שיחת משתמש:מ. שניאורסאן

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
ההודעה האחרונה בדף השיחה של מ. שניאורסאן התקבלה מהמשתמש/ת שיע.ק בתאריך י"ט בסיוון ה'תשע"ז.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום מ. שניאורסאן, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ומקווים כי תיקח חלק בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון: חתימה2.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך תוכל לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

בהצלחה! --יוסי ג - שיחה 11:01, 19 בפברואר 2016 (UTC)

תמונת הצמח צדק[עריכה]

בפנים הערך נכתב ש"הרבי ציין פעם" שטעות נוספת בציור היא שהמשקפיים מונחים על הספר. מהו המקור ע"ז?--משתמש:מ. שניאורסאן - שיחה 14:06, 5 במאי 2016 (UTC)

חתימתך[עריכה]

אנא שנה את חתימתך, גם אם זהו שמך האמיתי, זה יכול להוות פגיעה במשתמשים אחרים. בנוסף לכך, אין השפעה להוספת דעה בדיון שנסגר לפני זמן רב (כוונתי לזה). • כתית למאורבית הבד 14:59, י"ט בסיוון, ה'תשע"ז (13 ביוני למניינם), ימות המשיח

ובהקדם. שלום - עליכם י"ט בסיוון ה'תשע"ז, למניינם 16:56, 13 ביוני 2017 (UTC)