שיחת משתמש:חיה שרה

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
ההודעה האחרונה בדף השיחה של חיה שרה התקבלה מהמשתמש/ת Men770 בתאריך ו' בניסן ה'תשע"ט.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום חיה שרה, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ומקווים כי תיקח חלק בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון: 23px (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך תוכל לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

מעגל הסיפור החסידי[עריכה]

חיה שרה, שמחתי לראות את המידע שנוסף בערך, ורציתי לעדכן שהעברתי את המידע מהכותרת 'הוצאה לאור' (שמתייחס בדרך כלל בעיקר להדפסה), לכותרת חדשה של 'יוזמות'. חסר מידע נוסף כגון מי מפעיל את הארגון, וכיצד ניתן להצטרף ולקבל את הסיפורים, מה התפוצה, מתי הוקם, כמה מנויים יש, ועוד. נשמח אם זה יתווסף. תודה מראש. להתראות - שיחה, 07:43, ו' בניסן, ה'תשע"ט 07:43, 11 באפריל 2019 (IST)

ראי את העריכה שלי בערך. עדיין חסר פתיח (שבו מובהר בקצרה מהו הארגון ומה הוא עושה) וצריך למצוא שם לפסקה לחלק הראשון.--Men770שיחהמייל. כעת,ו' בניסן ה'תשע"ט, 14:24 מגיע משיח! יחי המלך!