שיחת משתמש:חסיד טהור

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
ההודעה האחרונה בדף השיחה של חסיד טהור התקבלה מהמשתמש/ת שלום בתאריך י"ד בתשרי ה'תשע"ג.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום חסיד טהור, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ותרומותיך יהיו השתתפות בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון חתימהמעודכן.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך ניתן לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

ר'ובן - שיחה 22:11, 27 בספטמבר 2012 (IST)

ברוך הבא[עריכה]

ברוך בואך. שים לב, במקום לעשות רווח בתחילת פסקה עדיף להזיח נקודתיים בהתחלה. ברשימה כמו שאתה עשית של בנים וכו' עדיף לשים כוכבית בתחילת השורה. ערב טוב ובהצלחה רבה ומופלגה בפעילותך כאן. ר'ובן - שיחה 22:18, 27 בספטמבר 2012 (IST)

אבא דוד גורביץ[עריכה]

ביטוי כמו "בשנות הכופים" אינו ביטוי אנציקלופדי ויש לו למצוא לו תחליף. כמו כן אשמח אם יהיה לך עוד חומר להוסיף, וכן פרטים בסיסים כמו תאריך ומקום לידה וחינוך. תודה רבה שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים י"ד בתשרי ה'תשע"ג, למניינם 06:14, 30 בספטמבר 2012 (IST)