שיחת משתמש:164.138.114.57

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
הזמנה1.jpg
שלום,

תרומתך לאתר חב"דפדיה ניכרת, ועל כן חבל שעבודתך נעשית בצורה אנונימית. הרשמה תקל עלינו את הדו־שיח עמך, ותאפשר לך לערוך ולפעול בדפי חב"דפדיה בצורה טובה ונוחה יותר (פרטים בעזרה:למה ליצור חשבון). ההרשמה אינה עולה דבר, ואינה מסכנת את פרטיותך. כדי להירשם כבר עכשיו, ניתן להיכנס לדף ההרשמה.

בברכה,


קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 03:34, י"ז באדר ה'תשע"ח

א.נושא האנונמיות לא מדוייק כ"כ - כי ישנה כתובת אי.פי. - שעל פיה אפשר לזהות אפילו את המיקום ממנו בוצעה העריכה וזהות העורך! ב.הטענה כי תוכלו לשמור על קשר טוב יותר כך גם לא נכונה - כיוון שניתן לשלוח הודעות גם לאנונימים

א. הכתובת ip מתחלפת (אלא אם אתה משלם עוד תשלום לחברה כל חודש כדי שיהיה לך ip קבוע - דבר שברך כלל משתמשים בו רק בשרתים אינטרנטיים) כשמפעילים מחדש את המודם ו/או כל יומיים בערך לאחרת ואז אי אפשר לדעת :מי עשה (אגב המקום לא מדוייק אלא זה המקום של חברת האינטרנט שבה אתה משתמש ואת זהותך אי אפשר לדעת דרך ip) ב. כמו שכתבתי בסעיף א' זה מתחלף ולפעמים יש כמה מאותה הכתובת ובכל אופן כדי לתת לך הרשאות כמו :העלאת קבצים / לקבל את דעתך בדיונים וכדו' צריך שתירשם. בבקשה שתירשם, Men770 - שיחה. כעת,י"ז באדר ה'תשע"ח, 19:40 מגיע משיח! יחי המלך!

חב"ד אינפו[עריכה]

לא הבנתי את הצורך בתבנית ששמת בתמונות על חב"ד אינפו, ועוד והוא העיקר: שרוב התמונות ששמת את התבנית עליהן הם לא עם זכויות יוצרים לאינפו, גם אם נלקחו משם (כמו תמונות של הרבי). • קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 03:35, י"ז באדר ה'תשע"ח

אדרבה! כשזכיות היוצרים הם של משהוא אחר - יש צורך גדול יותר להבהיר שלקחנו את התמונה מחב"ד אינפו! אגב, תוכל להוסיף תמונה של שער קונטרס אדמו"ר הצמח צדק ותנועת ההשכלה לערכו (מופיע בדף השיחה)?
  1. אינפו העלו את התמונות אף ללא זכויות היוצרים, כי אין תובע לזכויות של תמונות אלו. אמנם לא הבנתי את הצורך בכלל בתבנית זו, כי אף אחד לא רואה את זה.
  2. התמונה - בוצע בוצעקרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 02:03, י"ט באדר ה'תשע"ח

זהו דף שיחה של משתמש אנונימי שעדיין לא יצר חשבון באתר, או שהוא לא משתמש בו. לכן עלינו להשתמש בכתובת ה־IP המספרית כדי לזהותו. ייתכן שכתובת IP זו תהיה משותפת למספר משתמשים. אם אתם משתמשים אנונימיים ומרגישים שקיבלתם הודעות שאינן רלוונטיות עבורכם, אנא צרו חשבון או היכנסו לחשבון כדי להימנע מבלבולים עתידיים עם משתמשים אנונימיים אחרים.