שיחת משתמש:קער אַ וועלט היינט!

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
קער אַ וועלט היינט! ענה על ההודעה האחרונה בדף שיחתו בתאריך כ"ה בתשרי ה'תשע"ח.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום קער אַ וועלט היינט!, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ומקווים כי תיקח חלק בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון: חתימה2.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך תוכל לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד
הצלחה רבה.-- • על מצוות בטלות לעתיד לבוא כבר המלצת?? • הנחה •  לשיחה עימי  •  09:29, כ' באלול, ה'תשע"ז (11 בספט' למניינם), ימות המשיח

תמונה בחתימה[עריכה]

רצוי להימנע מתמונה בחתימה, בפרט בגודל הלא נוח שעשית. אם ממש קשה לך לוותר עליה אולי כדאי היה שתקטין. יישר כח • קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 12:53, י"א בתשרי ה'תשע"ח

כך חשבתי בהתחלה, אך ראיתי כי דבר דומה נעשה בעבר. הסרתי.--קער אַ וועלט היינט! - שיחה 13:07, 1 באוקטובר 2017 (UTC)

מתקפת עריכת ערכים[עריכה]

ראה אולם דיונים--Men770 - שיחה. כעת,י"א בתשרי ה'תשע"ח, 16:46 מגיע משיח! יחי המלך!

א.ראיתי כבר, אבל - וסלח לי על הבורות המחפירה... - אין לי שמץ של מושג מה הפרוש מתקפת עריכת ערכים!!! ב.כפי ששמת לב, לא אני פתחתי שם את הדיון...--קער אַ וועלט היינט! - שיחה 13:36, 1 באוקטובר 2017 (UTC)
א. ראה כאן חב"דפדיה:אולם דיונים/ארכיון 1#הצעה למתקפת עריכת ערכים--Men770 - שיחה. כעת,י"א בתשרי ה'תשע"ח, 19:55 מגיע משיח! יחי המלך!

== יישר מחיאת כף.png כוח!

==

על עריכותיך בערכי השנים! תמשיך כך!--Men770 - שיחה. כעת,י"א בתשרי ה'תשע"ח, 19:53 מגיע משיח! יחי המלך!

ריבוי הפניות[עריכה]

ריבוי ההפניות הן מיותרות. בפרט כשמדובר בשם לא מוכר בעליל כמו רבי ברוך אהרן טייטלבוים. יש לציין כי בפרט מאז שיש בתיבת החיפוש שלנו השלמה אוטמטית אין צורך להרבות בהפניות. --שלום - עליכם כ"ב בתשרי ה'תשע"ח, למניינם 19:12, 12 באוקטובר 2017 (UTC)

א.ישר כוח גדול שמצאת זמן במוצאי חג להפצת המעיינות! ב.הפניות מיותרות תמיד תוכל למחוק ואדרבה - האר עיני איזו הפניה מיותרת ובאיזו יש צורך.--קער אַ וועלט היינט! - שיחה 14:43, 15 באוקטובר 2017 (UTC)