שיחת משתמש:מנחם בר"י

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
ההודעה האחרונה בדף השיחה של מנחם בר"י התקבלה מהמשתמש/ת חלוקת קונטרסים בתאריך ט"ז בשבט ה'תשפ"ב.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום מנחם בר"י, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ותרומותיך יהיו השתתפות בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון חתימהמעודכן.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך ניתן לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

נכתב על ידי פולע (שיחה) בשעה 16:42, י"ד בטבת, ה'תשפ"א (29 בדצמ' למניינם).

ברוך הבא[עריכה]

שלום לך משתמש בר"יא, אנו שמחים על הצטרפותך לצוות חב"דפדיה! נשמח לעמוד לרשותך באם תהיה לך שאלה כלשהי בהמשך. בהצלחה! ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 18:35 • ט"ז בטבת ה'תשפ"א

העובר[עריכה]

שלום מנחם. הערך שיצרת 'שוקד על לימודו‏‏' הועבר למרחב האישי שלך, לאור כך שאינו מוכן. אתה מוזמן לעבוד עליו ולהשקיע בו, ובעז"ה תוציא אותו לאור. בהצלחה רבה! נכתב על ידי פולע (על הא ועל דא) בשעה 09:22, א' בשבט, ה'תשפ"א (14 בינו' למניינם).

קובץ הרב שטינזלץ[עריכה]

לגבי הקובץ שרצית לשים בערך עדין אבן ישראל-שטיינזלץ, זה לא עובד ככה שאתה כותב שם וזה שם לך את התמונה, אתה צריך להעלות אותה מהעלאת קובץ, (בקישורים בצד שמאל למטה) ולאחר מכן תוכל להכניסו בערך, ראה: עזרה:העלאת קובץ מדיה.-נכתב ע"י: מר"ש ~ יחי המלך המשיחשיחהמגיע לי מזל טוב! • 09:28, א' בשבט, ה'תשפ"א (14 בינו' למניינם), ימות המשיח

כמות עריכות[עריכה]

כל כמה עריכות אני מקבל הודעה? ואגב: כמה עריכות יש לי? מנחם בר"י - שיחה, 08:27, י"ג בשבט, ה'תשפ"א 08:27, 26 בינואר 2021 (UTC)

בעריכה ראשונה, בעריכה העשר, בעריכה ה100 ובעריכה ה1000 יותר מזה אני לא יודע כי לא הגעתי לשם, זה על השאלה השניה: תראה בהעדפות שלך ב"פרטי המשתמש" בפסקה: "מידע בסיסי" "מספר עריכות".-נכתב ע"י: מר"ש ~ יחי המלך המשיחשיחה • 08:36, י"ג בשבט, ה'תשפ"א (26 בינו' למניינם)
ואיך אני בודק עכשיו כמה עריכות יש לי?
זה על השאלה השניה: תראה בהעדפות שלך ב"פרטי המשתמש" בפסקה: "מידע בסיסי" "מספר עריכות"--נכתב ע"י: מר"ש ~ יחי המלך המשיחשיחה • 10:09, י"ג בשבט, ה'תשפ"א (26 בינו' למניינם)

כמות עריכות 2[עריכה]

איך בודקים כמה עריכות יש לי עכשיו? מנחם בר"י - שיחה, 10:00, י"ג בשבט, ה'תשפ"א 10:00, 26 בינואר 2021 (UTC) מנחם בר"י - שיחה, 10:03, י"ג בשבט, ה'תשפ"א 10:03, 26 בינואר 2021 (UTC)

תראה בהעדפות שלך ב"פרטי המשתמש" בפסקה: "מידע בסיסי" "מספר עריכות"--נכתב ע"י: מר"ש ~ יחי המלך המשיחשיחה • 14:31, י"ג בשבט, ה'תשפ"א (26 בינו' למניינם)

שאלה[עריכה]

איך מגיעים למידע בסיסי? נכתב ע"י מנחם בר"י ששכח לחתום את שמו.

הכי למעלה יש לך סרגל עם קישורים (יש שם למשל את הקישורים "מנחם בר"י" פעמון(התרעות) מסך(הודעות) "שיחה" "העדפות" וכו') תלחץ על העדפות! שם תראה את ה"מידע בסיסי". -נכתב ע"י: מר"ש ~ יחי המלך המשיחשיחה • 19:18, י"ג בשבט, ה'תשפ"א (26 בינו' למניינם)

מיכל וישצקי[עריכה]

שלום וברה. הערך שיצרת הועבר למרחב האישי שלך, לאור כך שאינו בשל להיות במרחב הראשי. אתה מוזמן להרחיב ובעז"ה בל"B כאשר יהיה מוכן נוציא אותו למרחב הראשי. בהצלחה. נכתב על ידי פולע (שיחה) בשעה 08:52, ט"ו בשבט, ה'תשפ"א, 28 בינו' למניינם.

חיוך.jpg [עריכה]

👍שכויח על עריכותך בערכי התאריכים!! ראית כמה עריכות יש לך?-נכתב ע"י: מר"ש ~ יחי המלך המשיחשיחה • 06:36, ט"ז בשבט, ה'תשפ"א (29 בינו' למניינם)

לא מנחם בר"י - שיחה, 09:03, ט"ז בשבט, ה'תשפ"א 09:03, 29 בינואר 2021 (UTC)
חבל, אם אתה רוצה לכתוב תשובה על תכתוב בפסקה נוספת אלא תכתוב באותה פסקה עם הזחה. -נכתב ע"י: מר"ש ~ יחי המלך המשיחשיחה • 09:08, ט"ז בשבט, ה'תשפ"א (29 בינו' למניינם)
ראה כאן ברשימה (הרשימה הזו נמצאת אצלך הכי למעלה):
אתה רואה (אצלך למעלה) את המילה "העדפות" לחץ שם:
ושם תוכל לראות כמה עריכות יש לך.-נכתב ע"י: מר"ש ~ יחי המלך המשיחשיחה • 10:24, כ"ב בשבט, ה'תשפ"א (4 בפבר' למניינם)

ושוב.. הועבר.[עריכה]

שלום. כפי ששמת לב, הערך שיצרת הועבר לאישי עקב אי התאמה למדיניות. בעיון קל בדף שיחתך ובתרומותיך, תגלה כי יצרת הרבה ערכים שהועברו לאישי. אנא, קבל את ההערות והביקורת בהבנה, תתייחס אליהם, ואל תוסיף עוד ועוד ערכים בלתי ערוכים. באם תמשיך להתעלם מהערות שנותנים לך, נאלץ לראות זאת כהשחתה. חב"דפדיה אינה מיזם הכחלת ערכים אם לא הובן, אם כי לכל ערך אשר מתאים למדיניות יש מקום בשמחה, בלבד שיתאים כנ"ל ויהיה ערוך בצורה אנציקלופדית. במצב כזה, ערכים המתווספים ומצבם אינם ראוי, לא מועיל לאתר, אלא ההפך - גורם נזק. אנא, למד אודות העריכה באתר, ערוך כראוי, ואז נשמח לראות את הערכים שלך, במצב ראוי. בהצלחה רבה! נכתב על ידי פולע (שיחה) בשעה 09:36, י"ח בשבט, ה'תשפ"א, 31 בינו' למניינם.

אם תרצה ליצור ערכים שאינם גמורים או לא מתאימים לחב"דפדיה תוכל ליצור אותם באישי (משתמש:מנחם בר"י/שם הערך שתרצה ליצור באישי עד שיהיה מוכן) -נכתב ע"י: מר"ש ~ יחי המלך המשיחשיחה • 09:46, י"ח בשבט, ה'תשפ"א (31 בינו' למניינם)
אם תרצה ליצור ערכים שאינם גמורים או לא מתאימים לחב"דפדיה, תכתוב אותם במחשב שלך. חב"דפדיה אינה אמורה להוות כמחסן לכל כותב, אלא אם כן הוא מתכנן ליצור ערך, וכל דבר שיכול להועיל בשביל לממש זאת, יכול להיות לו לעזר, אך לא מחסן טיוטות. נכתב על ידי פולע (שיחה) בשעה 09:54, י"ח בשבט, ה'תשפ"א, 31 בינו' למניינם.

שאלה דחופה[עריכה]

ברצוני לדעת איך שמים תמונה בערך? אנא ענה לי בהקדם האפשרי.נכתב ע"י: מנחם בר"י ~ חסיד חב"ד

אם תוכל בבקשה לשנות את צבע חתימתך? שלא יהיה מבלבל, תודה -נכתב ע"י: מר"ש ~ יחי המלך המשיחשיחה • 09:19, כ"ז בשבט, ה'תשפ"א (9 בפבר' למניינם)
איך משנים?
אני יכין לך קישור טוב? תבחר מפה צבע שאתה אוהב: חב"דפדיה:צבעים -נכתב ע"י: מר"ש ~ יחי המלך המשיחשיחה • 09:22, כ"ז בשבט, ה'תשפ"א (9 בפבר' למניינם)
ככה טוב? נכתב ע"י: מנחם בר"י ~ חסיד חב"ד
תוכל לענות לי על השאלה הראשונה? מנחם בר"י ~ חסיד חב"ד
א. מצויין! ב. בדפי שיחה נהוג להזיח תגובה באמצעות סימן נקודתיים (:) בתחילת התגובה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה הקודמת, נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם. ג. אתה רוצה להעלות תמונה חדשה או לשים בערך תמונה קיימת? -נכתב ע"י: מר"ש ~ יחי המלך המשיחשיחה • 09:39, כ"ז בשבט, ה'תשפ"א (9 בפבר' למניינם)
תמונה חדשה נכתב ע"י מנחם בר"י ששכח לחתום את שמו.
ראה: עזרה:העלאת תמונות. -נכתב ע"י: מר"ש ~ יחי המלך המשיחשיחה • 09:52, כ"ז בשבט, ה'תשפ"א (9 בפבר' למניינם)

חתימה[עריכה]

נא לחתום עם תאריך ושעה ולשים קישור לדף השיחה שלך ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 11:38 • כ"ז בשבט ה'תשפ"א

מרחב פרטי[עריכה]

במרחב הפרטי נמצאים ערכים פרטיים ולא נוגעים בהם. משאירים אותם במקומם ולא מעבירים אותם למרחב הראשי ללא אישור בעליהם ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 23:45 • ב' באדר ה'תשפ"א

רשימה לבנה[עריכה]

תוכלו להוסיף את http://chabadpedia.co.il לרשימה הלבנה? נכתב ע"י מנחם בר"י ששכח לחתום את שמו.

יש לכתוב בקשות מעין אלו כאן בפסקה "בקשות לטיפול". -נכתב ע"י: מר"ש ~ יחי המלך המשיחשיחה • 16:46, ג' באדר, ה'תשפ"א (15 בפבר' למניינם)
ובכלל זה קישור לאתר עצמו אז הוא ברשימה הלבנה בודאי.-נכתב ע"י: מר"ש ~ יחי המלך המשיחשיחה • 16:47, ג' באדר, ה'תשפ"א (15 בפבר' למניינם)
אכן האתר כבר נמצא ברשימה הלבנה, אתה יכול לראות שאם אתה מצליח לשים קישור שלם ולשמור זה אומר שזה כבר נמצא ברשימה ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 19:26 • ג' באדר ה'תשפ"א

שמואל גורביץ (מלבורן)[עריכה]

Sandbox.png
תודה על תרומתך לחב"דפדיה. עם זאת, הערך שמואל גורביץ (מלבורן) שכתבת אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. הערך שכתבת הועבר ממרחב הערכים אל משתמש:מנחם בר"י/‏שמואל גורביץ (מלבורן).

ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את הערך, ולשם כך מומלץ לקרוא את המדריכים הכתובים העוסקים בכתיבת ערכים חדשים:

אם ברצונך לקבל סיוע אישי ניתן לפנות לאחד המשתמשים בחב"דפדיה באמצעות דף השיחה, או לבקש סיוע בדף החממה.

לאחר שהערך יורחב ויתוקן וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בחב"דפדיה - רק אז ניתן יהיה להחזירו למרחב הערכים. בברכה, ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 06:12 • ט"ו בשבט ה'תשפ"ב

יש אפשרות להעביר את הדף ממשתמש למרחב הערכים נכתב ע"י מנחם בר"י ששכח לחתום את שמו.
הועבר, ישר כח על ההרחבה ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 07:07 • ט"ז בשבט ה'תשפ"ב