שיחת משתמש:רנ"ט

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
ההודעה האחרונה בדף השיחה של רנ"ט התקבלה מהמשתמש/ת חיים נהר בתאריך כ"ה בניסן ה'תשע"א.


אשמח לעזור בכל המצטרך. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), ט' בניסן ה'תשע"א 18:34, 13 באפריל 2011 (UTC)

תודה שאתה "עוזר" לי. אבל אני מבין בוויקיפדיה קצת יותר ממך, ובפרט שיש לי ידע רחב ומקיף יותר מאשר לך. מתי הגעת לליובאוויטש? אני כבר דורות רבים, אני לא יודע כמה אתה. לפי השם שלך... נו...

מה הידע שלך בויקיפדיה? יש לך ידע מקצועי? --בברכה, שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים י"א בניסן ה'תשע"א, למניינם 01:52, 15 באפריל 2011 (UTC)

הרבה יותר מאשר לך. אגב אתה וההוא מעלי זה אותו אחד בעצם? וגם.. איך ענית לי כ"כ מהר?

לא מדובר בשתי גופים שונים. ואם אתה שואל "איך ענית לי כ"כ מהר" סימן שאין לך כ"כ ידע בויקיפדיה, שכן לא שמעת על הדף ששמו "שינויים אחרונים". בברכה, שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים י"א בניסן ה'תשע"א, למניינם 01:55, 15 באפריל 2011 (UTC)

האם כוונתך ל: "לא, מדובר ב.." דהיינו שהתשובה שלילית, או: "לא מדובר ב.." דהיינו שהתשובה היא חיובית, שאתה והוא זה שתי גופים!?! (אגב ליתר דיוק, האם "גופים" כפשוטו? או לא)?

ולשאלתך הב', אני מעולם לא התיימרתי להיות מנהל שיש לו האפשרות לראות כל מה שזז ברחבי המיזם הזה, ברשמית קראת לזה: "שינויים אחרונים".

לשאלתך הא', לא, מדובר בשני גופים. לשאלתך הב' - ראה מיוחד:שינויים אחרונים, או לחילופין יש לנוחיותך קישור לדף זה, בתיבת הכלים שמצד הימין של המסך. אגב: בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון: 30px (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך תוכל לעצב בדף ההעדפות האישיות. --בברכה, שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים י"א בניסן ה'תשע"א, למניינם 02:31, 15 באפריל 2011 (UTC)
רנ"ט, קצת מתינות לא תזיק ואם זה ממש קשה, כדאי שתלמד את המשך תרנ"ט של אדמו"ר הרש"ב. בהצלחה! --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), י"א בניסן ה'תשע"א 11:56, 15 באפריל 2011 (UTC)

מספר הערות[עריכה]

מפני קדושת המועד!

לכבוד המשתמש הנכבד רנ"ט, שלום וברכה!

א. אני עוקב בעניין אחר התנהלותך בחבדפדיה, התנהלות שאיננה מכבדת כל עיקר, לא אותך ולא את הבימה שעליה אתה נושא את דבריך. אתה עולב על ימין ועל שמאל במשתמשים ותיקים בעלי רקורד מפואר ותרומה מכרעת ביצירה החשובה שנקראת חבדפדיה.

כאדם שבילה שעות רבות במקום, שהאתר קרוב לליבו ומכבד ומעריך את משתמשיו הותיקים, אני מוחה על התנהגותך החצופה ודורש שתתנצל בפני אותם משתמשים חשובים.

כל טענה שאינה נוגעת בגוף הדיון, אינה ראויה להיכתב, ולכן הדיון אודות עבר משפחתו של חיים נהר, הוא דיון פסול לפי כל קנה מידה, הן הלכתי והן ויקפדי. הלזה יקרא כתיבה ויקפדית מכובדת? בוש והכלם!

ב. בדף המשתמש, הצהרת שאתה רואה מטרה בפתיחת כמה שיותר ערכים על מנת שאחרים ישלימו ויערכו אותם. בפי נחות שני שאלות כעת:

למה? למי זה טוב שיהיו בחבדפדיה 10000 ערכים חלולים מתוכן וחסרי מידע? מי ירויח מכך? (אם נוציא מתוך החשבון את המשתמש שפתחם שיוכל לטפוח על שכמו ולומר: אנוכי, אנוכי ולא אחר הוא זה שהוסיף כך וכך ערכים בחבדפדיה...).

והשאלה השניה: מי? מי הם אותם אחרים מהם אתה מצפה שישלימו את ערכיך? מלאכי שמים? שדי שאול? או שמא עבדיך הנרצעים? הן אמת, לא עליך המלאכה לגמור, אבל אין אתה בן-חורין להבטל הימנה.

החותם למען הכבוד והאמת, אדג.

למרות ההערכה המרובה שיש לי לידידינו מר אדג, אני נאלץ לסייג את הדברים. אני לא חושב שהדברים שנכתבו - נכתבו במטרה להעליב, אני מבין את ההרגשה של משתמש חדש שכותבים לו "בה" והוא רוצה להבהיר שהוא כבר מנוסה במקום. אני מסכים שחסרה מעט מחשבה אודות הנימוס וכללי המקום.

עם זאת, אני מסכים שידידינו רנ"ט וודאי לא שם לב לכך שיתכן שדבריו אינם במקומם, כל דיון אודות פרטים אישיים אודות משתמש אינם מתאימים, ובטוחני שרנ"ט יתנצל על כך, למרות שאין לי כל ספק שדבריו לא פגעו באיש, מפני שאין שום סיבה שיפגעו באיש.

אני קורא לרנ"ט, להמשיך בפעילותו הכל כך מבורכת בחב"דפדיה. המשך והצלח! בברכה, שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים י"ז בניסן ה'תשע"א, למניינם 02:08, 21 באפריל 2011 (UTC)

עריכת דפי משתמש של משתמשים אחרים[עריכה]

שלום רנ"ט. אני בטוח שיש לך המון מה לתרום לנו, בנושאי ידע. אשמח תמיד לעמוד בכל מקרה לעזרתך, בפרט עם הרשאות המפעיל מערכת, שנותנים לי ידע לשחזר דפים מחוקים. ואנא, אל תערוך דפי משתמש של משתמשים אחרים, ובפרט בדברים שאינם מתוך אהבת ישראל. אם תצטרך עזרה כל שהיא, תאמר לי.

אשמח לתגובתך. --בברכה, שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים כ"ה בניסן ה'תשע"א, למניינם 05:13, 29 באפריל 2011 (UTC)

נחסמת[עריכה]

מכיוון שהמשכת להשמיץ משתמשים אחרים ולערוך את דפי המשתמש שלהם, נאלצתי לחסום אותך לשבוע. צר לי. --בברכה, שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים כ"ה בניסן ה'תשע"א, למניינם 05:18, 29 באפריל 2011 (UTC)

בקשה[עריכה]

יש לנו תורה, האוסרת לעשות את מעשיך. אנא ציית לדבריה! --בברכה, שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים כ"ה בניסן ה'תשע"א, למניינם 05:45, 29 באפריל 2011 (UTC)