כבודו?[עריכה]

נראה שכבודו חשוב לו ביותר כבודו של ז. צ.

מי אתה? מה האינטרסים שלך? --טראכט גוט וועט זיין גוט. שלום - סוכת (שיחת) שלום 17:42, 7 באפריל 2010 (UTC)


אזהרה!
חסימה זמנית!
השחתותיך ו/או התעלמותך מאזהרותנו גרמו לחסימתך באופן זמני (חצי שנה)! אנו מקווים שזמן זה יאפשר לך לחשוב ולהתבונן על מעשיך, להתחרט עליהם ולשוב לתרום בהתאם לכללים הנהוגים בחב"דפדיה.
באם יש לכם הערות לגבי הודעה זו או שאתם חושבים שאינה נכונה, אנא כיתבו זאת כאן!


בת ים[עריכה]

תוכל לפתוח ערך על העיר בת ים ולרכז בו את הפעילות וההיסטוריה חב"דית בעיר. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), ל' בתשרי ה'תשע"א 13:27, 8 באוקטובר 2010 (UTC)


עריכה מגמתית[עריכה]

כל העריכות של משתמש זה הנם מגמתיות ופוגעות במוטיבציה של רוב התורמים. אולי כדאי לחסום את המשתמש \ להפוך את זמרוני זליג ציק לערך מוגן. --Roar - שיחה 15:21, 21 בספטמבר 2012 (IDT)

חסימה לעוד חצי שנה[עריכה]

לאחר שאתה שב מוסיף תוכן לא אנציקלופדי לערך, שוב ושוב, ולמרות שעורכים קודמים משתדלים לתקן אותו, אתה חוזר על עריכותיך בניגוד לכללים, אני נאלץ לחסום אותך למשך חצי שנה נוספת.

לא רק מפני פעולותיך אלו, אלא גם כי פעילותך זאת נעשית לאחר שחזרת זה עתה מחסימה בת חצי שנה, שבה ערכת ככל הנראה תחת כתובת אחרת ותחת כתובות אנונימיות (ניתן לראות הכול בהסטוריית הערך). כמו כן הינך נוהג גם לא להגיב' לבקשות או אזהרות ממפעילי מערכת או מכל משתמש שהוא בדף שיחתך (מלבד מחיקת אזהרות של מפעילי מערכת, וזאת בניגוד לכללים), ואתה מנהל שיחות רק בדפי שיחה כשנוח לך. אי לכך גם אין שום אפשרות לנהל איתך דיאלוג כל שהוא או להסביר לך כמה כללים בעריכת הערכים.

אי לכך נאלצתי לחסום אותך למשך חצי שנה נוספת. אם הינך סבור כי אחד מהפרטים שכתבתי כאן אינו נכון וברצונך להגיב על הודעה זו, אשמח. כמו כן, אם תקבל על עצמך את כללי המקום, היינו לא לחזור על עריכה שמשתמש אחר שינה, ולכתוב באופן אנציקלופדי כו' אשקול שוב את החסימה. שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים י"ב בתשרי ה'תשע"ג, למניינם 06:35, 28 בספטמבר 2012 (IST)