שיחת משתמש:לוי

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
ההודעה האחרונה בדף השיחה של לוי התקבלה מהמשתמש/ת Chabadnik בתאריך כ"ה בסיוון ה'תשס"ז.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום לוי, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ומקווים כי תיקח חלק בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון: חתימה2.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך תוכל לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד
--Chabadnik 12:42, 10 יוני 2007 (EDT)


שלום וברכה. ראיתי שהגבת ב[[שיחה:פורטל:תומכי תמימים|דף השיחה של הערך תומכי תמימים]] על כמה שינויים שצריכים להעשות, ועל כמה עניינים שצריכים להוסיף בערך. הערך הנ"ל אינו מוגן וממילא גם ביכולתך לשנות ולהוסיף. אשמח לעזור בכל שאלה בדף השיחה שלי. הצלחה רבה. --chabadnik - שיחה 21:43, 10 יוני 2007 (EDT)

אני שם לב שיש לך הערות - חיוביות לגמרי - בהרבה מקומות. חבל על העבודה הכפולה, בכל דף שאיננו מוגן אתה יכול לבצע את השינויים בעצמך. הצלחה. --chabadnik - שיחה 21:56, 10 יוני 2007 (EDT)