שיחת משתמש:חנוך

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
ההודעה האחרונה בדף השיחה של חנוך התקבלה מהמשתמש/ת חלוקת קונטרסים בתאריך י"ז בסיוון ה'תש"ף.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום חנוך, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ותרומותיך יהיו השתתפות בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון חתימהמעודכן.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך ניתן לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

--שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים ל' בתשרי ה'תשע"ה, למניינם 16:51, 24 באוקטובר 2014 (UTC)

תודה ובקשה[עריכה]

שלום ר' חנוך. אני רואה שאתה מטפל בערך על הרב פרץ העכט. בכל-אופן חשוב להשיג תמונה זה משפר את הערך משמעותית. מלבד זאת נא להוסיף בבקשה נתונים עובדתיים ופחות תיאורים (זה אנציקלופדיה). בכל-אופן תודה על הערך המחכים. ואם צדקתי ואכן מדובר בסבא... אז אולי סוף סוף מישהו (הכוונה אתה...) ירים את הכפפה ויכתוב על אביו של פרץ - הרב יהושוע העכט הוא אבי כל משפחת העכט? (סבא רבא. לא?). תודה! פרידבערג - שיחה 08:00, 26 באוקטובר 2014 (UTC)