שיחת משתמש:צמח! צמח! צמח!

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
ההודעה האחרונה בדף השיחה של צמח! צמח! צמח! התקבלה מהמשתמש/ת Men770 בתאריך י"ז בחשוון ה'תשע"ט.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום צמח! צמח! צמח!, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ומקווים כי תיקח חלק בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון: חתימה2.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך תוכל לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

--שיעשיחה י"ז בניסן ה'תשע"ח 14:06, 2 באפריל 2018 (IST)

הארות[עריכה]

יש"כ על תרומותיך לחב"דפדיה. כמה הארות.

1. כשמעלים תמונה רצוי לתת לה שם קצר, ותווים רגילים בלבד, ללא סימני פיסוק.

2. הסיבה שהתמונה שהעלית לא נכנסה לערך חשוב טוב יהיה טוב, היא כי הכנסת אותה ללא הסיומת בשם התמונה .jpeg. (כבר טיפלתי בזה אבל מסביר כדי שתדע להבא).

3. לגבי השינויים שעשית בערך על אדמו"ר הצ"צ. זה לא נכון למחוק את הפרמטרים מהתבנית או להוסיף להם חדשים, כי כל עניין התבנית היא אחידות. פרמטרים ריקים לא מוצגים בערך אך חשוב להותיר אותם.

בברכת א גוט מועד --שיעשיחה י"ז בניסן ה'תשע"ח 14:12, 2 באפריל 2018 (IST)

איך מוחקים דף לגמרי? בטעות פתחתי קובץ לארמון במקום ליצור לעצמי תיבת משתמש...--18 - שיחה 14:40, 3 באפריל 2018 (IST)

18, כדי למחוק דף לגמרי יש לפנות למפעילים. תכתוב איזה דף מדובר ונמחוק. בקשר לתיבות משתמש, לבדוק שאין תיבה כזו ואם אין תכתוב כאן איזו תיבה אתה צריך ואעזור לך--Men770 - שיחה - מייל. כעת,י"ט בניסן ה'תשע"ח, 13:18 מגיע משיח! יחי המלך!

סליחה שלא הבנת את שאלתי, אבל התכוונתי לעשות לעצמי תיבת משתמש, עם תבניות משתמש בדף משתמש 18, לא ליצור...--18 - שיחה 13:37, 4 באפריל 2018 (IST)

18, הדרך הפשוטה להוספת תיבת משתמש, היא יצירה של התיבה הזו לשימוש כללי והעתקה של הקוד בלבד לשם המשתמש שלך, יחד עם זאת אם מדובר בתבנית שלא נראה לך שמשתמשים אחרים ירצו אותה, או שסתם אתה לא מעוניין ליצור תבנית כללית, אתה יכול להעתיק את הקוד שיש בתיבות המשתמש הקיימות לדף המשתמש שלך, לבצע את השינויים הרצויים כגון להחליף מילים ותמונה, ואז תהיה לך תיבת משתמש, ללא יצירה של חדש. --שיעשיחה י"ט בניסן ה'תשע"ח 15:31, 4 באפריל 2018 (IST)

הבנתי, אבל איפה מוסיפים את התיבת משתמש? ומה הכוונה קוד בלבד? איזה קוד? להעתיק את הקוד לשם המשתמש, הכוונה לדף המשתמש? --18 - שיחה 18:32, 4 באפריל 2018 (IST)

תודה רבה, הצלחתי לעשות לעצמי תיבת משתמש בדף משתמש מס' 18.--יחי המלך! 18 = חי!!! חי בגוף גשמי! - שיחה 13:26, 5 באפריל 2018 (IST)