שיחת משתמש:שמואל קניג

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
שמואל קניג ענה על ההודעה האחרונה בדף שיחתו בתאריך ז' בחשוון ה'תשפ"א.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום שמואל קניג, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ותרומותיך יהיו השתתפות בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון חתימהמעודכן.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך ניתן לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

בברכה, חסיד של הרבי - שיחה, 18:52, כ"ב בסיוון, ה'תש"ף 18:52, 14 ביוני 2020 (IST)

וואס מאכסט א איד?[עריכה]

(נראה לי שאנחנו מכירים) התרצה לכתוב ערך על הרב אברהם דוד בנימיני? אם תרצה ליצור איתי קשר שלח לי מייל בהצלחה לכולנו!--יוסימ. • 19:35, ה' בחשוון, ה'תשפ"א

אני יודע בוודאות שהוא אינו מעוניין שיעשו עליו ערך (שאלתי אותו בעבר). שמואל קניג - שיחה, 17:45, ז' בחשוון, ה'תשפ"א 17:45, 25 באוקטובר 2020 (UTC)
אני יודע בוודאות שהוא אינו מעוניין שיעשו עליו ערך (שאלתי אותו בעבר). שמואל קניג - שיחה, 17:45, ז' בחשוון, ה'תשפ"א 17:45, 25 באוקטובר 2020 (UTC)