שיחת משתמש:שלום/ארכיון 1

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
והיאך תגיע האהבה? על ידי שנתבונן במעשיו וברואיו הנפלאים. (רמב"ם)

אני אוהב מאוד ללמוד את התורה הקדושה, עם הראשונים והאחרונים בעיון רב. בנוסף לכך כתשוקה לנותן התורה, אני עוסק בחסידות חב"ד, תניא, לקוטי תורה, לקוטי שיחות,וגם בחסידות הכללית. אם אתה גם בסגנון הזה, (היינו שאתה מרגיש שייכות לתורה הקדושה) צור קשר לכל הצעה שהיא.  אגב, מעניין שעדיין לא הוציאו לאור את כל חידושיו של אדמו"ר שליט"א לפי סדר הש"ס. הם מדהימים בבהירותם ובהיקף המקיף של כל הסוגיא לפרטיה. וזה פלא שדבר כזה עדיין לא יצא לאור.

על מסכת קידושין יצא ספר המלקט את חידושיו של הרבי במסכת. כמו"כ תוכל למצוא ריבוי עצום של מחידושיו של הרבי בספרי הפילפולים והערות של ישיבות חב"ד. אחד מחידושיו של הרבי הוא, ניצול כל המשאבים הקיימים בעולם לצורך פירסום מעיינות החסידות. תוכל לנצל את הטכנולוגיה מעל גבי מיזם זה. --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שוחח עימי) 00:17, 28 בדצמבר 2009 (UTC)

ניגון דבקות[עריכה]

ניגון דבקות, משמעו מקביל לניגון געגועים (ניגון דבקות חב"ד, לדוגמא, מופיע בספר הניגונים תחת קטגוריה ניגוני געגועים) ולכן הערך שהוספת הוסבה להפניה. --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שוחח עימי) 00:24, 28 בדצמבר 2009 (UTC)

כללים בסיסיים[עריכה]

יתבונן במעשיו וברואיו הנפלאים ויראה מהם חכמתו שאין לה ערך ולא קץ. (רמב"ם)

שלום שלום! תרומותיך לחב"דפדיה מוסיפות הרבה להפצת המעיינות וברצוני להסב את תשומת לבך למספר כללים בסיסיים לעריכה (מועתק מדף ברוכים הבאים, ממולץ שתעיין שם בעצמך):

א. שם הערך צריך להופיע בתחילת הערך - רצוי במשפט הראשון, ומודגש.

ב. חשוב לזכור את כללי הפיסוק: פסיק באמצע משפט, נקודה בסוף משפט ופיסקה חדשה (Enter) לפי הצורך. כמו-כן, בערכים המרכיבים נושאים שונים, יש להוסיף כותרות לפי מספר הנושאים.

ג. סמן כקישור כל מילה או מילים הנראים בעיניך כערך קיים או עתידי.

ד. למען הסדר הטוב, מקוטלג כל ערך לקטגוריה המתאימה לו, או לכמה קטגוריות. אם אין לערך שכתבתם קטגוריה מתאימה, ניתן להוסיף קטגוריה.

במיוחד עבורך: הקפד תמיד להוסיף על הקשר של הערך לחב"ד! פעמים שערך נמחק למרות שהתוכן שבו הוא נכון, בגלל חוסר העניין החב"די שבו.

ושוב, תודה רבה לתרומותיך להצלחת המיזם! --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שוחח עימי) 08:41, 4 בינואר 2010 (UTC)

כנראה שאינך יודע אפילו להיכנס לכאן... בכל אופן, בחתימת שמך לא תצטרך לכתוב אותו, אלא די שתסמן ארבעה טילדות (~) ושוב, ממולץ מאוד לעיין בדפי העזרה. --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שוחח עימי) 18:31, 5 בינואר 2010 (UTC)
לא הבנתי כיצד עושים הפניה לשם שלי. אם תועיל להסביר לי אשמח. כל טוב. שלום
אני שמח לראות שקיבלת את האימייל ושלי והינך נוכח הלום. להבא שיב לב: שורה צהובה בראש העמוד, מורה על הודעה חדשה בדף שיחתך.
בנוגע לחתימה, תוכל לעשות זאת באמצעותכתיבת התו שנקרא 'טילדה' ארבע פעמים (התו הזה - ~) או שבראש חלון העריכה, לחץ על הכפתור האחד לפני השמאלי ביותר. --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שוחח עימי) 19:09, 5 בינואר 2010 (UTC)

כתיבה נכונה[עריכה]

שלום לך שלום. ראיתי שכתבת ערכים רבים, אבל הכל בקיצור, ומיד אתה קופץ לערך הבא. חביבי, קצת מתינות לא תזיק. אי אפשר לכתוב ערך על הרב חיים עוזר גרודז'ינסקי - מבלי לציין את שם משפחתו, תולדותיו בקצרה, קשריו עם אדמו"ר הרש"ב, קשריו עם אדמו"ר הריי"צ ואחר כך ניתן להוסיף את דבריו של הרבי אודותו. אם אין לך הרבה חומר, אפשר לכתוב זאת בקצרה. מלבד זאת - רווחים בין מקטעים, כותרות באמצע הערך, הדגשות, קישורים וכדו' יוסיפו רבות לערך ולכותב אותם. תודה פיני 09:55, 6 בינואר 2010 (UTC)

קבלתי את הערתך, ואכן שפרתי דברים הרבה, תבדוק. אם יש לך עוד הערות תכתוב הכל. --שלום 04:26, 7 בינואר 2010 (UTC)

דרך הלימוד[עריכה]

לא אכחד מלומר כי רוצה אני להחמיא לך על דרך הלימוד הנפלאה....ערך יפה ומושקע. --בהצלחה רבה ומופלגה בשליחות היחידה, חסיד חב"ד - שוחחו עימי!

תודה על המחמאה. אקווה כי יהיה מוסיף והולך.--שלום 04:24, 7 בינואר 2010 (UTC)

בית גור והרבי שליט"א[עריכה]

במסגרת ערכי גר, נראה כי זה: http://chabad.info/php/videonewp.php?lang=he&vid=59 יעזור לך. --בהצלחה רבה ומופלגה בשליחות היחידה, חסיד חב"ד - שוחחו עימי!

הוידיאו אליו הגעתי איני מצליח להפעילו, אבל בכל אופן כל החומר שיש לי על גור הוא מחב"ד אינפו מהוידיאו של בית גור אצל הרבי.--שלום 22:19, 6 בינואר 2010 (UTC)

מיזם חדש - חידושי הרבי בש"ס[עריכה]

בכוונתי ליצור מיזם בחב"דפדיה קישורים בכל מסכתות הש"ס לשיחותיו של הרבי בכל מסכתא ומסכתא, על כל הסוגיות שיש עליהם ביאורים מהרבי. מה דעתכם?--שלום 19:37, 7 בינואר 2010 (UTC)

שלום שלום. למען הסדר הטוב, המנהג הוא שכותבים בתחתית הדף. בנושא חשוב כ"כ כמו שאתה מעלה, גם רצוי להוסיף כותרת. בנוגע למיזם. לדעתי חשוב ביותר ואשמח לעזור בכל הדרוש. שאלה זו תצטרך להעלות לאולם דיונים ושם יגיבו לך כל המעוניין. כמו כן יש צורך לדון בסגנון המיזם, באופן שתהיה לו משמעותו אנציקלופדית. --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שוחח עימי) 19:43, 7 בינואר 2010 (UTC)
תוכל להסתייע בספרין שיצאו: על פסחים מאת א' הענדל. על קידושין: מאת מ' אשכנזי, על ב"מ - בקובץ של ישיבה בארה"ב, ועוד. --בהצלחה רבה ומופלגה בשליחות היחידה, חסיד חב"ד - שוחחו עימי!

דף מיזם[עריכה]

הרבי שליט"א. מיזם תורתו של הרבי. (מתוך חב"דפדיה ערך הרבי)

לנוחיות המיזם ולהגינות האנציקלופדיה, בניתי דף מיזם, שם יבנה המיזם: חב"דפדיה:מיזמי חב"דפדיה/ביאורי הרבי על הש"ס. --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שוחח עימי) 20:59, 7 בינואר 2010 (UTC)

הערה חשובה נוספת: למען שלימות המיזם ולמניעת עבודה כפולה, באם תוכל, שלום, כשהינך מוסיף קישור לציין את המיקום המדוייק בו מופיעה השיחה, כיון שהקישור עצמו מוביל רק אל הספר. תוכל לעשות זאת ע"י הכנסת המילים לתוך חצאי הריבוע של הקישור, אחרי הקישור בתווספת רווח. למשל, בקישור דלהלן, בסופו, תקיש רווח ואז תציין המיקום המדוייק וזאת התוצאה שתקבל.

1. שם המסכתא.(תורת מנחם - התוועדויות, תשמ"ה, חלק ב, עמוד לא ידוע).

פעמים רבות זה עלול להסתבך. באם זה יקשה עליך, ציין לפחות בסוגריים, אחרי הקישור את המקור ואני אשלב זאת. לדוגמא:

1. שם המסכתא.[1] (תורת מנחם - התוועדויות, תשמ"ה, חלק ב, עמוד לא ידוע).

--בהצלחה! חיים נהר ¤ (שוחח עימי) 21:07, 7 בינואר 2010 (UTC)

בהסכמה מלאה. --שלום 00:14, 8 בינואר 2010 (UTC)

הערות על דף המשמתש[עריכה]

אנו שמחים שעדכנת את דף המשתמש שלך. אך כיון שנפלו שם מספר טעויות ואין זה נהוג לשנות למשתמש את הדף שלו, אבוא כאן בספר הערות:

א. שם המשתמש הוא "חסיד" ולא "חסיד חב"ד.

ב. קצת לא מדוייק לכתוב על הרבי של "תלמידו של הרגטשובער".

אנו מאחלים לך, המשך לבנות את המיזם לתועלת כלל ישראל. --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שוחח עימי) 08:28, 10 בינואר 2010 (UTC)

השאלה היא מה-זה "תלמיד"? מקבל סמיכה הוא תלמיד? מתכתב הוא תלמיד? שישים שנה.jpg --בהצלחה, חסיד חב"ד - שוחחו עימי!
למרות שהרבי הוא תלמידו המובהק של הרוגוטשובר, שהרי למד ממנו את דרכו הלימודית, ולכל מי שבקי בשיחותיו של הרבי בדרכו הלימודית ובדרכו של הרוגוטשובר, (גם כך שמעתי כל פעם מאבי שליט"א שהינו משפיע חבד"י בירושלים) אבל בכל אופן מכיון שאין זה מקובל לכנות אותו בשם תלמיד הרוגוטשובר מכיון שלא למד אצלו אישית. לכן שניתי בדף השיחה שלי. --שלום 15:32, 10 בינואר 2010 (UTC)
שמעתי פעם שהרבי התבטא על שיטת לימודו של הרגטשובער, שמאות שנים לא היה גלוי. משמע, שקודם לכן זה כן היה ולא הרגטשובער חידש שיטה זו. עפ"ז אואפ"ל שהרבי לקח מאותו מקור של הרגטשובער וא"כ א"א לכתוב "תלמיד". --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שוחח עימי) 18:25, 10 בינואר 2010 (UTC)

תורהפדיה[עריכה]

רעיון כביר ונפלא העלית בדף המשתמש שלך, אך בכדי שלא נגיע לפיזור הנפש, נשקיע קודם את כל המרץ בבנית הערכים הבסיסיים כאן בחב"דפדיה ולאחר מכן נתרחב למרכז רחב יותר של פילפולא דאורייתא. אגב, זה גם הרתיעה מיצירת מפתח ע"פ הא"ב. קודם נסיים לרכז את כל הביאורים של הרבי על הש"ס ולאחר מכן נמשיך הלאה. אחרת נאבד את עצמנו בין כל המיזמים. --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שוחח עימי) 20:02, 10 בינואר 2010 (UTC)

לפי ההגיון אתה לכאורה די צודק, רק ש- מה לעשות. קשה לעבוד כל כך קשה כשאין עם מי לדבר בנתיים על ההתפתחות ולא רואים תוצאות מידיות. הרי האתר הזה של חידושי הרבי עדיין לא התפרסם ואין לו עדיין צופים. ואם היה את המקום של תורה פדיה הייתי יכול בנתיים להחליף דעות בנוגע לשיחות הרבי, במיוחד קושיות שונות שמתעוררות לי לפעמים תוך כדי שאני לומד את חידושי הרבי.

לדעתי זה לא יעכב בכלל את מיזם חידושי הרבי, אלא ההיפך. --שלום 19:33, 11 בינואר 2010 (UTC)

קישור פנימי[עריכה]

שלום שלום. בכדי ליצור קישור פנימי בתוך חב"דפדיה, אין צורך להעתיק את שורת הכתובת. מספיק לרשום את שם הדף ולהוסיף שתי חצאי ריבוע משני צידיו. לדוגמא, שיחת המשתמש שלי ששמו "שיחת משתמש:חיים נהר" יקושר בצורה הבאה שיחת משתמש:חיים נהר, למרות שגם הקישור הזה מוביל אליו. --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שוחח עימי) 10:04, 12 בינואר 2010 (UTC)

עמל תורה[עריכה]

לא לחינם דרשו רז"ל בעשרות מקומות אודות החשיבות בעמל ויגיעת התורה, כיון שאין התורה נקנית אלא מתוך עמל ויגיעה. הפרויקט שלך יוצא מן הכלל. אבל חסר בו נקודה עיקרית - עמל. כוונתי - לא שייך להרים פרויקט של חידושי הרבי בש"ס במספר דקות כה מצומצם. עקב המהירות הרצוי' יש המון חוסר דיוקים וכו' בכותרות ובהפניות. אנא תשקיע כמה ימים לעבור על כל מה שכתבת ולהגיה זאת. ברור שתראה עד כמה אני צודק. (דוגמא: דברי תורה מדברי קבלה לא ילפינן בב"ק, אין שום קשר למדובר בשיחה. דוגמא טכנית: זה נשבע ויחלוקו בב"מ הקישור לא למקום הנכון). אנא למען הציבור תשקיע הרבה זמן, ומובטחני שנראה תוצאות. יחי. בהצלחה. --Shalom 13:42, 12 בינואר 2010 (UTC)

הקישור לדברי תורה מדברי קבלה לא ילפינן הוא קישור שבו מסביר הרבי את טעם הדבר - מפני חומרת הדין של דברי תורה. זה דבר שלא מבואר בפירוש במקום והביאור של הרבי נחוץ מאוד. מלבד זאת הרבי מרחיב שם בנוגע לחומרת דברי תורה וחומרת דברי קבלה, מה שמאוד מעניין את כל מי שלומד בעיון כדרך רבותינו נשיאי חב"ד ראה דרך הלימוד.
בנודע לקישורים לביאורים על פי חסידות, בכולם יש גם ביאור על פי פשט. ביאורים על פי חסידות לא ציינתי עד עכשיו. (אולי אחד נכנס בטעות, אבל לא מה שידוע לי.) --שלום 18:46, 12 בינואר 2010 (UTC)
לא זכיתי לרדת לסוף עומק כוונתו שליט"א, אבל ברור לי שאין כל קשר בין המובא בשיחה למובא בגמ', אפשר אמנם לקשר (באופן שאינו מוכרח כלל) בין הדברים, אבל וודאי שאין כל קשר (גלוי) בין המובא בשיחה זו לגמ' זו. דו"ק ותשכח.
חבל, כאחד שמתעסק לעיתים בעריכה של שיחות אדמו"ר שליט"א, אני רואה עד כמה זה לוקח זמן למעלה מן המשוער. זה לא בא בקלות, וצריך להתייגע רבות כדי שיצא משהו מושלם, או עכ"פ קרוב למושלם. כבדר אגב, אדמו"ר שליט"א משווה עריכת ספרים, למאמר חז"ל כל הבונה בנין מתמסכן!, (אין הזמן בידי למצוא מקור זה, אך זה נמצא בהוספות ללקו"ש, בנוגע לכ"ד טבת, באם אינני טועה).
תכבד העבודה על האנשים ואל ישעו בדברי הבל. דו"ק והבן. --Shalom 19:14, 12 בינואר 2010 (UTC)
אשאל אותך, וודאי נפגשת פעם בלומדך גמרא במושג 'דברי תורה מדברי קבלה לא ילפינן'. האם הבנת למה לא ילפינן דברי תורה מדברי קבלה?
אז הרבי בחכמתו העצומה רמז זאת על ידי הערתו בליקוטי שיחות שם: "דאף שדברי תורה חמורים מדברי נביאים", ושם בהערה 47. "וראה שם חגיגה י וש"נ". ושם כתוב "דברי תורה מדברי קבלה לא ילפינן". והרבי לומד שזה הוא מפני שאין בכח דברי קבלה להעניק חומרא של תורה, ולכן אי אפשר ללמוד הלכה דאורייתא אפילו מלימוד בעלמא של גזירה שווה של דברי קבלה.
(ואמנם עשיתי טעות קטנה בכך שלא ציינתי לדברי הרבי בהערה 47. ולכן מי שלא מסתכל בהערה 47, ובפרט שהרבי לא מציין את כל המראי מקומות שזה כתוב כגון בב"ק, לא מבין מה הקשר. אבל על פי רוב ציינתי בכל מקום גם מה מספר ההערה.) --שלום 19:37, 12 בינואר 2010 (UTC)
אשריכם ישראל. אין בית מדרש בלא חידוש. הנה לך, שלום, בזכותך נהיה כל חב"דפדיה בית מדרש וירטואלי. הרבה הצלחה בעבודת הקודש, בשיתוף פעולה עם כל תלמידי החכמים שכאן (ראה גם כאן). --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שוחח עימי) 21:39, 13 בינואר 2010 (UTC)

הערות שוליים[עריכה]

שלום ר' שלום וייש"כ על עבודתך הנהדרת, הן במיזם הש"ס והן בשאר המיזם והבאת מקורות. רק הערה קטנה: פרט למיזם חידושי הרבי על הש"ס, ששם המקורות מופיעות בתוך הערך, בשאר הערכים הרגילים במיזם, מקום ההערות הוא בתחתית העמוד תחת כותרת של "הערות שוליים" והוספת התבנית:הערות שוליים. אודה לך באם תפעל לפי כלל זה, זה יחסוך ממני עבודה. ראה לדוגמא השינויים שלי כאן. --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שוחח עימי) 19:35, 18 בינואר 2010 (UTC)

האם יש דרך קלה לעשות את ההערות שולים? --שלום 19:45, 18 בינואר 2010 (UTC)
עניתי לך בדף השיחה שלי. --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שוחח עימי) 20:15, 18 בינואר 2010 (UTC)

אגב, יש להעיר שדרך זה של "העתק ו"הדבק" של הסימונים השונים אינה דרך כל כך קלה. מעניין שאין דרך קלה יותר, כמו שיש דרכים קלות להדגיש טקסט, וכו' הכל בסרגל הכלים. --שלום 19:33, 19 בינואר 2010 (UTC)

האמת היא שיש כן אפשרות שזה יופיע בסרגל הכלים, אך אני איני יודע כיצד. יש דרך נוספת ואולי בה אצליח. אנסה. --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שוחח עימי) 21:26, 19 בינואר 2010 (UTC)

שיחה:עמנואל חביב[עריכה]

ראה שיחת משתמש:חיים נהר#פסק הרבנים בעניין תמונות נשים. --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שוחח עימי) 12:58, 21 בינואר 2010 (UTC)

נושא חדש[עריכה]

שלום שלום ותודה על תרומותיך הכבירות לחב"דפדיה. התקדמותך בכל התחומים בולטת. בכ"ז ארצה להעיר על תוספת תשומת לב בכתיבה עניינית-אנציקלופדית. היינו, ללא כפילויות של לשון ("גדול וחשוב מאוד") ולהיצמד לעובדות ולתונים. כמו-כן, בדף השיחה רצוי לפתוח פיסקה חדשה (ע"י הלחיצה על ה-+ בראש העמוד) בכל נושא חדש. תודה רבה. --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שוחח עימי) 19:46, 24 בינואר 2010 (UTC)

ייש"כ. לא הבנתי מה קורה ע"י הלחיצה על ה-+ בראש העמוד. לחצתי ולחצתי ונשארתי בלחיצות. --שלום 19:54, 24 בינואר 2010 (UTC)
קודם כל שחרר את הלחיצה.. אחרי זה אתה אמור לשים לב שנפתחת חלון לעריכת פיסקה חדשה בדף בו אתה רוצה להוסיף נושא חדש. --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שוחח עימי) 19:57, 24 בינואר 2010 (UTC)

כל הכבוד![עריכה]

כל הכבוד על כתיבת ועריכת ערכים כיעקב ליפשיץ ושמואל וינברג. כל אדם המתעניין בהסטורי' של פעילות אדמו"ר הרש"ב (כמוני למשל), רווה מערכים אלו מידע רב ונחת-רוח-רב. המשך בדרכך זו וכו'. יישר כחך! שישים שנה.jpg --בהצלחה, חסיד חב"ד - שוחחו עימי!

מצטרף לברכותיו של חסיד. המשך והצלח בעבודת הקודש! --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שוחח עימי) 20:44, 25 בינואר 2010 (UTC)

למחבר הספר "שיחת משתמש:חסיד": אם הינך מתעניין בתולדות הרש"ב כל כך, מסתמא ראית כבר את ההקדמות לאגר"ק הרש"ב? אני סך הכל קצרתי את החומר הכתוב שם למידע אנציקלופדי. אך החומר באריכות ובפרטים מלאים כתוב שם. --שלום 20:47, 25 בינואר 2010 (UTC)

חוזר על עצמי: כל הכבוד! ירבו כמותך! ולעצם העניין:
א. אם תשים לב: רוב הספר הנ"ל אינו שלי...
ב. וודאי שקראתי בשקיקה, אבל כשהכל מופיע מרוכז, כערך אנצקלופדי, בצורה ברורה ובהירה מול העינים - זה אחרת...שישים שנה.jpg --בהצלחה, חסיד חב"ד - שוחחו עימי! - ההתוועדות מתחילה! המשפיעים מוזמנים...

צורת ניהול שיחה[עריכה]

ראה שיחת משתמש:Sh12#צורת ניהול שיחה!. --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שוחח עימי) 11:52, 26 בינואר 2010 (UTC)

אגב, קישורים לאתרים חיצוניים, יש להציב תחת הכותרת "קישורים חיצונים". תבנית הערות השוליים יש להציב בתחתית הערך (גם תחת ה"קישורים החיצונים"). ייש"כ על עבודתך. --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שוחח עימי) 12:13, 26 בינואר 2010 (UTC)

הוספת כותרת[עריכה]

ר' שלום היקר, יישר כח על עבודתך החשובה. רק אעיר כי לא נהוג להוסיף בתחילת הערך כותרת (כזה: "== =="). שישים שנה.jpg --בהצלחה, חסיד חב"ד - שוחחו עימי! - ההתוועדות מתחילה! המשפיעים מוזמנים...

יישר כח--שלום 20:59, 27 בינואר 2010 (UTC)

מיזם הרבי וגדולי ישראל[עריכה]

יצרתי את הדף הזה חב"דפדיה:מיזמי חב"דפדיה/הרבי וגדולי ישראל. תתחיל להכניס מידע ואני אסדר עם הזמן. כמובן רק גדולי ישראל שאין עליהם ערך. מי שיש עליו ערך נכניס רשימת של גדולים עם ערכים. --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שוחח עימי) 21:27, 27 בינואר 2010 (UTC)

שים לב להוסיף את כל הערכים החדשים לרשימת ערכים על גדולי ישראל. --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שוחח עימי) 10:28, 28 בינואר 2010 (UTC)

ניהול שיחה[עריכה]

שלום שלום. שני כללים לניהול שיחה:

א. כותבים רק בתחתית העמוד, גם כשאר מתייחסים לנאמר למעלה יותר.

ב. אין מוחקים דף שיחה.

--בהצלחה! חיים נהר ¤ (שוחח עימי) 09:39, 28 בינואר 2010 (UTC)

בעניין חתימתך[עריכה]

הריני להעיר כי אם תרצה שהחתימה תצא נורמלית עליך לסמן "ווי" בריבוע שמתחת החתימה שעל-ידו כתוב "טפל בחתימה כקוד ויקי ללא קישור אוטומטי". שישים שנה.jpg --בהצלחה, חסיד חב"ד - שוחחו עימי! - ההתוועדות מתחילה! המשפיעים מוזמנים...

יישר כח.--ראשית ואחרית שלום - סוכת שלום 18:19, 29 בינואר 2010 (UTC) --ראשית ואחרית שלום - סוכת שלום 18:19, 29 בינואר 2010 (UTC)

הייתי ממליץ לך להיכנס לדף העדפותיך ולהכניס את המילים "סוכת שלום, לסוגריים, בכדי למנוע בלבולים מיותרים (ראה שיחה:אברהם מנדל ווכטר). --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח) 22:48, 2 במרץ 2010 (UTC)

קישורים פנימיים[עריכה]

הקישורים הפנימיים בין הערכים, מספיק אחד בכל ערך, אין צורך ליצור הפניות פנימיות בכל פעם שהמילה מוזכרת בכל ערך. --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שוחח עימי) 20:39, 2 בפברואר 2010 (UTC)

אני רוצה להפנות את תשומתך ליבך למה שכתבתי בפיסקה זו. נראה שלא ראית זאת. --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח) 11:57, 8 בפברואר 2010 (UTC)

האם זה איכפת לך או שרק אין צורך? --ראשית ואחרית שלום - סוכת שלום 19:38, 8 בפברואר 2010 (UTC)

תבניות ידידי חב"ד[עריכה]

גדולי ישראל ידידי חב"ד הופרדו מהעסקנים...

שלום שלום. ייש"כ על פעולתך בעניין תבניות ידיד חב"ד. אך הם אינן בנויות במתכונת הרגילה. אני עובד כרגע לסדר זאת - אנא עקוב אחר השינויים. --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח) 12:07, 7 בפברואר 2010 (UTC)

ב"ה. סוף סוף הופרדו זה מזה רבי נחום מצ'רנוביל ומטי טוכפלד, רבי אברהם מרדכי מגור ומאיר פרוש, גדולי ישראל ענקי מעלה עם עסקנים אישי ציבור. --ראשית ואחרית שלום - סוכת שלום 23:43, 7 בפברואר 2010 (UTC)

מה באה התמונה לבטא? מקווה אני שח"ו לא שהנדווארנער עסקן. שישים שנה.jpg --בהצלחה, חסיד חב"ד - שוחחו עימי! - ההתוועדות מתחילה! המשפיעים מוזמנים...

חס ושלום! ההפך הגמור. רציתי להביא תמונה מגדולי ישראל ידידי הרבי. --ראשית ואחרית שלום - סוכת שלום 20:01, 8 בפברואר 2010 (UTC)

וועט זיין. שישים שנה.jpg --בהצלחה, חסיד חב"ד - שוחחו עימי! - ההתוועדות מתחילה! המשפיעים מוזמנים...

האדמו"רים מאיז'ביצא-ראדזין[עריכה]

שלום שלום שלום. נראה כי יש'ך ידע בנושא 'גדולי ישראל וחב"ד' אשמח אם תעזור בהרחבת הערכים על קשרי האדמו"רים מראדזין זצוק"ל לחב"ד. תודה מראש, נ. בן מאיר

הוספתי משהו קטן אצל הערך הקיים. אין לי עוד חומר. האם על שאר ממשיכי השושלת אין לך בכלל חומר בקשר לחב"ד, או שהחומר הוא דל מדי? --ראשית ואחרית שלום - סוכת שלום 02:16, 14 בפברואר 2010 (UTC)

תודה. וודאי שישי חומר. ואכניסו לאט לאט. נ. בן מאיר
יש לך חומר מוכן? --ראשית ואחרית שלום - סוכת שלום 03:08, 14 בפברואר 2010 (UTC)
כן, אבל עדיין לא ערוך סופית. נ. בן מאיר

אם יש לך אפשרות שלח אותו אלי באימייל. אולי אוכל לעבד את החומר. --ראשית ואחרית שלום - סוכת שלום 03:17, 14 בפברואר 2010 (UTC)

בעז"ה מחר בצהריים (שעון ניו יורק), ואלי קצת אחרי-זה. ויש סיכוי שיידחה ליום שני, ובכ"א לא יאוחר מאז. נ. בן מאיר

מיזם הרבי וגדולי ישראל[עריכה]

ייש"כ על העבודה החשובה והכבירה. השתדל להוסיף לחב"דפדיה:מיזמי חב"דפדיה/הרבי וגדולי ישראל#ערכים על גדולי ישראל את גדולי ישראל שהוצאו מהמיזם וקיבלו ערך נפרד. --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח) 17:04, 15 בפברואר 2010 (UTC)

הערה נוספת: נקודה בסוף משפט, תופיע לאחר הסימון להערת שוליים. --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח) 19:36, 16 בפברואר 2010 (UTC)

יש להעיר כי לא נראה לי שצריך להשקיע יותר מדי במיזם הנ"ל, מכיון שהוא משמש רק כתחנת מעבר עד שהערכים יתמלאו, וגם אף אחד לא מבקר שם.

נדמה לי שאם תבדוק את אחוזי הצפיות בכל הדפים, תראה שהכי קצת מבקרים במיזמים. (להוציא מיזמים שמגיעים אליהם דרך ה"שינויים אחרונים".)

הסיבה לכך היא מכיון שהם לא נכנסים לקישורים, ואי אפשר להגיע אליהם דרך תיבת החיפוש. קשה גם בכלל להגיע למיזמים מפני שלהגיע למיזם צריך לעשות כך: 1. עמוד ראשי. 2. מיזמים. 3. שם המיזם שאתה מחפש. להוציא כל ערך אחר שמגיעים אליו בהקלדה אחת בתיבת החיפוש.

האם אני טועה? --ראשית ואחרית שלום - סוכת שלום 04:13, 17 בפברואר 2010 (UTC)

א. לאלה שכן מבקרים ותורמים שם, זה צריך להיות מסודר. ב. כשהמיזם יגיע לשלימותו וישארו שמות שאין עליהם ערכים, אולי הם כולם יקבלו ערך או הפניה מערך. כך שחשוב לשמור על סדר ועקביות בכל מקרה. --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח) 09:27, 17 בפברואר 2010 (UTC)

העלאת התמונות[עריכה]

התמונות ששלחת הועלו לרשת. הינך מוזמן למקם אותם היכן שרצית. --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח) 20:55, 17 בפברואר 2010 (UTC)

כתיבה נכונה[עריכה]

שלום תלמד אותי לעצב דפים וכאלה משניאור הלל

כתיבה נכונה[עריכה]

שלום תשלח לי הודעות ללמוד לעצב את הדפים ממני שניאור הלל