שיחת משתמש:מישקפופר

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
ההודעה האחרונה בדף השיחה של מישקפופר התקבלה מהמשתמש/ת יואל בתאריך ט"ז באב ה'תשס"ט.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום מישקפופר, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ומקווים כי תיקח חלק בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון: חתימה2.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך תוכל לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד
--chabadnik - שיחה 18:16, 10 יוני 2007 (EDT)

תזכורת: "דברי חכמים בנחת נשמעים".--מישקפופר 18:14, 10 יוני 2007 (EDT)

בבקשה ממך, אם אתה לא יודע מה אתה כותב, תמנע מעצמך את הכתיבה ומאיתנו את הבלבול. תודה רבה. --chabadnik - שיחה 18:18, 10 יוני 2007 (EDT)
אתה צודק במאה אחוז! מתנצל! טעות שלי! סליחה. המשך הצלחה רבה. --chabadnik - שיחה 18:37, 10 יוני 2007 (EDT)

תבנית: למחיקה[עריכה]

ראיתי את הערותיך בדפי השיחה של הערכים "אבימלך (מלך פלישתים)" ו"אגדה". ישנה תבנית שנקראת "למחיקה". כל ערך שאתה חושב שאינו מתאים, בבקשה אכנס את התבנית הזאת. בכדי להכניס את התבנית אתה צריך לכתוב בראש העמוד כך: {{למחיקה}}. ברגע שתעשה "שמור דף" תופיע התבנית בראש העמוד.

יחד עם הכנסת התבנית, אתה צריך להכניס את הסיבה - מדוע הערך מועמד למחיקה. המפעולה הזאת תתבצע כך: "((למחיקה|סיבה=הערך לא שייך לחסידות חב"ד}}". במקום המילים "הערך לא שייך לחסידות חב"ד" אתה מכניס את הסיבה שנראת לך. (לדוגמא כנס לדף העריכה של הערך יד לאחים ותראה את הפקודה). ניסיונות אתה יכול לבצע בארגז החול.

אגב, ברגע שהכנסת את התבנית הנ"ל, הערך משתייך באופן אוטומטי לקטגוריה:ערכים המיועדים למחיקה. הצלחה רבה בהמשך. --chabadnik - שיחה 13:07, 11 יוני 2007 (EDT)

דף הפניה[עריכה]

עניתי לך בדף השיחה שלי. --chabadnik - שיחה 00:26, 14 יוני 2007 (EDT)

סמכויות auser[עריכה]

נוספו לך סמכויות auser, סמכויות שמאפשרות לך להעלות קבצים לממשק ועוד כמה אפשרויות שיקלו עליך את העבודה באתר. המשך הצלחה רבה! --chabadnik - שיחה 21:07, 1 יולי 2007 (EDT)

הפניית תשומת הלב[עריכה]

בימים האחרונים החל להיבנות פורטל "הקהל", לרגל שנה זו - שנת "הקהל". אין צורך להרחיב בנחיצות ובדחיפות שיהיה בחב"דפדיה פורטל שכזה שכולל בתוכו את כל הקטגוריות והערכים העוסקים בענין זה ומביאים את החומר כולו מסודר לפני כל באי חב"דפדיה, ונקל לשער הנח"ר שיהיה מזה לאדמו"ר שליט"א מלך המשיח. הינך מוזמן לבקר בפורטל, לכתוב ערכים שזקוקים לשכתוב, ולהוסיף כיד ה' הטובה עליך בערכים הקיימים. יישר כח. איציק 770 * "הקהל את העם האנשים, הנשים והטף"

הצעה, אנא חווה דעתך[עריכה]

באולם הדיונים, תחת כותרת המשנה "הצעה למתקפת עריכת הערכים". יואל * משנה חב"דפדית על רגל אחת