שיחת משתמש:חסוי

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
חסוי ענה על ההודעה האחרונה בדף שיחתו בתאריך כ"ו בחשוון ה'תשע"ב.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום חסוי, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ומקווים כי תיקח חלק בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון: 23px (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך תוכל לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

נא כתבו את הערותיכם-הארותיכם כאן.

שלום עליך[עריכה]

נהנה מעבודתך הברוכה כאן. שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים כ"ה בחשוון ה'תשע"ב, למניינם 23:58, 22 בנובמבר 2011 (UTC)

נו נו. עוד לא כל כך עבדתי כאן... חסוי - - שיחה 06:53, 23 בנובמבר 2011 (UTC)

מיזם היסטוריה[עריכה]

לתשומת ליבך: בעבר החל משתמש כלשהו לרכז את תולדות חב"ד במיזם חב"דפדיה:מיזמי חב"דפדיה/תולדות חסידות חב"ד. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), כ"ו בחשוון ה'תשע"ב 11:28, 23 בנובמבר 2011 (UTC)

תודה רבה על הקישור, כרגע אין לי זמן אך אעבור עליו ואכניס את הרלוונטי, דווקא משום שאני פוחד משקיעת המיזם אני מתחיל בארגז החול. חסוי - - שיחה 11:34, 23 בנובמבר 2011 (UTC)