שיחת משתמש:שנהב

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
שנהב ענה על ההודעה האחרונה בדף שיחתו בתאריך י"ג בניסן ה'תש"ף.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום שנהב, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ומקווים כי תיקח חלק בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון: חתימה2.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך תוכל לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד
הקהל - שיחה 22:27, 17 בינואר 2017 (UTC)


תמונה בערך ישראל אלפנביין[עריכה]

ניסית בעריכה זו להוסיף לערך תמונה? הקהל - שיחה 22:33, 17 בינואר 2017 (UTC)

כן. אתה יודע איך עושים זאת? נכתב ע"י שנהב ששכח לחתום את שמו.
בשביל להעלות תמונה לאתר, יש צורך בהרשאה, אותה מקבלים בדרך כלל אחרי מספר מסויים של עריכות. אם תרצה, תוכל לשלוח לי את התמונה באמצעות 'שליחת דואר אלקטרוני למשתמש זה' - המופיע באפשרויות בצד השיחה שלי ואעלה אותה בעז"ה. בהצלחה. הקהל - שיחה 23:38, 17 בינואר 2017 (UTC)
עדיף שתשלח למשתמש אחר. הקהל - שיחה 10:07, 19 בינואר 2017 (UTC)
כתוב על עצמך.png
שלום שנהב,

תודה על כתיבתך בחב"דפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה למשתמש:שנהב.

בברכה, • כתית למאורבית הבד 00:48, כ' בטבת, ה'תשע"ז (18 בינו' למניינם), ימות המשיח

שיחת משתמש:חסיד[עריכה]

א. לא מוסיפים פסקה חדשה באמצע דף שיחה ב. מה נוגע לך כ"כ מחיקת דף השיחה של קלונימוס קופצ'יק, הרי זה הי' לפני 4 שנים?--חבר - שיחה - בואו נתוועד! משיח בא בתאריך: כ"ח בשבט ה'תשע"ז

א.מעניין אותי למה מחקו. ב.לא הייתי במערכת באותו זמן כשמחקו. ג.על איזה ערך אתה מדבר?

דפי שיחה[עריכה]

תשתדל להזיח כל הודעה בדף השיחה שמאלה באמצעות הסימן : (נקודותיים) בכל תגובה : אחד נוסף. למידע נוסף ראה עזרה:דף שיחה.

בזמן שאתה מעלה תמונות תשתדל שהשם של התמונה יהיה תואם לתוכן התמונה. הכנסתי את התמונות שהעלית לערכים, תראה איך עשיתי ותלמד לעשות לבד. ● חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח שליט"א • ח' בניסן ה'תש"ף • 04:54, 2 באפריל 2020 (IST)

דפי השיחה בנויים בצורה שלאחר זמן יהיה ניתן להבין את מהלך הדיון. אי לכך, עריכתך זו חרגה מהכללים, כי בצורה זו לא יהיה אפשר להבין מי אמר מה למי ומתי. על כן הינך מתבקש לכתוב תגובה בדפי השיחה רק בסוף הדף. להסבר נוסף תוכל לעיין בעזרה:דף שיחה. בהצלחה! ● חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח שליט"א • י"ג בניסן ה'תש"ף • 18:01, 7 באפריל 2020 (IST)
אין בעיה אקח לתשומת ליבי, לפעמים קורה לי שאני לא שם לב... שכויח ובהצלחהשנהב - שיחה, 20:29, י"ג בניסן, ה'תש"ף 20:29, 7 באפריל 2020 (IST)