שיחת משתמש:חסידים

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
ההודעה האחרונה בדף השיחה של חסידים התקבלה מהמשתמש/ת שלום בתאריך כ"ד בסיוון ה'תשע"א.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום חסידים, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ותרומותיך יהיו השתתפות בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון חתימהמעודכן.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך ניתן לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

אשמח לעזור בכל המצטרך. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), י"ב בשבט ה'תשע"א 01:54, 17 בינואר 2011 (UTC)

הוספת הקשר לחב"ד[עריכה]

האם תוכל להוסיף בערך פסוק לי פסוקך, מידע חבד"י, שיתאים אותו לחב"דפדיה? אני לא בטוח, שעצם זה שהספר חובר ע"י חסיד חב"ד, קושר אותו לחב"דפדיה. נסה נא למצוא מידע נוסף. מחכה לתגובתך. --בברכת תודה על כל העבודה הברוכה, שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים ט' באייר ה'תשע"א, למניינם 17:04, 13 במאי 2011 (UTC)

לצערי יש כ"כ הרבה ערכים בחב"דפדיה שלא קשורים לחב"ד... לגופו של ענין, אני חושב שאם המנהג הובא בספר המנהגים והוא כתוב בגוף הערך, הקשר לחב"ד ברור. אם אמצא עוד משהו, אני יוסיף בעז"ה.--חסידים - שיחה 10:29, 15 במאי 2011 (UTC)

אין ערך בחב"דפדיה שלא קשור לחב"ד, ואם כן, יש להציב עליו תבנית מחיקה ולמוחקו. --בברכה, שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים י"א באייר ה'תשע"א, למניינם 18:42, 15 במאי 2011 (UTC)

קובץ:שערי לימוד החסידות.jpg[עריכה]

הקובץ שהעלית אינו מציג תמונה. כדאי לבדוק האם הייתה בעיה בהעלאה וא"כ להעלות שוב. תודה. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), י"א באייר ה'תשע"א 11:27, 15 במאי 2011 (UTC)

אינו מציג תמונה? מה זה אם לא תמונה? לא ברור!--חסידים - שיחה 14:54, 15 במאי 2011 (UTC)

אצלי זה מציג דף לבן, גם כשאני שומר על המחשב. אתה רואה תמונה ברורה? --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), י"א באייר ה'תשע"א 14:59, 15 במאי 2011 (UTC)

מוזר. אני רואה תמונה ברורה לגמרי, גם במחשב ממנו העלתי וגם במחשבים אחרים. הייתי מציע שעוד מישהו יגיב פה.--חסידים - שיחה 16:56, 15 במאי 2011 (UTC)

גם אני רואה תמונה ברורה. הבעיה היא אצלך חיים. --chabadnik - שיחה 17:36, 15 במאי 2011 (UTC)
מצטרף לקודמי. --בברכה, שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים י"א באייר ה'תשע"א, למניינם 18:41, 15 במאי 2011 (UTC)
ממש מעליב שרק אני לא רואה.. מחר אבדוק זאת במחשב אחר. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), י"א באייר ה'תשע"א 19:27, 15 במאי 2011 (UTC)
גם אני רואה את התמונה, ובאמת תמהתי מדוע לא מופיעה תמונת הספר בערכו. בפרט שכעת נוכחתי שכבר העלו תמונה לשרת. זלמן - שיחה
מצטרף למקהלה... - גם אצלי התמונה ברורה (ובד"כ אצלי יש לא מעט תמונות לא ברורות). מוזר..---בואו לעזרת ולהרחבת המשיח! חסיד חב"ד - חדר אורחים
החזרתי לערך. במחשב אחר אני רואה את התמונה. אני חושב שאתלונן לביטוח על המחשב.. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), י"ב באייר ה'תשע"א 12:41, 16 במאי 2011 (UTC)
ושוב בענייני מחשבים - חב"דפדיה:ספר אורחים. --בברכה, שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים י"א בסיוון ה'תשע"א, למניינם 23:08, 13 ביוני 2011 (UTC)

אולם דיונים#דרוש[עריכה]

--בברכה, שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים כ"ד בסיוון ה'תשע"א, למניינם 18:31, 26 ביוני 2011 (UTC)