שיחת משתמש:מקושר

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

מעבר לתחתית הדף

ברוכים הבאים לדף השיחה של מקושר כאן תוכלו לכתוב לי על כל מה שאתם רוצים, ואני אשתדל לענות לכם כמה שיותר מהר...

ניתן לתקשר איתי גם במייל: mizm770@gmail.com

ההודעה האחרונה בדף השיחה של מקושר התקבלה מהמשתמש/ת חבר בתאריך כ"ד בתשרי ה'תשפ"א.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום מקושר, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ותרומותיך יהיו השתתפות בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון חתימהמעודכן.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך ניתן לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

בהצלחה מקושר, תעשה חיל! לאמטערנעצ'יק ● כתיבה וחתימה טובה, לשנה טובה ומתוקה!ליקוטי דיבורים, 15:34, י"א באלול, ה'תש"ף

שכויח, שכויח מקושר - שיחה, 15:36, י"א באלול, ה'תש"ף

ישר כח[עריכה]

ישר כח גדול על עריכותיך באתר. Like.png ! בדרך אגב, יש לכבודו מיל? יחי המלך המשיח.png  •  פארבריינגען חסידי  •  חב"ד על הזמן שלנו! 14:22, 2 בספטמבר 2020 (UTC)

אכן כן, לכבודי יש מייל: mizm770@gmail.com (שם בדוי כמובן). מקושר - שיחה, 15:33, י"ג באלול, ה'תש"ף

סתם הערה[עריכה]

כתוב בדף משתמש שלך בערכים ששיפרתי משמעותית: רפאל נחמן הכהן אהל תכל׳ס לא עשית שם שום דבר משמעותי חוץ מהוספת אות א בגנזבורג ששוחזרה על ידי חלוקת קונטרסים--יוסי מ.וקרא זה אל זה • י"ז באלול ה'תש"ף • 02:10, 6 בספטמבר 2020 (UTC)

הסתכלת רק בעריכות הראשונות??? אני מתפלא עליך, אתה נראה בחור רציני... מקושר - שיחה, 03:58, י"ז באלול, ה'תש"ף
ואני שמח להודיע לך שחלוקת קונטרסים לא שחזר כלום... מקושר - שיחה, 04:37, י"ז באלול, ה'תש"ף
מצטער, אך אני לא רואה שם שום עריכה שלך בנוסף להוספת אלף בגאנזבורג שאחר חלוקת לא שחזר, אך מחק בחזרה את האלף.--יוסי מ.וקרא זה אל זה • י"ז באלול ה'תש"ף • 13:13, 6 בספטמבר 2020 (UTC)
ב. ממש לא אכפת לי אם תגיד ששיפרת משמעותית, הערה זו היתה רק לבירור בובת קש, שבינתים (כל עוד אתה כותב ברצינות באתר) לא אעשה שימוש במידע זה.--יוסי מ.וקרא זה אל זה • י"ז באלול ה'תש"ף • 13:15, 6 בספטמבר 2020 (UTC)
סימן שאלה.png מקושר - שיחה, 13:20, י"ז באלול, ה'תש"ף
אין לי כל כונה להסביר, כי אני יודע שהבנת טוב, מקווה שגם תפנים--יוסי מ.וקרא זה אל זה • י"ז באלול ה'תש"ף • 13:37, 6 בספטמבר 2020 (UTC)
אם אתה אוהב לתקוע משפטים 'מפוצצים' וללכת, שיהיה לך בהצלחה. אני מצידי, לא רוצה לריב איתך בדיוק בחודש אלול. אז נפרד שנינו, אני עם עריכותיי ואתה עם משפטיך, ושיהיה לך "כתיבה וחתימה טובה...". בהצלחה! סוף דיון.png סוף דיון --מקושר - שיחה, 13:44, י"ז באלול, ה'תש"ף
נפלא מאד! מקוה שקלטת שזו טרום אזהרה--יוסי מ.וקרא זה אל זה • י"ז באלול ה'תש"ף • 13:54, 6 בספטמבר 2020 (UTC)
סלח לי, אך נראה שכבודו אוהב לריב... אבקש להפסיק עם זה, כי אני לא אוהב. אם תכתוב משהו, אני פשוט יתעלם. מצאת מה לעשות עכשיו? סוף דיון.png סוף דיון!! מקושר - שיחה, 13:55, י"ז באלול, ה'תש"ף
אכן אין לי זמן לריב, יש לי מלא ערכים חשובים שעלי להוסיף הערתי לך הערה (ורמזתי לעוד אזהרה) ואתה החלטת שהתחלתי במריבה עמך (אגב מאד יפה שתחת משתמש זה אתה רוצה להמנע ממריבות, ברצינות.)--יוסי מ.וקרא זה אל זה • י"ז באלול ה'תש"ף • 14:10, 6 בספטמבר 2020 (UTC)

משתמש יקר[עריכה]

יישר כוח על עריכותיך באתר. ניכר עליך שאתה יחסית חדש, ומתבלבל כאן מעט בעריכות. אני ממליץ שתפתח את החממה, ומאמין שתחכים שם רבות. שיהיה לך בהצלחה!--סמליל.png חסיד ליובאוויטש · שיחה · עושים סדר בליובאוויטש 17:32, 9 בספטמבר 2020 (UTC)

יישר כוח על העידוד. על מה הנך מתכוון? (ואני לא חדש באתר, אני מכיר אותו כבר מס' חודשים, רק בלי משתמש...) מקושר - שיחה, 11:00, כ"א באלול, ה'תש"ף

ניקוד הניגונים[עריכה]

שלום לידידי משכבר הימים. יישר כח על מיזם הניגונים. שמתי לב שיש הרבה ניגונים שצריך לְנַקֵד את מילות הניגון, לטיפולך. אליהו ב. - שיחה, 14:16, כ"ב באלול, ה'תש"ף 14:16, 11 בספטמבר 2020 (UTC)

יישר כוח על ההכוונה. הוסיף גם אותו למיזם. מקושר - שיחה, 14:18, כ"ב באלול, ה'תש"ף
תוכל להיות מהמשתמשים המֵנַקדֶים? --מקושר ~ שיח סוד 11:35, 13 בספטמבר 2020 (UTC)
באופן כללי אני מתעסק בכתיבת ערכים. אם אני יכנס לאיזה ניגון באופן אקראי אני ישתדל. לא באופן שיטתי. אליהו ב. - שיחה, 11:59, כ"ד באלול, ה'תש"ף 11:59, 13 בספטמבר 2020 (UTC)
בסדר. אם תוכל תודיע לי (פשוט אני לא יודע איזה משתמשים יודעים לְנַקֵד...) --מקושר ~ וועד המקושרים 12:04, 13 בספטמבר 2020 (UTC)

אזהרה[עריכה]

אזהרה!
שים לב!
עריכתך חרגה מהכללים המקובלים בחב"דפדיה ולכן היא שוחזרה. אנו מאמינים שדבר זה נעשה בתום לב ומקווים שלא יחזור על עצמו.

אם לדעתך נפלה טעות או שיש להציג את הדברים באופן אחר, הינך מוזמן להעלות את הנושא לדיון בדף השיחה.

באם יש לכם הערות לגבי הודעה זו או שאתם חושבים שאינה נכונה, אנא כיתבו זאת כאן!

חל איסור מוחלט לערוך דפי שיחות.--סמליל.png חסיד ליובאוויטש · שיחה · עושים סדר בליובאוויטש 11:54, 13 בספטמבר 2020 (UTC)

לא ידעתי שאסור... אשתדל להבא לא לעשות את זה מקושר שחותם מחוץ לחשבונו - 14:17, כ"ד באייר, ה'תשפ"ב (25 במאי למניינם), ימות המשיח
מצוין--סמליל.png חסיד ליובאוויטש · שיחה · עושים סדר בליובאוויטש 11:57, 13 בספטמבר 2020 (UTC)

תרומותיך הנכבדות[עריכה]

החלטתי שעדיף למחוק את כל הקטע, אם ממש תרצה (להשאר במלחמה) אז תחזיר. וזה למרות הכללים, כי יש מקרים יוצאי דופן.

עכ"פ אני חוזר ומבקש שתפסיק להלחם איתי ולנסות לעקוץ ועוד בגלל ש... כפי שבקשתיך כבר כמה פעמים במייל, ואם לא אז אפנה למפעיל וחבל... ~ חב"דניק ~ בית חב"ד פתוח ~ 16:38, ג' בתשרי, ה'תשפ"א

בובות קש[עריכה]

זאבי מינצברג היקר, אני חושב שאתפוס עם אביך שיחה "קטנה" (אני מכיר אותו) שיחנך אותך קצת. תפסיק לפתוח דפי משתמש חדשים כל שנייה!! יחי המלך המשיח.png  •  פארבריינגען חסידי  •  חב"ד על הזמן שלנו! 17:23, 21 בספטמבר 2020 (UTC)

זה זאבי? מניין לך חסיד של הרבי --שמואל חיים 4.pngשיחהבא נראה אתכם מעיזים ללחוץ על הכפתור הזה... 18:05, 21 בספטמבר 2020 (UTC)
ואני אדבר עם דוד שלך...--סמליל.png חסיד ליובאוויטש שיחה הנה משיח בא 18:07, 21 בספטמבר 2020 (UTC)
אתה יכול לשאול את חלוקת קונטרסים.. זה זאבי, והפעם הוא הגזים לגמרי! זה הבובת קש השלישית שלו בתוך פחות מחודש! וזה אחרי שהוא "התנצל" והבטיח שזה לא ישנה על עצמו! יחי המלך המשיח.png  •  פארבריינגען חסידי  •  חב"ד על הזמן שלנו! 18:38, 21 בספטמבר 2020 (UTC)
אני כבר גיליתי את זה מזמן, ורמזתי לו עבות בדף שיחתו, והוא מחק את זה עיינו כאן--יוסי מ.וקרא זה אל זה • ג' בתשרי ה'תשפ"א • 19:32, 21 בספטמבר 2020 (UTC)
לאחר דיבור ארוך על הנושא עם א' המפעילים, לא יחסמו אותו כיוון שהוא לא הצביע בצורה כפולה משני משתמשים. מה שמפריע לי, היא שבמקום להתחיל לערוך משהו לענין, וד"ל... ~ חב"דניק ~ בית חב"ד פתוח ~ 19:44, ג' בתשרי, ה'תשפ"א
Yes check.jpg מצטרף . אני והחברותא שלי חב"דניק בדקנו לאחר שעלו לנו חשדות בנושא זה לאור כך שרוב פעולותיו של מקושר זה מריבות והטרדות באתר לצערינו, וגילנו שזה בובת קש שלו. שיהיה בהצלחה לכולנו--סמליל.png חסיד ליובאוויטש שיחה הנה משיח בא 07:57, 22 בספטמבר 2020 (UTC)

חסימה[עריכה]

ז.מ. שלום.

נחסמת עקב הפרת הכללים, מחיקת דברים שכתבו לך בדף השיחה, ופתיחה חוזרת של בובת קש.

אנחנו ממש לא רוצים להגיע לשם, אבל אם תנסה לפתוח כאן שוב שם משתמש נאלץ לפתוח בהליך מאוד לא נעים: לפנות מחלקת ה-abuse (שימוש לרעה) של חברת האינטרנט שלך וולהגיש תלונה. הם מתייחסים בחומרה רבה למעשי השחתה, שהם עבירה פלילית בהתאם לחוק המחשבים. זאת מבלי להתייחס לצורך לעדכן את הוריך.

אם אתה רוצה לחזור ולערוך באתר עליך לפנות אלי באופן פרטי באימייל או בטלפון המופיעים בדף השיחה שלי. במידה ואכן תרצה לחזור לאתר, תוכל לבצע פניה זו רק בעוד חודש מהיום דהיינו בד' חשון. נא לא לפנות אלי לפני כן.

בברכת גמר חתימה טובה --שיעשיחה ד' בתשרי ה'תשפ"א 20:58, 22 בספטמבר 2020 (UTC)