שיחת משתמש:חי חיים

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
ההודעה האחרונה בדף השיחה של חי חיים התקבלה מהמשתמש/ת שלום בתאריך כ"א באדר ה'תש"ע.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום חי חיים, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ותרומותיך יהיו השתתפות בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון חתימהמעודכן.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך ניתן לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

אשמח לעזור בכל המצטרך. --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שוחח עימי) 19:56, 13 בינואר 2010 (UTC)

צורת ניהול שיחה[עריכה]

ראה שיחת משתמש:Sh12#צורת ניהול שיחה! --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שוחח עימי) 11:51, 26 בינואר 2010 (UTC)

סליחה[עריכה]

דף השיחה שלך נראה כמו מכתבאה של ילד בכיתה א'. הייתי ממליץ לך לסגנן אותו ולמחוק מילים החוזרות על עצמן יותר מידי. הרבי ללא ספק רצה מאוד משיח והוא הסתפק ב"נאו" בודד בכל פעם שהזכיר זאת. לתשומת ליבך. --95.86.116.233 14:32, 7 במרץ 2010 (UTC)

צודק ר' חי חיים. הכל לפי המצב, והרגש בשעת הכתיבה, ורמת הציפיה. (הרבי היה מוח שליט על הלב, ואין מביאים ראיה מדכוותיה בענין זה.) --ראשית ואחרית שלום - סוכת שלום 19:59, 7 במרץ 2010 (UTC)