שיחת משתמש:תוקידידס

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
ההודעה האחרונה בדף השיחה של תוקידידס התקבלה מהמשתמש/ת שיע.ק בתאריך כ' בחשוון ה'תש"ף.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום תוקידידס, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ומקווים כי תיקח חלק בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון: 23px (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך תוכל לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

נראה שהינך מלא מרץ... שף ויתיבקאנפרענץ רום 08:13, 14 במאי 2019 (IST)

הזכרת שמי בעשרות ערכים[עריכה]

דבר זה הוא הטרלה, אם אתה רוצה דיון, שיהיה אחד ממוקד, ולא בעשרות. אם יש ממש בעריכותיך, תוכל להעזר גם באחרים. • כתית למאורבית הבד 14:20, ט"ו באייר, ה'תשע"ט (20 במאי למניינם), ימות המשיח

כתית למאור, אני ויעקב בן שמואל כבר הסכמנו עקרונית עם תוקידידס, אתה היחיד שהבעת התנגדות, ועל כן הגיוני לחלוטין להזכיר את שמך. שף ויתיבקאנפרענץ רום 15:11, 20 במאי 2019 (IST)
מר כתית, אל תאשים אותי בטרלולים שלך! תוקידידס - שיחה, 16:36, ט"ו באייר, ה'תשע"ט 16:36, 20 במאי 2019 (IST)

דף המשתמש שלך[עריכה]

למען האמת ראיתי את הדף דקות ספורות לאחר שכתבתי לך את האימייל האחרון - ומשם תשליך לכאן. שף ויתיבקאנפרענץ רום

שף ויתיב, את התיבה עשיתי על משקל הפכי מה'איפכא מסתברא' שלך... תוקידידס - שיחה, 07:02, י"ט באייר, ה'תשע"ט 07:02, 24 במאי 2019 (IST)
אם התכוונת לציטוט מספרו של נבוקוב (קראת את ספריו? סיימתי לפני זמן את פנין, אך לא המשכתי לקרוא את יתר ספריו, יען כי סדרי הקריאה שלי אינם מסודרים דיו, וד"ל), בהחלט יש לקשר זאת למה שהתכתבנו מכבר, אף שלא התייחסתי לזה במייל שעניתי לך כעת (בעצם, במובן מסוים יש לזה קשר, ואכ"מ). תוקידידס - שיחה, 07:14, י"ט באייר, ה'תשע"ט 07:14, 24 במאי 2019 (IST)

יצחק יהודה רוזן:[עריכה]

אני מודה לך על עריכתך. אם הוא נקרא "חוקר וסופר" אז כל אנ"ש נקראים "חוקרים וסופרים". המשך כך. דבר שני, אל תשווה בין רייצעס שהוא חסיד שזכה ללמוד בתות"ל ולהיות בקשר עם הרבי הרש"ב, לאיזה אחד מסכן. שלומי חלוויעל - העיקר היישום בפועל! - שיחה, 11:39, כ"ג באייר, ה'תשע"ט 11:39, 28 במאי 2019 (IST)

יש"כ על עריכותיך הרבות בזמן מועט[עריכה]

מקווה לראותך פעיל כן שוב, ואת הציטוטים בדף המשתמש משתנים... --שיעשיחה ו' בתמוז ה'תשע"ט 00:14, 9 ביולי 2019 (IST)