שיחת משתמש:יעקב פריידסון

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
ההודעה האחרונה בדף השיחה של יעקב פריידסון התקבלה מהמשתמש/ת כתית למאור בתאריך ט' בניסן ה'תשע"ו.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום יעקב פריידסון, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ותרומותיך יהיו השתתפות בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון חתימהמעודכן.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך ניתן לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

בהצלחה!

אגב, הרשאה להעלאת תמונות מתקבלת אוטומטית אחרי 300 עריכות. --יוסי ג - שיחה 14:03, 8 ביוני 2015 (UTC)

ולמשתמשים מיוחדים כמוך אפשר לסדר פרוטקציה... קריצה.jpg . פשוט תפנה למנהל המערכת בדף חב"דפדיה:בקשות ממפעיל מערכת#הרשאות ובעזרת ה' יתנו לך תוך יום-יומיים, ואולי אפילו פחות. בהצלחה מופלגה ויישר כח על כל התרומות הנפלאות שלך. להתראות - שיחה 15:28, 8 ביוני 2015 (UTC)
כשרוצים לחתום בדפי שיחה, אפשר ללחוץ על האייקון השלישי משמעל מעל לדף העריכה, או לחילופין להשתמש בארבע טילדות. בהצלחה. 24.228.90.213 20:03, 8 ביוני 2015 (UTC)
יעקב ברוך הבא חיוך.jpg , קיבלת הרשאה להעלאת תמונה. ראה גם עזרה:העלאת קובץ מדיה, כמו"כ חשוב להקפיד על כללי זכויות יוצרים של חב"דפדיה. בברכה --שיעשיחה ל' בסיוון ה'תשע"ה 20:47, 17 ביוני 2015 (UTC)

שם משתמש[עריכה]

לגבי שינויים שנעשים ע"י אנונימיים מתייחסים יותר בחשדנות, וכן זה מקשה על התקשור.

ואגב, כאלו דברים כדאי לעשות בדף השיחה ולא בדף המשתמש..  •  מתעקשים  •  ועידת ליובאוויטש 16:16, 17 באפריל 2016 (UTC)