שיחת משתמש:שומרי אמונים

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

ב"ה


ברוכים הבאים לדף השיחה[עריכה]

שלום לכולם וברוכים הבאים לדף השיחה שלי.

בקשתי שטוחה לפניכם: למען הסדר הטוב: אם ברצונכם להגיב על:

  • דבר מה הקשור אלי.
  • עזרה במשהו ש(נראה לכם ש)אוכל לעזור.

תמיד ליחצו על ה" + " שבראש העמוד.

בברכה לשמירת האמונים.

ברוך הבא לחב"דפדיה[עריכה]

ההודעה האחרונה בדף השיחה של שומרי אמונים התקבלה מהמשתמש/ת איציק 770 בתאריך ד' בטבת ה'תשס"ט.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום שומרי אמונים, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ומקווים כי תיקח חלק בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון: חתימה2.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך תוכל לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

שומרי אמונים 08:50, 12 יוני 2007 (EDT)

נא לתרגם.[עריכה]

כעת העליתי את הערך "ספר תורה של משיח" ובו כמה קטעי שיחות באידיש, אם תוכל לתרגמם תועיל מאוד, תודה מראש בני

ישר כח. בני.

תשובה לבני[עריכה]

בדף השיחה שלך, הודעתי לך שהערך מוכן.

הערה: כדי לך לדעת להבא:

נושא חדש, כותבים בדף השיחה למטה. אך אם זה באותו נושא, יש להמשיך את השיחה באותו כותרת.

נ.ב. העברתי את תגובתך למקום המתאים.

ברוכים הבאים[עריכה]

את התבנית "ברוכים הבאים" כבר פירגנת לעצמך, מה שנותר לי הוא לאחל לך הצלחה רבה! --chabadnik - שיחה 12:56, 12 יוני 2007 (EDT)

הסרת קישורים 'אדומים'[עריכה]

ראיתי שכתבת שהסרת בכמה מקומות 'קישורים אדומים' מכיוון שהם לא ערוכים. זו טעות. בוויקי תמיד משאירים קישורים אדומים לערך שעדיין לא נערך וצריך להערך ואז כשמישהו נתקל ורוצה לערוך - הוא עורך. וגם אם לא ביום שהערך יכתב הקישור יהפך לכחול. --שניאור 12:13, 13 יוני 2007 (EDT)

תבנית בעבודה[עריכה]

בעקבות השורות שכתבת בערך מענדל פוטרפס יצרתי את התבנית "בעבודה". ברגע שתבנית זו מופיעה בראש העמוד, יודעים שאר המשתמשים שהערך בעבודה. אם אתה באמצע עבודה על ערך, רצוי לשים את התבנית הנ"ל, עד שתסיים לכתוב אותו. בכדי ליצור את התבנית בדף, תעתיק את הפקודה הבאה לראש הערך: {{בעריכה}}. הצלחה רבה. --chabadnik - שיחה 23:27, 18 יוני 2007 (EDT)

ברוך שובך למחוזותינו[עריכה]

ברוך שובך. הצלחה רבה. אגב, בערך תומכי תמימים אור יהודה ראיתי שהכנסת "תבנית בעבודה", כנראה שהתכוונת לתבנית "בעריכה". אמנם השם המתאים יותר הוא "בעבודה" ואשנה את העניין. --chabadnik - שיחה 20:03, 25 יולי 2007 (EDT)

ר' מענדל[עריכה]

משאר עוד הרבה מה לעבוד

הפניית תשומת הלב[עריכה]

בימים האחרונים החל להיבנות פורטל "הקהל", לרגל שנה זו - שנת "הקהל". אין צורך להרחיב בנחיצות ובדחיפות שיהיה בחב"דפדיה פורטל שכזה שכולל בתוכו את כל הקטגוריות והערכים העוסקים בענין זה ומביאים את החומר כולו מסודר לפני כל באי חב"דפדיה, ונקל לשער הנח"ר שיהיה מזה לאדמו"ר שליט"א מלך המשיח. הינך מוזמן לבקר בפורטל, לכתוב ערכים שזקוקים לשכתוב, ולהוסיף כיד ה' הטובה עליך בערכים הקיימים. יישר כח. איציק 770 * "הקהל את העם האנשים, הנשים והטף"