שיחת משתמש:לכתחילה

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
ההודעה האחרונה בדף השיחה של לכתחילה התקבלה מהמשתמש/ת שלום בתאריך ד' באב ה'תשע"ו.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום לכתחילה, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ותרומותיך יהיו השתתפות בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון חתימהמעודכן.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך ניתן לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

אל תתפעל! -- דָּרַךְ כּוֹכָבשיחה • 12:44, י"ד בתמוז, הקהל ה'תשע"ו (20 ביולי למניינם), ימות המשיחיחי המלך המשיח!

אזהרה!
אזהרה!
עריכותיך החוזרות ונשנות מהוות עבירה על הכללים המקובלים ונחשבות להשחתה. באם לא תשנה את סגנון כתיבתך בהתאם למקובל, נאלץ לחסום אותך!
באם יש לכם הערות לגבי הודעה זו או שאתם חושבים שאינה נכונה, אנא כיתבו זאת כאן!

--אהבת ישראל - מיר ווילן משיח יעצט - משתמש:שלמה חיים לשעבר - הצטרפו למיזם של חב"דפדיה: א חסידישע פארבריינגען 10:48, 20 ביולי 2016 (UTC)

חבר יקר, אנא אל תציב אזהרות שאינך יכול לממשן. במיוחד, כאשר באמצעותן אתה מנסה להסתיר את הנהגתך הבריונית ולהטיל את האשמה על משתמשים חדשים שכל חפצם הוא לתרום ולהיטיב עם חב"דפדיה, שהרשות והזכות בה נתונה לכל אחד לערוך ולכתוב. -- דָּרַךְ כּוֹכָבשיחה • 12:44, י"ד בתמוז, הקהל ה'תשע"ו (20 ביולי למניינם), ימות המשיחיחי המלך המשיח!
שטרן, כל מילה באזהרה נכונה!--אהבת ישראל - מיר ווילן משיח יעצט - משתמש:שלמה חיים לשעבר - הצטרפו למיזם של חב"דפדיה: א חסידישע פארבריינגען 16:12, 20 ביולי 2016 (UTC)
אם אתה מתעקש, אז אסביר במילים יותר ברורות: הכלל, כאשר נוצרת מלחמת עריכה (דהיינו: אחד משחזר, השני משחזר את השחזור וכן הלאה), יש לעבור לדף השיחה ולפתח דיון בהצדקת השחזור או השינוי, ובינתיים להשאיר את הערך בגירסתו כפי שהיה לפני ההוספה הנתונה במלחמה.
במקרה זה, נעשה שינוי בערך תומכי תמימים המרכזית כפר חב"ד (שלדעתי האישית אינו נכון ואינו מוצדק). לכתחילה שחזר, וחצקל ביטל. מכאן ואילך מוטל הערך במלחמה, ולפי הכללים, משחזרים לגירסא היציבה. לכתחילה, אם כן, פעל בדיוק לפי הכללים, ואילו אתה ביטלת את עריכתו מתוך נימוק בריוני וחסר טעם. -- דָּרַךְ כּוֹכָבשיחה • 19:12, י"ד בתמוז, הקהל ה'תשע"ו (20 ביולי למניינם), ימות המשיחיחי המלך המשיח!
אני דן לכף זכות את חבר. כנראה שלא שם לב להתפתחות העניינים. שָׁלוֹם - חַסִידִִים מְשׂוֹחֲחִים י"ד בתמוז ה'תשע"ו, למניינם 23:37, 20 ביולי 2016 (UTC)
ואני תמה עליו, שלאחר שהוסבה תשומת ליבו לענין, לא רק שלא הביע התנצלות חברית נאותה, אלא עוד שחזר את אזהרתו?! -- דָּרַךְ כּוֹכָבשיחה • 19:10, ג' באב, הקהל ה'תשע"ו (7 באוג' למניינם), ימות המשיחיחי המלך המשיח!

עריכה מנייד[עריכה]

שים לב, שכאשר עורכים ממכשיר נייד ישנם פעמים רבות טעויות ברווחים, פיסוק וכו'. השתדל להמנע מהם. בהצלחה רבה ותודה על תרומותיך! בתקווה שאתה עוקב אחרי דף השיחה שלך, בשונה מהרבה משתמשים עם נייד...קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 09:35, כ"ג בתמוז, הקהל ה'תשע"ו

רווח[עריכה]

כשאתה כותב תגובה, עליו ללחוץ לפני כן אנטר ולכתוב שורה חדשה, כך:

תגובה.

ולא כך::תגובה.

הבנת? שָׁלוֹם - חַסִידִִים מְשׂוֹחֲחִים ד' באב ה'תשע"ו, למניינם 23:36, 8 באוגוסט 2016 (UTC)