שיחת משתמש:1234

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
ההודעה האחרונה בדף השיחה של 1234 התקבלה מהמשתמש/ת שלום בתאריך ט"ז בטבת ה'תשע"ח.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום 1234, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ומקווים כי תיקח חלק בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון: חתימה2.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך תוכל לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד
--שיעשיחה כ"ט בניסן ה'תשע"ז 23:21, 25 באפריל 2017 (UTC)

תארי אישים[עריכה]

שים לב, שאצלנו כמו בכל אנציקלופדיה לא כותבים תארים כגון שליט"א, ע"ה וכיו"ב על אישים. (לדוגמה כאן) --שיעשיחה כ"ט בניסן ה'תשע"ז 23:21, 25 באפריל 2017 (UTC)

ערכים על שנים[עריכה]

  • שלום ידידינו. בערכים על שנים אין להוסיף מידע פרטי על המתרחש בקהילה זו או אחרת. תודה רבה על תרומותיך. --שלום - עליכם ט"ז בטבת ה'תשע"ח, למניינם 18:44, 3 בינואר 2018 (UTC)