שיחת משתמש:משהגולד

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
ההודעה האחרונה בדף השיחה של משהגולד התקבלה מהמשתמש/ת שיע.ק בתאריך ט"ז בתמוז ה'תשע"ז.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום משהגולד, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ותרומותיך יהיו השתתפות בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון חתימהמעודכן.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך ניתן לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

בהצלחה! --יוסי ג - שיחה 16:15, 7 בספטמבר 2015 (UTC)

דף משתמש[עריכה]

כתוב על עצמך.png
שלום משהגולד,

תודה על כתיבתך בחב"דפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך, תוכל גם להציג בו כמה מתיבות המשתמש, לבחירתך מכאן או מכאן. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה למשתמש:משהגולד.

בברכה,• מתעקשיםועידת ליובאוויטש 04:36, 4 בינואר 2016 (UTC)

יישר כח על עריכותיך[עריכה]

לא תמיד יש לי זמן לקרוא מה שאני כותב וזה תמי דטוב שמישהו עובר אחרי ומשפץ. יישר כח. להתראות - שיחה 13:37, 10 בינואר 2016 (UTC)

ברכת המזון[עריכה]

אולי כדאי להעביר את מה שכתבת בערך על ברכת המזון (ערך שזקוק לטיפול מידי!!!) לערך נפרד על מים אחרונים? • מתעקשיםועידת ליובאוויטש 16:37, 17 בינואר 2016 (UTC)

יישר כח על ההעברה. כעת הגיע הזמן לערוך את הפתיח, משהו כמו: "מים אחרונים הוא כינוי לשטיפת האצבעות קודם ברכת המזון על פי תקנת חכמים." ואז הסברת הסיבה לתקנה ע"פ נגלה - משום סכנה. ואח"כ בקבלה - הפרשה לקליפות כו'. והלאה כיד ה' הטובה עליך.• מתעקשיםועידת ליובאוויטש 21:00, 17 בינואר 2016 (UTC)


בבקשה עיין כאן, בקשר לערך החדש שהוספת..• מתעקשיםועידת ליובאוויטש 05:17, 19 בינואר 2016 (UTC)

כל הכבוד!!![עריכה]

על הערך החדש ושאר הערכים המבורכים. המשך להוסיף מידע חסידי חשוב, כך שישתלט הצבע הכחול, עד שייעלמו כל הערכים האדומים מהתבנית:עיירות ברוסיה הלבנה (וכן הלאה)...

אגב, בקשר לצבע האדום, יהיה כדאי אם תוסיף משהו בדף המשתמש שלך, ובכך תמחק את הצבע האדום בכל איזכור של שמך הק'. קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד 07:15, 7 בפברואר 2016 (UTC)

אצטרף למברכים והמתברכים שליט"א, ולכל העוסקים במלאכה, ובזאת אתכבד לבקש מכל מי שאכפת לו, למלא את הרשימה חב"דפדיה:בקשת ערכים, ובכך להקל על הרצון של מי שרוצה להכחיל את האתר... להתראות - שיחה 10:48, 8 בפברואר 2016 (UTC)
באמת יש מישהו שמשתמש ברשימה הנ"ל? חשבתי שהיא שוכבת כאבן שאין לה הופכין, וכל משתמש כותב את הערכים הקרובים לליבו. אם זה יעזור למישהו, אני יכול להוסיף לרשימה עשרות ערכים בכל נושא אפשרי. • קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד 10:29, 14 בפברואר 2016 (UTC)
דווקא כן. ובכל אופן זהו בבחינת 'שלח לחמך על פני המים'. להתראות - שיחה 14:13, 14 בפברואר 2016 (UTC)

ברוך הבא[עריכה]

כיף לראות אותך שוב, הרבה הצלחה בהמשך עבודת הקודש פוריה בכמות ובאיכות. • קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 11:15, כ"ח בתמוז, הקהל ה'תשע"ו

קטגוריות[עריכה]

יש לך מושג מה החילוק בין הקטגוריות ערכים בלימוד החסידות לבין תורת החסידות? שָׁלוֹם - חַסִידִִים מְשׂוֹחֲחִים כ"ט בתמוז ה'תשע"ו, למניינם 14:16, 4 באוגוסט 2016 (UTC)

אין לי מושג. לדעתי צריך לבטל אותו ולהעביר את כל הערכים בו לקטגוריה "תורת החסידות". ותודה מראש אם תעשה זאת. נכתב ע"י משה גולד ששכח לחתום את שמו.
Yes check.jpg טופל ובהזדמנות זו, יש"כ על העריכות הלשוניות הנחוצות עד למאוד באתרנו, בגן עדן ועוד --שיעשיחה ט"ז בתמוז ה'תשע"ז 21:00, 10 ביולי 2017 (UTC)