שיחת משתמש:69.113.154.145

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
הזמנה1.jpg
תרומתך לאתר חב"דפדיה ניכרת, ועל כן חבל שעבודתך נעשית בצורה אנונימית. הרשמה תקל עלינו את הדו־שיח עמך, ותאפשר לך לערוך ולפעול בדפי חב"דפדיה בצורה טובה ונוחה יותר (פרטים בעזרה:למה ליצור חשבון). ההרשמה אינה עולה דבר, ואינה מסכנת את פרטיותך. כדי להירשם כבר עכשיו, ניתן להיכנס לדף ההרשמה.

בברכה, מוישלה הכהן ~ לחיים חסידים! - שיחה, 19:20, כ' בטבת, ה'תשפ"א 19:20, 4 בינואר 2021 (UTC)

ישר כח על העריכות, לא ברור למה אתה עובד בצורה אנונימית ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 02:53 • כ"ח באייר ה'תשפ"א
אם ממש ממש זה סיקרן מישהו או משנה למישהו (מלבד הקרדיט האישי של המשתמש) - אני כבר רשום בתור משתמש תיכף ומיד ממש! על מחשב שכרגע איננו זמין, וביינתיים - כל עוד לא יוודע לי בבירור גורלו של המחשב - אינני רואה לעצמי חובה לפתוח משתמש חדש 69.113.154.145 07:47, 10 במאי 2021 (UTC).
כן, את זה ראיתי שכתבת בשיחת תבנית:הידעת?/216. לפועל, אתה יכול לפתוח את אותו משתמש מכמה מחשבים אם אתה זוכר את הקוד בדף כניסה לחשבון, ואם לא אפשר להעביר לך את התרומות לשם אחר שתפתח. חשבון משתמש לא נועד רק לצורך נתינת קרדיט אלא גם להקלת משתמשים אחרים שמכירים את סגנון העריכות של המשתמש ולא בודקים אותו בצורה יסודית כמו את האנונימיים וזה גם עוזר לתקשור טוב בדפי שיחה כשיודעים עם מי מתכתבים ולא כל פעם עם מספר אנונימי אחר. בברכה, ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 10:54 • כ"ח באייר ה'תשפ"א

זהו דף שיחה של משתמש אנונימי שעדיין לא יצר חשבון באתר, או שהוא לא משתמש בו. לכן עלינו להשתמש בכתובת ה־IP המספרית כדי לזהותו. ייתכן שכתובת IP זו תהיה משותפת למספר משתמשים. אם אתם משתמשים אנונימיים ומרגישים שקיבלתם הודעות שאינן רלוונטיות עבורכם, אנא צרו חשבון או היכנסו לחשבון כדי להימנע מבלבולים עתידיים עם משתמשים אנונימיים אחרים.