שיחת משתמש:יעקב בן שמואל/אליעזר מנחם מן שך

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

כמדומני שבדף זה נחצה קו אדום.. • כתית למאורבית הבד 15:01, ג' בטבת, ה'תשע"ז (1 בינו' למניינם), ימות המשיח

וזאת משום?
ישנם אין ספור התבטאויות של הרבי עליו, ואין סיבה שהם לא יופיעו כאן. זאת מלבד החובה להוקיע את מעשיו בריש גלי וכו'. (אגב, ערכים כמו זה זה זה וזה הם לא פחות גרועים...) יעקב בן שמואל - שיחה 15:18, 1 בינואר 2017 (UTC)
על ה'זה' השני והשלישי אני חולק. להתראות - שיחה 16:19, 1 בינואר 2017 (UTC)
נו, עדיין יש את הראשון והרביעי... יעקב בן שמואל - שיחה 16:34, 1 בינואר 2017 (UTC)
ואני חולק גם על הרביעי! ההשוואה בין אמ"מ לחזון איש ולגר"א מזלזלת! מילא תשווה לזה שהרש"ב אישר להגיד עליו ארור.. אפריילכען חנוכה! אני אוהב כל יהודי - יחי המלך המשיח ג' בטבת ה'תשע"ז
נו, הבאת דוגמא נוספת, לא ראיתי את הערך קודם. הדוגמא הרביעית היא המקור למלחמה בחסידות, כך שבוודאי היא בעייתית. בכל אופן - חב"דפדיה צריכה להקיף את כל הנושאים שקשורים בחב"ד, ועד כמה שאני יודע - המנוול הזה קשור לחב"ד בהחלט. אני מבין את הניראות הבעייתית של העניין, אך אם תחשבו שניה תבינו שאני צודק. יעקב בן שמואל - שיחה 18:46, 1 בינואר 2017 (UTC)
אני מסכים לדעת חבר, ההשוואה בין אמ"מ (שסך הכל גרם לעורר מחדש את השנאה) לבין הגר"א (שהתחיל את כל המחלוקת, התיר דם החסידים כמים, וגרם בפועל להריגת שש חסידים בשווינציאן) בהחלט מזלזלת באמ"מ (אין ברצוני כלל לדבר על החזון איש). אני מסכים לחלוטין לדעת פותח הערך שצריך להיות ערך עליו. וראה תגובתי לקמן למחיקה. שף ויתיבקאנפרענץ רום 22:23, 1 בינואר 2017 (UTC)
ואגב, אני מוחה בתוקף על הזה השני. שף ויתיבקאנפרענץ רום 22:26, 1 בינואר 2017 (UTC)
מישהו יודע מי המחרחר ריב שעורר את השנאה (רח"ל) נגד החזו"א??--הנחה - שיחה 10:55, 2 בינואר 2017 (UTC)

הצילו!!![עריכה]

לאיפה הידרדרנו שמישהו בחב"דפדיה חולם לעשות ערך כזה??? אפריילכען חנוכה! אני אוהב כל יהודי - יחי המלך המשיח ג' בטבת ה'תשע"ז

מילא ליצור דף בו יופיעו כל ההסברים והציטוטים מדוע הוא רע רשע משוקץ ומתועכב מכחיש האמת, אבל איך מלאך לבך ששמו יופיע בצמוד לשמך בכל דפי השיחה והדיונים עד להעלאת/מחיקת הערך?! להתראות - שיחה 19:11, 1 בינואר 2017 (UTC)
רק בנות עושות כ"כ הרבה סימני קריאה ושאלה!• כתית למאורבית הבד 19:24, ג' בטבת, ה'תשע"ז (1 בינו' למניינם), ימות המשיח

מחיקה[עריכה]

יעקב, גם לנעשה במרחב המשתמש האישי יש גבול. אם תרצה, אשלח לך את הטקסט שכתבת במייל, אבל אין להכניס אותו לחב"דפדיה. לכשירווח זמני אתייחס לטיעונים ולדיונים שהיו קודם. --שיעשיחה ג' בטבת ה'תשע"ז 21:56, 1 בינואר 2017 (UTC)

שיע, אני מתנגד בתוקף! צריך בפירוש שכל אחד שיחפש את שמו באינטרנט יוודע למעשיו האמיתיים (ואגב, אם וכאשר ישוחזר הערך, מומלץ לנעול אותו). שף ויתיבקאנפרענץ רום 22:25, 1 בינואר 2017 (UTC)
לשון הועדה הרוחנית, בתשובה לשאלתי: "אין מקום כלל לערך זה!!!".
במענה לשאלה מה עם זה X 4, לכן צריך לנסח דף מדיניות, בדף תהיה בין השאר התייחסות על מה ראוי ומה לא ראוי לכתוב בחב"דפדיה. ונבקש כמובן, שההחלטות יהיו מנומקות באופן של יועץ ולא רק באופן של שופט. קדימה לעבודה... --שיעשיחה ד' בטבת ה'תשע"ז 07:05, 2 בינואר 2017 (UTC)