שיחת משתמש:שיע.ק/ארכיון 6

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

עריכת המבוא לפורטל קראון הייטס[עריכה]

בקשר עם עריכה זו, כדאי לשים לב שתוך כדי העיצוב הושמט הכיתוב של התמונה. אם זה בכוונה, כדאי למחוק אותו לחלוטין ולא רק להעלים אותו. להתראות - שיחה 21:11, 22 באוקטובר 2014 (UTC)

איני יודע מדוע נשמט הכיתוב, אבל כך היה גם בגרסה הקודמת, רק החלפתי תמונה. אני מקוה בהמשך לפתור את העניין. --שיעשיחה כ"ט בתשרי ה'תשע"ה 04:20, 23 באוקטובר 2014 (UTC)

הערך האוכלוסיה החב"דית[עריכה]

הייתי שמח אם תוכל לעבור בזמנך הפנוי על הערך משתמש:להתראות/האוכלוסיה החב"דית ולראות מה אפשר לעשות איתו כדי שהוא יהיה ראוי להעלאה למרחב הערכים הראשי. לעניות דעתי זהו ערך חשוב מאוד שנותן לקורא המתעניין מידע ממשי על הקהילה החב"דית, ומאפשר לו 'לתפוס' בסקירה אחת את תולדות החסידות, לפחות מפן אחד של הדברים. כדאי גם לתת את הדעת על מה שמופיע בדף השיחה שם. תודה מראש. להתראות - שיחה 05:52, 26 באוקטובר 2014 (UTC)

עברתי מעט מזעיר. כנראה שיהיה לי יותר זמן רק בעוד מספר שבועות. לדעתי הבעיה העיקרית שלא מאפשרת העלאת הערך למרחב הערכים היא העדר סימוכין למספרים בו. אמנם כמובן שאין 'מחקרים' אבל אפשר לבסס את המספרים באמצעות ספרי טלפוניים מקומיים של הקהילות וכדו'. --שיעשיחה ב' בחשוון ה'תשע"ה 16:45, 26 באוקטובר 2014 (UTC)
כידוע לך, אם יש הגזמה היא דווקא כלפי מטה כי בספרי טלפונים מכניסים גם את אלו שרק מקורבים וכו' ולא רק את החב"דניקים ממש. ומלבד זאת, אפשר להוסיף בתחילת הרשימה הערה שהיות ואין מקור מסודר, נכתבו המספרים בהערכה משוערת עם עיגול המספרים כלפי מטה. זו לא הערה ממצה שתמנע כל טענות ומענות? להתראות - שיחה 16:49, 26 באוקטובר 2014 (UTC)
לדעתי זה לא עניין של טענות ומענות, לא שייך להכניס את זה כערך לחב"דפדיה, בזמן שאין לנתונים האלו שום גיבוי. חייב להיות איזשהו מקור לדברים. --שיעשיחה ב' בחשוון ה'תשע"ה 16:54, 26 באוקטובר 2014 (UTC)
חשבתי על זה כמה פעמים שזה מצחיק לחלוטין שאם כתב של ערוץ 7 שאין לו מושג אמיתי מה קורה בקהילות חב"ד ברחבי הארץ יעשה כתבה - נוכל לצטט את זה כמקור ולהשתמך על זה, ואם בחור שמעורה ויודע היטב מה המצב יכתוב את זה בחב,דפדיה - זה יחשב לא אמין. וככה בהמון נושאים. להתראות - שיחה 16:59, 26 באוקטובר 2014 (UTC)
זה מה שקורה בויקיפדיה בנושא חב"ד. לא אצלנו. אנחנו אף פעם לא נכתוב דברים לא נכונים רק בגלל שכתב שלא מבין כלום כתב עלינו כך, ומאידך מרבית הערכים שלנו מבוססים על אנשים שכותבים מידיעתם וללא מקורות (לא שזה מומלץ, אבל זה המצב). אבל ערך כגון זה, חושבני שלא שייך לכתוב בלי מקורות כתובים. --שיעשיחה ב' בחשוון ה'תשע"ה 17:09, 26 באוקטובר 2014 (UTC)
צריך לזכור שאנחנו מוגדרים אנציקלופדיה. זה לא פורום, ואפילו לא עיתון. אם ברצוננו להוות מקור מידע אמין, אנחנו חייבים לכבד את עצמנו. אעביר את הדברים לאולם הדיונים ונשמע את דעת הקהילה. --שיעשיחה ב' בחשוון ה'תשע"ה 17:19, 26 באוקטובר 2014 (UTC)
אתערב קצת בדיון ביניכם.... (ייתכן שכשידידי ר' להתראות התכוון לבחור מעורה וכו' הוא התכוון אלי...). לאיזה סוג סימוכין אתה מצפה בכזה ערך? זה לא מתועד ולא יכול להיות מתועד (אין סקר קהילות בישראל) באף פורום שהוא. ובכלל הגדרתית קצת קשה לפסוק 'מיהו חבדי'... אבל בכ"א תכל'ס עם מעט ענווה אומר לך שרוב המידע שלי מגובה באסמכתאות כאלו ואחרות (דפי אנ"ש מקומיים וכו' שיושבים על מחשבי) אתה לא באמת מצפה שאני אעלה אותם לכאן. נכון? וחוץ מזה שלענ"ד זה עדיין יותר אמין מאשר בחור שכותב על סבו שהוא הי'ה מבחירי התמימים בישיבה....:-) בנוגע לפועל אני (קצת) נגד ערכים מסוג זה מסיבה אחרת. חלוקת משאבים וסדרי עדיפויות. במקום ערכים חסרי משמעות על אנש זניחים בדורינו ו/או מוסדות שאף אחד לא שמע עליהם. הי'ה ראוי שיושקע בערכים של היסטורי'ה (תולדות החסידות והחסידים) מושגים חסידים ועוד דברים כיד ה' הטובה עלינו. יש הסכמה? פרידבערג - שיחה 17:32, 26 באוקטובר 2014 (UTC)
בשמחה, תכתוב רשימת ערכים מבוקשים. ומה טוב בדף המיועד לכך (חב"דפדיה:בקשת ערכים). בעבר הרבה ערכים שהופיעו שם הוכחלו. להתראות - שיחה 18:50, 26 באוקטובר 2014 (UTC)
דפי אנ"ש זה מקור מצוין. אתה לא צריך להעלות את המקור. רק לציין את המקור במקום המתאים, חובה גם שיהיה שנה שלגביה הערכה רלוונטית, כדי שידעו כמה המספרים מעודכנים(לדוג' {הערה|על פי החוברת קשר אנ"ש, מוסקבה, תשס"ה}).--שיעשיחה ג' בחשוון ה'תשע"ה 10:01, 27 באוקטובר 2014 (UTC)

לשיע בוט[עריכה]

לדעתי כותבים ווילשאנסקי ולא וילשנסקי--שלימער - כל היום היא שיחתי יחי אדונינו מורינו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד 11:10, 17 ביולי 2014 (UTC)

תצוגת מכשירים ניידים[עריכה]

שייע שלום! מפעם שעברה כבר השתכללנו ואפשר כבר לערוך בתצוגת מכשירים ניידים. תודה!

יש לך מושג איך מגיעים לדף השיחה של הערך בתצוגה זו? תודה פרידבערג - שיחה 13:47, 26 באוקטובר 2014 (UTC)

שלום וברכה. לא (איני משתמש בסלולרי חכם לשמחתי). --שיעשיחה ב' בחשוון ה'תשע"ה 16:43, 26 באוקטובר 2014 (UTC)
יש למטה הגדרה שאתה מבקש ממנו להציג בתצוגת דף רגילה, ואז אפשר לגשת לשיחה. לחילופין, בתיבת החיפוש אפשר לכתוב "שיחה:______" (במקום של הקו לכתוב את שם הערך המבוקש), וככה הוא מגיע אליו ישירות. לפחות ככה זכור לי מהפעם האחרונה שניסיתי להיכנס דרך מכשיר נייד לפני כמה חודשים. להתראות - שיחה 16:46, 26 באוקטובר 2014 (UTC)
אגב, אם כבר מדברים, מה קורה עם ההרחבה של התוכנה שמאפשרת הצגה של תוכן ההערה באמצעות ריחוף עם סמן העכבר על מספר ההערה הרצויה? להתראות - שיחה 16:46, 26 באוקטובר 2014 (UTC)
זכורני שהעניין נמצא ברשימה אז הוא יטופל בעז"ה. כל נושא הפיתוח נמצא בהשהיה לצערי. יקח חודש חודשיים עד שנעבוד שוב עם מתכנת לאתר. --שיעשיחה ב' בחשוון ה'תשע"ה 16:50, 26 באוקטובר 2014 (UTC)
להתראות תודה על הצעותיך. וזה מה שבאמת אני עושה ע"ע. רק לאחר כמ"פ חשבתי אולי יש דרך יותר נוחה. ולא זכיתי להבין למה אין איקון נוסף ע"י איקון עריכה.... בכ"א שיע תודה על התשובה. לדעתי (למרות ההסתייגות שנשמעת מדבריך...) אסור לפספס את קהל נושאי הסמארטפונים. בשבילי לדוג' זה האפשרות היחידה לערוך. (שאני לא אתאר היכן ומתי...). פרידבערג - שיחה 17:22, 26 באוקטובר 2014 (UTC)
לגבי הממשק של האתר לניידים, זה פיתוח של ויקיפדיה. נצטרך לחכות שהם יעדכנו את זה. לגבי הסתייגויות מסמארטפונים, ראשית אני בעד שכל מי שיש לו סמרטפון יגלוש אצלנו חיוך.jpg . שנית ההסתייגות היחידה שהבעתי היא מכך שלי יהיה סמארטפון, אני לא דן ולא שופט אף אחד שיש לו או אין לו... --שיעשיחה ג' בחשוון ה'תשע"ה 10:02, 27 באוקטובר 2014 (UTC)

אבלסקי[עריכה]

שיע, חוסר מידע שלי או שלך לא מפריך דבר. אא"כ מדובר במשהו לגמרי לא הגיוני או שיש לנו מידע סותר. סתם לתשומת לבך... פרידבערג - שיחה 11:46, 6 בנובמבר 2014 (UTC)

ראשית ידוע לי על אחרים שהיו קשורים ביסוד המסודות שם, אך אצלנו בערך ניסו להגדיר אותו כהמייסד של הכל. שנית, כפי שציינתי בתקציר, לא יכול להיות מבחינה מעשית שהוא מילא תפקידים כה רבים בקהילה. לא רציתי להתבטאות שם בחריפות יותר, אבל ברור שהוצג בערכים הנ"ל תמונה מעוותת לחלוטין. --שיעשיחה י"ג בחשוון ה'תשע"ה 14:11, 6 בנובמבר 2014 (UTC)

שיתוף[עריכה]

מה הבעיה בהערה שם שלא מסתדר הקישור?--הנחה - שיחה 17:55, 6 בנובמבר 2014 (UTC)

טופל טופל הבעיה הייתה שהקישור הוסיף לההערה את הסימן = ולכן היה צורך להוסיף בתחילת ההערה את הסימן "1=". --שיעשיחה י"ג בחשוון ה'תשע"ה 18:14, 6 בנובמבר 2014 (UTC)

ההוספה בערך בשורת הגאולה[עריכה]

נראה לך שיש צורך עכשיו בציטוטים? או שאחרי שהם כלולים למעלה אפשר למחקם?--הנחה - שיחה 13:53, 10 בדצמבר 2014 (UTC)

נראה לי למחוק. יש"כ על בניית הערך החיוני. עבודה מרשימה. --שיעשיחה י"ח בכסלו ה'תשע"ה 18:19, 10 בדצמבר 2014 (UTC)

העלאת תמונה[עריכה]

התמונה שהועלת על ידי (פסק דין הראשון) אינה מאושרת לקחתי אותה מתוך חוברת (אם זה בעייתי אז תמחוק אותה) ואם ידוע לך על מאושר אז תחליף תודה. --הנחה - שיחה 11:24, 15 בדצמבר 2014 (UTC)

ראשית, עיקר הבעיה של זכויות יוצרים, היא בחומרים מקוריים (תמונה שאדם צילם, ספר שאדם כתב), כאן מדובר על סריקה. שנית, אלא אם כן אדע אחרת, אני מניח שמי שסרק את הפסק והעלה אותו לחוברת מעוניין שהוא יתפרסם ולכן אין סיבה למחוק אותו, שלישית, נא ונא לכתוב על כל תמונה שמעלים מה מקורה, יש בזה תועלת רבה, הן בנושא זכויות היוצרים, הן בנושא האמינות שלנו. יש"כ על הפעילות הברוכה. --שיעשיחה כ"ג בכסלו ה'תשע"ה 18:21, 15 בדצמבר 2014 (UTC)
במקור, כותבים שם הספר/חוברת ומספר העמוד. רצוי גם לציין, מו"ל ושנת הדפסה. --שיעשיחה כ"ד בכסלו ה'תשע"ה 11:36, 16 בדצמבר 2014 (UTC)
אתה יכול למחוק את התמונה (אני לא יודע אם לי יש אפשרות) מצאתי שיש כבר את התמונה הזאת ומוצלח יותר.--הנחה - שיחה 11:59, 16 בדצמבר 2014 (UTC)
דרך אגב מה הכללים מתי עושים קישור של ערך מורחב ומתי עושים קישור בתוך הטקסט?--הנחה - שיחה 11:59, 16 בדצמבר 2014 (UTC)
ראה העתקה מ'ויקי': מקרים בהם יש ערך שלם העוסק בדיוק בנושא של פסקה ספציפית בערך הנוכחי. המטרה היא להפנות את תשומת לב הקורא לכך שמה שהוא קורא זה תקציר ואם רצונו ביותר מידע הוא יכול לפנות לערך המורחב.

ראה העתקה מ'ויקי': שימוש לא נכון שנעשה בתבנית: שימוש בתבנית תוך כדי פסקה - הבעיה היא שהתבנית שוברת את רצף הקריאה. אפשרויות לתיקון: או להוסיף את ההפניה לערך המורחב לאחר הכותרת, או להוסיף קישור רגיל ולהדגיש אותו, או ליצור תת פרק לנושא המסוים אם בכל זאת רוצים הפניה לערך מורחב שתשבור את רצף הקריאה. --שיעשיחה כ"ד בכסלו ה'תשע"ה 20:16, 16 בדצמבר 2014 (UTC)

סיסמא[עריכה]

שלום, מדבר משתמש 'די העכסטע צייט', אך לצארי הרב עכב כך שלאחרונה לא תרמתי לחב"דפדיה, קבלתי עונש ושכחתי את הסיסמא קריצה.jpg . בדך הכניסה לחצתי על האפשרות של איפוס סיסמא וכתבו לי ששלחחו לי סיסמא חדשה, תכל'ס לא הגיע לא שום הודעה במייל, מה זה יכול להיות? יישר כוח רב וגאולה נאו!!

שלום וברכה. האפשרות הראשונה שעולה בדעתי, היא שהמייל נשלח אוטומטית לתיקיית הספאם של המייל שלך. נסה לבדוק שם, או באשפה. אשמח לעדכון. חג שמח. --שיעשיחה כ"ט בכסלו ה'תשע"ה 08:34, 21 בדצמבר 2014 (UTC)
יישר כוח על העזרה, בפועל נזכרתי בסיסמא הישנה וזה נפתח לי, כנראה שהוא פשוט לא איפס לי את הסיסמא, חנוכה שמח.--די העכסטע צייט - שיחה 11:10, 21 בדצמבר 2014 (UTC)
כדאי בהזדמנות זו לבדוק את המייל המוגדר במערכת, על כל צרה שלא תבוא. --שיעשיחה ל' בכסלו ה'תשע"ה 17:36, 22 בדצמבר 2014 (UTC)

העלאת תמונות[עריכה]

הכנסתי תמונה חדשה של הפסק דין, אך שכחתי להקטין את התמונה, וכעת אינו נותן גישה לדף [קובץ:הפסק דין.JPG].--די העכסטע צייט - שיחה 17:24, 21 בדצמבר 2014 (UTC)

להשכלה, פתרון שמצאתי למקרה שכזה, הוא להוסיף בשורת הכתובת את הקוד &action=history מה שמוביל אותך להיסטוריה, ומאפשר למחוק לשחזר וכו'. כך לדוגמה שורת הכתובת של הקובץ האמור היא: http://chabadpedia.co.il/index.php?title=קובץ:הפסק_דין.JPG אז משנים אותה לhttp://chabadpedia.co.il/index.php?title=קובץ:הפסק_דין.JPG&action=history. בהצלחה

מיזם תניא[עריכה]

התחלתי לעבוד על מיזם התניא, נראה לי שכדאי להגדיל את גודל הכתב של הטקסטים בתבנית של התניא, נראה לי שזה נמצא בתוך תבנית אחת בשביל כל הערכים של התניא, אתה יודע איך אפשר להגדיל את הכתב? ואגב כדי להגדיל את מספר הצפיות והעריכות בחב"דפדיה עלה בדעתי שאולי כדאי להכניס לבית משיח כתבה מיוחדת על חב"דפדיה וכך להגדיל את המודעות לאתר, חנוכה שמח.--די העכסטע צייט - שיחה 12:44, 23 בדצמבר 2014 (UTC)

ראשית יש"כ. אבדוק בעז"ה. לגבי כתבה, רעיון מצוין, האתגר הוא למצוא מישהו שיכתוב אותה, או למשוך את אחד הכתבים שיכתוב עלינו. --שיעשיחה א' בטבת ה'תשע"ה 12:47, 23 בדצמבר 2014 (UTC)
נראה לי שזו התבנית שצריך לשנות - תבנית:פרק תניא. איני יודע כיצד לשנות את גודל הפונט תוכל לנסות. בכל אופן אם אתה מנסה, חשוב להחזיר לבסוף למצב תקין, כי זו תבנית שמופיעה בעשרות ערכים. בהצלחה. --שיעשיחה א' בטבת ה'תשע"ה 13:05, 23 בדצמבר 2014 (UTC)
יישר כוח אני ינסה, אגב, אחרי מאמץ קל הדף דפים חסרי קטגוריה ריק כרגע, נשאר בו ערך אחד ללא קטגוריה בשם טלמסר צבאות ה', נראה לי שכדאי למחוק ערך זה ולצרף את תוכן הערך לערך צבאות ה'.--די העכסטע צייט - שיחה 13:30, 23 בדצמבר 2014 (UTC)
הכתב קצת יותר גדול וברור, אך הפונט לא הכי, ואגב יש בכל התבניות של התניא בצד ימין מספר מילים באנגלית לא מובנות.--די העכסטע צייט - שיחה 13:40, 23 בדצמבר 2014 (UTC)
בענין הכתבה בבית משיח, לא נראה לי שיהי' קשה להשיג מישהו שיכתוב למה הוא מקבל ע"כ כסף...--די העכסטע צייט - שיחה 23:18, 27 בדצמבר 2014 (UTC)
ראיתי שהצלחת לשנות הגודל. לגבי הכתבה, אדרבה קריינא דאיגרתא... --שיעשיחה ז' בטבת ה'תשע"ה 14:04, 29 בדצמבר 2014 (UTC)

בקשה משלמה חיים[עריכה]

לצערי המשתמש שלמה חיים הפסיק לפעול עקב בעיות טכניות במחשבים שלי ולכן עברתי למשתמש 770770 זה אבקש להעביר את ההרשאות שלי למשתמש החדש בתודה שלמה חיים --770770 - שיחה 19:30, 23 בדצמבר 2014 (UTC)

קיבלת. בהצלחה. --שיעשיחה ה' בטבת ה'תשע"ה 15:49, 27 בדצמבר 2014 (UTC)

בעיה[עריכה]

יש לך מושג מה הבעיה בהערת שוליים בחג החנוכה#זאת חנוכה#עבודת האדם#עבודת היום והנהגותיו הוא אמור היה להתחבר להערה 10--הנחה - שיחה 20:23, 24 בדצמבר 2014 (UTC)

למה ל-10? כתבת בהערה "שם=מקץ ט"ז", בעוד בהערה 10 כתוב "שם=זאת חנוכה מ"ו" --שיעשיחה ב' בטבת ה'תשע"ה 21:17, 24 בדצמבר 2014 (UTC)
התכוונתי לזה שבאמצע הטקסט מופיע תבנית הערה לפועל הוא אינו מציג אותו כהערה.--הנחה - שיחה 21:42, 24 בדצמבר 2014 (UTC)
כנראה שהיה משהו לא נכון עם הסוגריים המסולסלות, מחקתי ושמתי חדשות וזה עובד. --שיעשיחה ג' בטבת ה'תשע"ה 11:35, 25 בדצמבר 2014 (UTC)

CAPTCHA[עריכה]

יש אפשרות לפטור אותי מלהקיש קודים על כל קישור?--הנחה - שיחה 13:13, 25 בדצמבר 2014 (UTC)

לא הבנתי מתי בדיוק אתה מתבקש להקיש קודים? ממתי זה התחיל? --שיעשיחה ה' בטבת ה'תשע"ה 15:50, 27 בדצמבר 2014 (UTC)
מלפני שבועיים בערך כל המשתמשים הרשומים ושאינם מתבקשים לפענח תמונה של שלוש או ארבע ספרות בכל פעם שהם מכניסים קישור חדש לדפי חב"דפדיה, ואפילו קישורים לאתרים מוכרים כמו אינפו וכיו"ב. 84.94.202.226 16:56, 27 בדצמבר 2014 (UTC)
כן בעז"ה. --שיעשיחה ז' בטבת ה'תשע"ה 13:56, 29 בדצמבר 2014 (UTC)
יטופל בעז"ה בהקדם. --שיעשיחה ז' בטבת ה'תשע"ה 14:01, 29 בדצמבר 2014 (UTC)

מראה[עריכה]

נראה לי שיש משהו במראה הכללי של הדף שטעון שיפור הוא לא כ"כ נעים לעין אולי כדאי להגדיל את הגופן הוא נראה לי מדי קטן--הנחה - שיחה 14:43, 28 בדצמבר 2014 (UTC)

בעז"ה אבקש מהמתכנת שלנו להגדיל הגופן, כך שידמה לגודל של אתר ויקיפדיה. --שיעשיחה ז' בטבת ה'תשע"ה 14:07, 29 בדצמבר 2014 (UTC)

קישור לאוצר 770[עריכה]

חשוב לכאורה להדגיש שהקישור על ידי הבוק.. (לא זוכר) באתר זה יוצר קישור רק לעמוד הספציפי ללא אפשרות מעבר לדפים אחרים. אם אפשר לסדר זאת הכי טוב כי פשוט חבל.--הנחה - שיחה 16:06, 30 בדצמבר 2014 (UTC)

יבדק בעז"ה. --שיעשיחה י"ד בטבת ה'תשע"ה 13:06, 5 בינואר 2015 (UTC)

בעיה[עריכה]

מדוע הערך משה זלמנוב לא נפתח"--זלמניו בן משה - שיחה 17:43, 22 בינואר 2015 (UTC)

התמונה שהוספת שם לא הייתה תקינה. העניין סודר. --שיעשיחה ב' בשבט ה'תשע"ה 21:21, 22 בינואר 2015 (UTC)

שיווק חבדפדי"ה[עריכה]

בקשר להעלות כתבה לבית משיח, לא בדיוק הצלחתי לפעול בענין, אני יעלה את זה לאולם דיונים שמי שיש לו קשרים בענין אולי יוכל לפעול בענין, ואגב חשבתי שכדאי גם להכין אפליקציה של חבדפדי"ה וכן ברקוד שהיה יותר קל לפרסם זאת, יחי המלך.--די העכסטע צייט - שיחה 19:48, 22 בינואר 2015 (UTC)

לגבי כתבה אני בעד, אך לא בטוח שזה ילך, לגבי אפליקציה, לדעתי זה מיותר, כאשר יש אפשרות פשוטה לגלוש לאתר המובייל. כמובן שאם היה לנו תקציב גדול יותר, זה היה יכול להיות נחמד... --שיעשיחה ב' בשבט ה'תשע"ה 21:22, 22 בינואר 2015 (UTC)

ערך ניגון קכ"ב מספר הניגונים[עריכה]

הוספתי טקסט על הניגון מתוך חוברת תשורה שמצאתי בקישורים בערך של שמואל מנחם מענדל שניאורסאהן, אם תוכל לפתוח את ערך ניגון קכ"ב ולסדר טיפה את מה שכתבתי- העתקתי מילה במילה מהחוברת.. תודה יחי המלך המשיח מענדוש - שיחה 18:42, 30 במרץ 2015 (UTC)

בוצע. יש"כ. --שיעשיחה י' בניסן ה'תשע"ה 19:15, 30 במרץ 2015 (UTC)

מראה וגופן[עריכה]

כבר כתבתי לך בעבר על זה שהגודל של הכתב באתר ממש גרוע אני הייתי ממליץ אפילו על יותר גדול מויקפדיה (אני כמעט בטוח שאתה הגדלת את גודל התצוגה במחשב שלך כמוני ואם אני עושה את זה לאו דווקא שאורחים עושים זאת והקריאה כלל אינה נוחה וכו'. עוד דבר דורש תיקון והוא הערות שוליים, בכל מקום שיש הערת שוליים יש הבדל גדול יותר בין השורות שזה משבש את כל המראה של הערכים ופיסוק הקטעים ביניהם ולדעתי יש צורך לסדר את הנ"ל. תודה.--הנחה - שיחה 17:24, 11 במאי 2015 (UTC)

הנחה שלום. כבר היום הגופן שלנו גדול יותר מהגופן של ויקיפדיה ושל הרבה אתרים אחרים (רק של אינפו גדול משלנו). מדוע יש צורך בפונט גדול יותר מהסטנדרט במרשתת?
מאיזה מסך אתה גולש בד"כ, אולי הגדרות הרזולוציה של המסך שלך לא נכונות?
לגבי המרווח של הערות שוליים אוסיף זאת בבקשות ממתכנת. תודה--שיעשיחה כ"ג באייר ה'תשע"ה 19:43, 12 במאי 2015 (UTC)
אני לא יודע לומר לך פרטים על המסך שלי אבל עובדה שבאותו המסך ויקפדיה יותר גדול בעוד שבחבדפדיה הגדרתי את הדפדפן שלי שיציג אותו בגודל 110% ולא 100 ולא הבחנתי בשינוי בגודל מאז ביקורי הראשון באתר זה ובעבר הסכמת איתי שויקפדיה גדול יותר--הנחה - שיחה 20:34, 12 במאי 2015 (UTC)

אני לא מבין כל הזמן כשאני עורך ערך הכל משתבש למשל בערך של צמח הלוי גורביץ למה זה משתבש? --שנזא 08:42, 16 ביוני 2015 (UTC)

סליחה על ההתערבות, אבל זה בגלל שאתה מכניס רווח בתחילת הפיסקה. אתה לא אמור לדאוג לעיצוב הדף (וגם אם כן, לא ככה עושים את זה) , אלא לכתוב את הטקסט בצורה רגילה, צמוד לשוליים הימניים, ולסמן רק את הכותרות באמצעות סימן שווה (=), כמו שאתה אכן עושה.
בהצלחה! --יוסי ג - שיחה 10:30, 16 ביוני 2015 (UTC)

תודה רבה --שנזא 03:28, 17 ביוני 2015 (UTC)

הנחה, צודק. הגופן אכן קטן יותר. אוסיף זאת בתמיכה הטכנית, בתקוה שימצא בקרוב האיש המתאים. --שיעשיחה י"ב בתמוז ה'תשע"ה 15:03, 29 ביוני 2015 (UTC)

העלאת PDF[עריכה]

אולי כדאי להוסיף פסקה במקום המתאים המדריכה בנוגע להעלאת PDF (כדאי לשקול האם כדאי להדריך בנוגע לגודל הקובץ, שלא יכביד לשווא). 24.228.90.213 20:48, 17 ביוני 2015 (UTC)

חבדפדיה למחשב[עריכה]

האם זה אפשרי להוריד את כל הערכים שנמצאים בחבדפדיה למחשב בכדי שיהיה זמין גם ללא חיבור, וגם לתועלת אלו שבעקרון לא רצים שום אינטרנט. עדיף גם אופציה לעשות אחר כך עדכונים להוריד רק מה שהתחדש מאז ההורדה הקודמת. TORAMEDIA770@GMAIL.COM נכתב ע"י Toramedia770 ששכח לחתום את שמו.

סליחה על ההתערבות. עשיתי משהו פיראטי עם תוכנה שיודעת להוריד. אוכל לשלוח לך אם תוסיף כאן את כתובת האימייל שלך. זה אמנם לא הצליח להוריד את כל הערכים, אבל את חלק הארי שלהם. בהצלחה. 24.228.90.213 16:05, 28 ביוני 2015 (UTC)
יודעי דבר כותבים, שהתוכנה שבאתר הזה, אמורה לאפשר זאת, אך לא בדקתי אותה בפועל. kiwix.org/wiki/Main_Page --שיעשיחה י"א בתמוז ה'תשע"ה 21:57, 28 ביוני 2015 (UTC)

עזרה - תבניות[עריכה]

אולי היה אפשר ליצור ערך המכניס בתוכו את כל התבניות סימון בראשי הערכים כגון 'להשלים את כל הערך' או 'בעבודה מתמשכת וכיו"ב.--הנחה - שיחה 09:44, 30 ביוני 2015 (UTC)

החלפות[עריכה]

מה קורה? אתה יכול להזכיר לי איך משתמשים בבוט ההחלפות? --שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים ד' באב ה'תשע"ה, למניינם 14:56, 20 ביולי 2015 (UTC)

נזכרתי. יום נחמד. --שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים ד' באב ה'תשע"ה, למניינם 18:20, 20 ביולי 2015 (UTC)
שלום שלום. טוב לשמוע ממך. --שיעשיחה ה' באב ה'תשע"ה 00:59, 21 ביולי 2015 (UTC)

עדכון העמוד הראשי- ימי חב"ד ושאר ירקות ישנים[עריכה]

כיצד אפשר לעדכן? אמרו לי שאפשר תבנית תבנית, אבל לא מצאתי, --יחי המלך - שיחה 18:36, 16 בספטמבר 2015 (UTC)

הנה תבנית:השבוע בימי חב"ד. יש"כ. --שיעשיחה ד' בתשרי ה'תשע"ו 17:47, 17 בספטמבר 2015 (UTC)
תודה רבה, אבל אין לי אפשרות לערוך, אין לי הרשאות--יחי המלך - שיחה 18:04, 17 בספטמבר 2015 (UTC)
מוזר מאוד, אמור להיות לך. אתה נכנסת עם המשתמש שלך לדף האמור? --שיעשיחה ד' בתשרי ה'תשע"ו 18:40, 17 בספטמבר 2015 (UTC)
כן, זה דף מוגן--יחי המלך - שיחה 18:48, 17 בספטמבר 2015 (UTC)
נכון, אבל הוא פתוח למשתשמים ותיקים. אשנה את זה כך שכל אחד יוכל לערוך. בתקוה שלא יהיו השחתות. תנסה עוד 5 דקות --שיעשיחה ד' בתשרי ה'תשע"ו 18:57, 17 בספטמבר 2015 (UTC)
תודה שיע--יחי המלך - שיחה 19:07, 17 בספטמבר 2015 (UTC)
ערכתי, מה דעתך?--יחי המלך - שיחה 19:26, 17 בספטמבר 2015 (UTC)

יש"כ על נטילת היוזמה. משום מה יש כמה תאריכים מודגשים וכמה שלא. --שיעשיחה ד' בתשרי ה'תשע"ו 21:14, 17 בספטמבר 2015 (UTC)

אני ישב על זה היום--יחי המלך - שיחה 04:19, 18 בספטמבר 2015 (UTC)

האהל[עריכה]

שלום שייע, השארתי לך הודעה בשיחת האהל, אם תוכל להגיב בהקדם. יישר כח!

העתק מתוך הודעה שהשארתי לך בשיחה:האוהל#נסיעת הרבי לאוהל לאחר כ"ז אד"ר:
לשייע, אם תוכל להחזיר את הסיפור בחזרה. המקור לכך הוא עדותו של הרחי"ק, מופיע ביומן קבלת המלכות עמ' 352(?) בכ"ב מנחם-אב תשנ"ג.
נוסח השאלה המדוייק היה (ניתן לברר זאת בקלות, אני כותב מתוך הזיכרון), האם הרבי ימשיך לנסוע לאוהל כשישתפר המצב, והרבי השיב בחיוב [כלומר, החלק הראשון בשאלה מיותר]. יישר כח, הצלחה רבה.
אגב, אתה היית הראשון שהגיב בדיון על 'מקומו של הרבי', ומדוע זה נאלמת דום לאורך הדיון כולו?...--5778 - משיח נאו! - שיחה 19:56, 22 באוקטובר 2015 (UTC)--5778 - משיח נאו! - שיחה 19:58, 22 באוקטובר 2015 (UTC)

תבניות מחיקה[עריכה]

האם קיימת איזו תבנית מחיקה העשויה לערכים רגילים, שאינם עשויים למחיקה מהירה? שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים ה' בחשוון ה'תשע"ו, למניינם 02:28, 18 באוקטובר 2015 (UTC)

התבניות השתגעו[עריכה]

משום מה בכל התבניות המחולקות לשתי טורים (כגון תבנית תפילה ותבנית אירועים יהודיים), הוא מחלק אותם לשתיים בדיוק וזה מכער את פני האתר. אם תוכל לבדוק מהי הסיבה לכך אשמח. 213.151.52.14 05:10, 23 באוקטובר 2015 (UTC)

ערך וראיתם אותו[עריכה]

לדעתי דרוש מחיקה מיידית--חצקל. יחי המלך המשיח! - שיחה 00:01, 6 בדצמבר 2015 (UTC)

איחדתי את הערך [[בלע המוות] עם הערך חיים נצחיים, לערך חיים נצחיים (בלע המוות) (עדיין צריך הרבה עריכה). אתה מוזמן למחוק את השני.--חצקל. יחי המלך המשיח! - שיחה 00:43, 6 בדצמבר 2015 (UTC)
תודה על הפניית תשומת ליבי. אני רואה שכבר טופל. יחי --שיעשיחה כ"ד בכסלו ה'תשע"ו 13:42, 6 בדצמבר 2015 (UTC)

ערך 'פנסאים'[עריכה]

ראיתי שעלה ערך על הפנסאים ומחקת אותו היות והיה קצרמר. הייתי שמח לקבל את הקצרמר הזה לתיבת המייל שלי או שתעתיק אותו כאן כדי שיהווה בסיס לכתיבת הערך. תודה. להתראות - שיחה 13:03, 20 בדצמבר 2015 (UTC)

הערך שוחזר לארגז חול שלך.שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים ח' בטבת ה'תשע"ו, למניינם 21:53, 20 בדצמבר 2015 (UTC)

בקשות ממפעיל[עריכה]

האם תוכל בבקשה להתייחס לבקשת ההעברה שלי, וכן לדפים למחיקה , תודה בלונים.jpg רבה!כבושה בגולה הושענאועידת ליובאוויטש 10:01, 27 בדצמבר 2015 (UTC)

מחיקה, שלום היקר ביצע. העברה אני רואה שכבר עשית, יש"כ על התרומה הרבה והאיכותית למיזם. --שיעשיחה ט"ז בטבת ה'תשע"ו 18:31, 28 בדצמבר 2015 (UTC)

ישיבה בעמנואל[עריכה]

למה מחקת את התיקון שלי--יחי המלך המשיח 11:51, 1 בינואר 2016 (UTC) נכתב ע"י ד.ר ששכח לחתום את שמו.

לא מחקתי אלא שיפרתי את הניסוח. כתבתי שהישיבה פעלה בין השנים תשע"ג תשע"ה. וכך מובן שהיא נסגרה בתשע"ה. יש"כ על תרומתך לחב"פדיה. ובהצלחה בכל. --שיעשיחה כ"א בטבת ה'תשע"ו 21:53, 2 בינואר 2016 (UTC)

הערך דוד המלך[עריכה]

חסר בערך דוד המלך את הקישור למטה להערות שוליים, ואני לא מצליח לסדר את זה בגלל שיש לנו אינטרנט רימון.. ואגב הערך לא מקושר לאף קטגוריה.--די העכסטע צייט - שיחה 21:09, 2 בינואר 2016 (UTC)

טופל, יש"כ על תשומת הלב. --שיעשיחה כ"א בטבת ה'תשע"ו 22:25, 2 בינואר 2016 (UTC)

חייו הנצחיים של הרבי שליט"א!![עריכה]

הייתכן????? באתר חב"דפדיה היה כתוב כך?? רחמנא ליצלן!!!

מתוך חב"דפדיה:מדיניות וכללי כתיבה - על הרבי יש לכתוב בתואר -הרבי. ההדגשה בדבר נצחיות חייו של הרבי ותפקידו כמלך המשיח יופיעו בערכים הרלוונטיים.

צריך לשים מעקב על פרט זה כך שיופיע כאזהרה למפעילים באופן אוטומטי, או לחסום אפשרות לעריכת פרט זה באופן קבוע.

בברכת יתמו חטאים ולא חוטאים ומלאה הארץ דעה את ה' וראו כל בשר את האמת הנצחית והמוחלטת מיד ממש!! הקהל - שיחה 23:25, 30 בדצמבר 2015 (UTC)

לאחר עוד בדיקה אני מגלה שזה ניסיון חוזר ונשנה ע"י כמה כתובות IP שונות (ייתכן וזה אותו כותב), וכן בעוד מקומות בענין זה. נא לטפל כנ"ל בהקדם!!! יחי המלך! הקהל - שיחה 23:29, 30 בדצמבר 2015 (UTC)
הקהל שלום, אם מבוצעת השחתה חוזרת מכתובת IP קבועה היא נחסמת. כרגע לא מצאתי כתובת כזו. תזכור שכל אחד, גם ילד בן עשר יכול להכנס ולכתב בחב"דפדיה באנונימיות, כך שאין צורך להתרגש מכל שינוי נלוז כלל שיהיה, שמבוצע על ידי אנונימי כזה או אחר. פשוט לנטר ולשחזר. --שיעשיחה כ"ג בטבת ה'תשע"ו 22:47, 4 בינואר 2016 (UTC)