שיחת משתמש:חסיד שוטה

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

בית מועד לכל חי[עריכה]

איוב ל,כג. וע"ד בחילופי אתוון אח"ד, מלשון "הילכו שנים יחדו בלתי אם נועדו" (עמוס ג, ג)

ההודעה האחרונה בדף השיחה של חסיד שוטה התקבלה מהמשתמש/ת 95.86.105.80 בתאריך ט' באלול ה'תשע"ה.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום חסיד שוטה, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ותרומותיך יהיו השתתפות בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון חתימהמעודכן.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך ניתן לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

--בברכה, שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים כ"ד בכסלו ה'תשע"א, למניינם 00:36, 1 בדצמבר 2010 (UTC)

חתימה[עריכה]

א. תודה על תרומותיך הנכבדות לחב"דפדיה.

ב. בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון: חתימהמעודכן.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך תוכל לעצב בדף ההעדפות האישיות. --בברכה, שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים כ"ד בכסלו ה'תשע"א, למניינם 00:36, 1 בדצמבר 2010 (UTC)

הרשאות[עריכה]

לתשומת לבך

קיבלת הרשאה להעלאת תמונות לחב"דפדיה.

תקוותנו כי הרשאה זו תהיה לך לעזר בשיפור ויעול המיזם.

בכדי להעלות תמונה, לחץ על השורה "העלאת קובץ לשרת" שבתיבת הכלים (מצידו הימני של המסך), או לחץ כאן.

לעזרה אודות העלאת תמונות ראו עזרה:העלאת תמונות. למידע על כללי זכויות היוצרים, ראו זכויות יוצרים של תמונות.


--chabadnik - שיחה 12:57, 2 בדצמבר 2010 (UTC)

תרומה אדירה[עריכה]

אני מלא התפעלות מתרומתך האדירה לבניית חב"דפדיה הפצת תורת החסידות, קירוב הגאולה השלימה. בברכה, שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים כ"ו בכסלו ה'תשע"א, למניינם 06:10, 3 בדצמבר 2010 (UTC)

ארגז חול אישי[עריכה]

על ידי לחיצה על הקישור הזה: משתמש:חסיד שוטה/ארגז חול. באם אתה מתכנן ריבוי ארגזי חול. לנוחיותך, ניתן למספרם; משתמש:חסיד שוטה/ארגז חול 1, משתמש:חסיד שוטה/ארגז חול 2 וכן על זה הדרך. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), ה' בטבת ה'תשע"א 20:56, 12 בדצמבר 2010 (UTC)

תודה רבה. פשוט לא הייתי בטוח שמותר לי סתם ככה לייצר דפים שהם לא ערכים תשע"א = ביאת משיח. אין ביאה ללא משיח, אין משיח ללא ביאה. - שיחה 21:19, 12 בדצמבר 2010 (UTC)

קטגוריה:ימי חב"ד[עריכה]

ראה שיחת קטגוריה:ימי חב"ד. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), כ' בטבת ה'תשע"א 18:31, 27 בדצמבר 2010 (UTC)

בכלל כדאי לדון על אופן ארגון הקטגוריה ההיא; לדעתי אפי' באולם הדיונים. מה דעתך? --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), כ' בטבת ה'תשע"א 18:39, 27 בדצמבר 2010 (UTC)
שים לב, שבעקבות החלטה שהתקבלה באולם הדיונים, הוחלט לאחד את רוב הערכים על הימים - כלומר כמו למשל "י' בכסליו תקל"ב" והם ימחקו. הוסף לשיקול דעתך. בברכה, שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים כ' בטבת ה'תשע"א, למניינם 22:01, 27 בדצמבר 2010 (UTC)
כמו כן, לא מומלץ להכביר בעבודות, שיעילותם טרם הובררה. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), כ' בטבת ה'תשע"א 22:27, 27 בדצמבר 2010 (UTC)

קטגוריה:דפי הפניה[עריכה]

בשביל מה זה נחוץ? --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), י"ב בשבט ה'תשע"א 17:37, 17 בינואר 2011 (UTC)

כדי לרכז את כל הערכים שמצד אחד צריכים להיכתב, ומצד שני אינם מסומנים באדום כי יש דף הפניה. חסיד שוטה - בית מדרש'. תשע"א = ביאת משיח. אין ביאה ללא משיח, אין משיח ללא ביאה. י"ב בשבט ה'תשע"א.
לא עדיף לעשות רשימה בדף פרטי? --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), י"ב בשבט ה'תשע"א 20:03, 17 בינואר 2011 (UTC)
ככה כל פעם שמישהו מחפש ערך ויש לו במקום דף הפניה הוא יכול על המקום לסמן אותו כערך עתידי. גם כשהופכים דף הפניה לערך, ככה לא שוכחים למחוק אותו מהרשימה - הוא נמחק ממילא. כמובן שאם זה בכ"ז רק מסרבל את המערכת אפשר לוותר על הרעיון... חסיד שוטה - בית מדרש. תשע"א = ביאת משיח. אין ביאה ללא משיח, אין משיח ללא ביאה. י"ב בשבט ה'תשע"א.
דווקא רעיון טוב. מקווה שהמפנים יזכרו את האופציה הזו. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), י"ב בשבט ה'תשע"א 20:12, 17 בינואר 2011 (UTC)

ראה[עריכה]

שיחה:ראשי תיבות. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), י"ב בשבט ה'תשע"א 21:36, 17 בינואר 2011 (UTC)

אגב, לחיצה על הסימון "+" שבראש הדף, פותחת פיסקה חדשה עם כותרת, בתחתית הדף. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), י"ב בשבט ה'תשע"א 21:49, 17 בינואר 2011 (UTC)
כן, שמתי לב כבר, וזה אכן מציק לי... חסיד שוטה - בית מדרש. תשע"א = ביאת משיח. אין ביאה ללא משיח, אין משיח ללא ביאה. י"ב בשבט ה'תשע"א.
אם תשים זאת בראש העמוד, זה פחות יציק לך. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), י"ב בשבט ה'תשע"א 22:09, 17 בינואר 2011 (UTC)
בכל מקרה ההערות שוליים בסוף. חסיד שוטה - בית מדרש. תשע"א = ביאת משיח. אין ביאה ללא משיח, אין משיח ללא ביאה. י"ג בשבט ה'תשע"א.
אכן, כדאי גם להימנע מהערות שוליים בדפי שיחה. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), י"ג בשבט ה'תשע"א 20:02, 18 בינואר 2011 (UTC)

תבנית:~[עריכה]

למה לא לקרוא לה תבנית:=? --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), י"ד בשבט ה'תשע"א 19:36, 19 בינואר 2011 (UTC)

בודאי שיותר טוב. מדוע באמת לתבנית:! לא קוראים תבנית:|? חשבתי שאולי ישסיבה והיא שייכת גם כאן. חסיד שוטה - בית מדרש. תשע"א = ביאת משיח. אין ביאה ללא משיח, אין משיח ללא ביאה. י"ד בשבט ה'תשע"א.
תוך כדי כתיבה שמתי לב שזה עושה בעיות רק לגבי {{!}} ולא לגבי {{~}}. אכן - אם תוכל תשנה את שם התבנית. חסיד שוטה - בית מדרש. תשע"א = ביאת משיח. אין ביאה ללא משיח, אין משיח ללא ביאה. י"ד בשבט ה'תשע"א.
לא יודע מדוע, אך סימן קריאה דומה לקו אנכי. החלפתי את שם התבנית. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), י"ד בשבט ה'תשע"א 19:44, 19 בינואר 2011 (UTC)
נראה לי שכיוון שהסימן | הוא מפריד בתוך שם התבנית, לדוג': {{כתב קטן|אני קטן}} הוא לא מבין שבמקרה כזה: {{|}} הכוונה לשם התבנית ולא למפריד. חסיד שוטה - בית מדרש. תשע"א = ביאת משיח. אין ביאה ללא משיח, אין משיח ללא ביאה. י"ד בשבט ה'תשע"א.
בכל אופן - כל הכבוד.jpg יישר כח גדול. חסיד שוטה - בית מדרש. תשע"א = ביאת משיח. אין ביאה ללא משיח, אין משיח ללא ביאה. י"ד בשבט ה'תשע"א.
יפה מאוד. נשמע הגיוני. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), י"ד בשבט ה'תשע"א 19:52, 19 בינואר 2011 (UTC)

אינרפדיה[עריכה]

שלום חסיד שוטה, באופן זמני הסרתי את הקישורים לאינרפדיה, שהוא יוזמה מבורכת מאוד, אך צעירה מידי בכדי שנקשר אליה. הצעתי שנמתין מספר חודשים ונראה שהמיזם אכן מתפתח ולא מתמלא בספאמים ושאר מרעין בישין. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), ז' באדר א' ה'תשע"א 03:16, 11 בפברואר 2011 (UTC)

מה זה אינרפדיה? 95.86.105.80 13:56, 24 באוגוסט 2015 (UTC)