שיחת משתמש:לית מחשבה תפיסא ביה

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
ההודעה האחרונה בדף השיחה של לית מחשבה תפיסא ביה התקבלה מהמשתמש/ת קרייזי אבאוט משיח בתאריך כ"ה בניסן ה'תש"ף.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום לית מחשבה תפיסא ביה, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ותרומותיך יהיו השתתפות בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון חתימהמעודכן.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך ניתן לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

בברכה, ● חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח שליט"א • כ"ה בניסן ה'תש"ף • 22:48, 19 באפריל 2020 (IST)

שמירה[עריכה]

ברוך הבא לחב"דפדיה. הנושא שבחרת לכתוב, שמירה (קראון הייטס) חשוב ביותר, וחסרונו הורגש בחב"דפדיה. אלא שכדי שיהיה ראוי לערך צריך להיות מלא יותר ולא רק כמה שורות, כפי שתוכל לראות את הסגנון והמבנה המקובל אם תסתובב קצת בין הערכים המוצלחים בחב"דפדיה. העברתי את הערך למרחב הפרטי שלך, כפי הנהוג כאן, שכשמתחילים ערך שעדיין אינו מלא מרחיבים אותו במרחב הפרטי, וכשמגיע לשלימותו מעבירים אותו למרחב הכללי. בהצלחה רבה! -- קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 23:11, כ"ה בניסן ה'תש"ף