שיחת משתמש:פרידבערג/ארכיון 1

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש


ההודעה האחרונה בדף השיחה של פרידבערג/ארכיון 1 התקבלה מהמשתמש/ת פרידבערג בתאריך ט"ז בתמוז ה'תשע"ב.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום פרידבערג, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ומקווים כי תיקח חלק בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון: חתימה2.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך תוכל לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

אשמח לעזור בכל המצטרך. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), י"ד בחשוון ה'תשע"ב 07:03, 11 בנובמבר 2011 (UTC)

.

הערות[עריכה]

במקרה שהינך מוצא טעות או משפט לא נכון בערך, אל תהסס, תקן זאת בעצמך. שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים י"ד בחשוון ה'תשע"ב, למניינם 19:47, 11 בנובמבר 2011 (UTC)

תודה. אשתדל. פרידבערג - שיחה 20:15, 11 בנובמבר 2011 (UTC)

חזק ואמץ[עריכה]

--שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים כ"ו בחשוון ה'תשע"ב, למניינם 00:02, 23 בנובמבר 2011 (UTC)

לתשומת לבך: קטגוריה:תבניות. כמעט כל התבנית שיש בויקיפדיה יש אצלינו, אם אתה רואה תבנית נחוצה שאין כאן, הסב את תשומת ליבי. שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים ד' בכסלו ה'תשע"ב, למניינם 20:17, 30 בנובמבר 2011 (UTC)
ראיתי תודה! פרידבערג - שיחה 20:23, 30 בנובמבר 2011 (UTC)

קיבלת הרשאות להעלות תמונות - עלה והצלח[עריכה]

לתשומת לבך

קיבלת הרשאה להעלאת תמונות לחב"דפדיה.

תקוותנו כי הרשאה זו תהיה לך לעזר בשיפור ויעול המיזם.

בכדי להעלות תמונה, לחץ על השורה "העלאת קובץ לשרת" שבתיבת הכלים (מצידו הימני של המסך), או לחץ כאן.

לעזרה אודות העלאת תמונות ראו עזרה:העלאת תמונות. למידע על כללי זכויות היוצרים, ראו זכויות יוצרים של תמונות.


בשם הביורוקרט, שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים ו' בכסלו ה'תשע"ב, למניינם 17:36, 2 בדצמבר 2011 (UTC)

תודה רבה! פרידבערג - שיחה 19:06, 6 בדצמבר 2011 (UTC)

עיטור החב"דפד הבלתי לאה[עריכה]

כוכב מסתובב.gif

עיטור זה קיבלת על עבודתך הבלתי נלאית להוספת ערכים חדשיים ואיכותיים לחב"דפדיה!

על החתום שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים י"א בכסלו ה'תשע"ב, למניינם 19:41, 7 בדצמבר 2011 (UTC)

נקודה קטנה וחשובה![עריכה]

אני מעקב אחרי עבודתך במשך זמן האחרון, ואני רוצה להודות לך על כל הערכים שהוספת. דוקא גם לי, (לאחרי שמספר הערכים נשאר זמן רב מתחת ל-4.600) הי' הרעיון להוסיף ערכים, אבל בפועל לא הי' לי את הזמן והרעיון נשאר באויר.

בכל זאת אני רוצה להוסיף נקודה קטנה אבל חשובה. והיא, לפעמים מוסיפים ערכים, אבל בפועל הערך היא רק כמה שורות קצרות בלבד, ואין בערך כמעט שום מידע. נכון שלפועל מספר הערכים עולה, אבל במה? בערכים של 5 שורות! האם לא שווה לעבוד קצת יותר על כל ערך, בכדי שהערך יהי' קצת יותר מכובד? הרי עם קצת חיפוש שייך להוסיף הרבה פרטים על כל ערך וערך.

לדוגמה ר' אברהם אליהו אקסלרוד זכה ל-7 שורות! בחיפוש מהר באינטרנט מצאתי ב' מקומות שיש שם חומר ששייך להוסיף כאן: א. הרב שמעולם לא הגביה את עיניו. ב. ראשי פרקים מהתוועדות של הגה”ח הרב ר’ אברהם אלי’ אקסלרוד. (אם הייתי מחפש בספרי החסידים היית מוצא הרבה יותר, כמובן.) אבל האם לא שווה?

בדומה כבר כתבתי בדף השיחה של הרבנית חנה שניאורסון, כי גם שם ראיתי את אותה בעיה. (אולי הבעיה בגלל שהעורכים רוצים להוסיף את הערך בתור 'ערכים שכתבתי' ו'דפים ששיפרתי', ולכן ממהרים לגמור את הערך, בלי לבדוק האם יש מה להוסיף...).

אני לא רוצה להיות ה'בעל מוסר' של חב"דפדיה, ואני לא רוצה להגיד שאני יותר טוב מעורך פלוני או פלוני, אלא כותב בכנות לטובת האתר.

אני מקווה שדברי יקבלו באהבה, אם לא אז תדמיין כאילו אף פעם לא כתבתי את הדברים הנ"ל. --שמואל מונקס - שיחה 08:40, 8 בדצמבר 2011 (UTC)

מזדהה לגמרי שכרגע עיקר ההשקעה בחב"דפדיה צריכה להיות בהוספת תוכן ועריכת המידע, אך יחד עם זאת, משתמש שמתמחה בהוספת ערכים - דבר חשוב הוא ובלבד שלא יהיו בני שורה-שניים. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), י"ב בכסלו ה'תשע"ב 17:25, 8 בדצמבר 2011 (UTC)
מונקס, דבריך התקבלו באהבה רבה - עזה כרשפי אש, אני סובר כמוך גם אני חושב שעיקר ההשקעה בחבדפדיה צריכה להיות סביב שיפור הערכים (שמבחינתי כולל הוספת מידע ולא קשור כלל לסוג ולרמת הכתיבה), וגם הצעתי בשיחת המשתמש של חיים לייצור מיזם בתחום, וכנראה שדברי שם לא הובנו נכון, מה שכן אני לא אנציקלופדיה מהלכת אני עובד על שיפור הערכים ובמהלכם אני רואה שלאקסלרוד (חסיד גדול שזכה להערכה עצומה מהרבי) אין ערך אז כותבים את מה שרואים מיד או מה שזוכרים וכו', בכ"א חב"דפדיה זה כמו פאזל יותר פרטים כאן אז גם כאן יהיה יותר פרטים ואדרבה מעלים ערך עם קצת פרטים ע"מ שמי שיודע עוד יעלה.
בשורה התחתונה חסר לנו עוד זוגות ידיים על המקלדת...פרידבערג - שיחה 02:06, 9 בדצמבר 2011 (UTC)

תזכורת[עריכה]

ConstructionClock.PNG

שלום, הצבת תבנית {{בעבודה}} על הערך מנחם מענדל דוברבסקי ולא ערכת אותו כבר זמן רב. ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת למרבה הצער לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים כ' בכסלו ה'תשע"ב, למניינם 03:43, 16 בדצמבר 2011 (UTC)

שיחה:חותן[עריכה]

תגובתך בבקשה. שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים ט' בטבת ה'תשע"ב, למניינם 04:07, 4 בינואר 2012 (UTC)

אנא השב למייל[עריכה]

--שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים ט' בטבת ה'תשע"ב, למניינם 19:09, 4 בינואר 2012 (UTC)

תזכורת[עריכה]

ConstructionClock.PNG

שלום, הצבת תבנית {{בעבודה}} על הערך אור התורה (ספר) ולא ערכת אותו כבר זמן רב. ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת למרבה הצער לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה,

שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים כ"ט בשבט ה'תשע"ב, למניינם 06:34, 22 בפברואר 2012 (IST)

לצערי אין לי זמן לכך כרגע - רשמתי זאת בדף המשתמש שלי. בעז"ה לכשירחיב אשמח מאוד לחזור... פרידבערג - שיחה 23:38, 22 בפברואר 2012 (IST)

תמיד טוב ללמוד[עריכה]

בראש ובראשונה, כפי שאתה ודאי יודע התחלתי להשתמש רק בשבוע האחרון בחב"דפדיה, כך שאני עדיין לומד את האפשרויות. אם תעקוב אחרי דף התרומות שלי תוכל לראות, שבהתחלה רק עשיתי שינויי משפטים בתוך טקסט, אחרי זה גם למדתי איך עושים קישורים, כותרות, הוספת ערכים, העלאת תמונות, קישורים חיצוניים, ועכשיו, בזכותך, גם הערות שוליים. תודה רבה!

(ובנוגע לניחוש המוצלח יוסל'ה, הרי שגם אני יודע להפגין בקיאות, טוב, זה לא ממש חכמה כשעובדים מאותו מחשב...).

יחי המלך המשיח ובוקר טוב!זוננשיין - שיחה 10:12, 26 ביוני 2012 (IDT)