שיחת משתמש:212.199.100.148

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

פשוט מוזר! מכתובת זו כותבים (ע"פ ההסטוריה) משתמש:חסיד, משתמש:פיני, משתמש:עזריאל, משתמש:משחית, וכנראה שגם עוד, ליצנים ורציניים. ??? חסיד חב"ד (שיחה)

וגם אני! כנראה כל משתמש מקבל אוטומטית את הכתובת הזה.


בדיוק כמו שאמרתי! מוזר ביותר. רק תבדקו בהסטורי'....שישים שנה.jpg --בהצלחה, חסיד חב"ד - שוחחו עימי! - ההתוועדות מתחילה! המשפיעים מוזמנים...

אזהרה!
שים לב!
עריכתך חרגה מהכללים המקובלים בחב"דפדיה ולכן היא שוחזרה. אנו מאמינים שדבר זה נעשה בתום לב ומקווים שלא יחזור על עצמו.

אם לדעתך נפלה טעות או שיש להציג את הדברים באופן אחר, הינך מוזמן להעלות את הנושא לדיון בדף השיחה.

באם יש לכם הערות לגבי הודעה זו או שאתם חושבים שאינה נכונה, אנא כיתבו זאת כאן!


'משתמש חסיד', לא הבנתי את המאמץ העילאי להכנס דרך החשבון שלך...--212.76.104.59 21:32, 10 באפריל 2010 (UTC)

אזהרה!
אזהרה!
עריכותיך החוזרות ונשנות מהוות עבירה על הכללים המקובלים ונחשבות להשחתה. באם לא תשנה את סגנון כתיבתך בהתאם למקובל, נאלץ לחסום אותך!
באם יש לכם הערות לגבי הודעה זו או שאתם חושבים שאינה נכונה, אנא כיתבו זאת כאן!


הייתי חוסם אותו בשמחה, אבל מה אעשה שזה האיי-פי שלי? בהשגח"פ נכנסתי לפה שתי דקות לפני שהשחית. ---בואו לעזרת ולהרחבת המשיח! חסיד חב"ד - חדר אורחים

האם ייתכן שזו כתובת אי פי של חברה סלולרית, שכידוע משותפת לכל לקוחותיה? --בברכה, שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים כ"ה בניסן ה'תשע"א, למניינם 07:03, 29 באפריל 2011 (UTC)

זהו דף שיחה של משתמש אנונימי שעדיין לא יצר חשבון באתר, או שהוא לא משתמש בו. לכן עלינו להשתמש בכתובת ה־IP המספרית כדי לזהותו. ייתכן שכתובת IP זו תהיה משותפת למספר משתמשים. אם אתם משתמשים אנונימיים ומרגישים שקיבלתם הודעות שאינן רלוונטיות עבורכם, אנא צרו חשבון או היכנסו לחשבון כדי להימנע מבלבולים עתידיים עם משתמשים אנונימיים אחרים.